Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:378, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

4 padomi, kā uzlabot mājaslapas pozīcijas meklētājprogrammās 29.11.2023 12:56

Lai jūsu mājaslapas saturs sasniegtu mērķauditoriju, ir nepieciešama mājas lapas optimizācija. Ir nepieciešams pārliecināties, ka saturs ir optimizēts atbilstoši meklētājprogrammu algoritmiem, tādējādi meklētājprogrammās tas ierindosies augstāk. Lūk būs noderīgi padomi, kā uzlabot savas pozīcijas un ierindoties pirmajās vietās.

5 iemesli, kādēļ darbs loģistikā ir laba izvēle 29.11.2023 12:52

Loģistikas nozare piedāvā daudz iespēju un plašas priekšrocības gan jaunajiem profesionāļiem, gan pieredzējušiem speciālistiem. Kāpēc darbs loģistikā var būt ne tikai izdevīgs, bet arī aizraujošs karjeras ceļš? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet vairāk par to!

Datu aizsardzība mūsdienu tehnoloģiju pasaulē 28.11.2023 16:11

Katru gadu 28. janvārī tiek svinēta Datu aizsardzības diena, kuru 2006. gadā aizsāka Eiropas Padome. Katrs no mums kopš 2018.gada ir dzirdējis par izmaiņām datu aizsardzībā - Vispārīgās datu aizsardzības regulas tieša piemērošana visās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Šīs regulas tapšanā ir ieguldīts ievērojams darbs, kas rezultējies no mūsdienu tehnoloģiju attīstības – liela datu apjoma, kas var tikt apstrādāts un glabāts jebkurā pasaules malā, un digitalizācijas. Tāpat Latvijā par fizisko personu datu drošības uzraudzīšanu atbild Datu valsts inspekcija, kuras darbības mērķis ir aizsargāt cilvēka pamattiesības un pamatbrīvības datu aizsardzības jomā.

6 noderīgi veidi, kā efektīvi reinvestēt līdzekļus pašā uzņēmumā 27.11.2023 15:03

Uzņēmējiem ir centrālā loma savas biznesa ilgtspējīgā attīstībā, un viens no svarīgākajiem lēmumiem, ko tie pieņem, ir, kā efektīvi reinvestēt iegūtos līdzekļus. Šajā rakstā aplūkosim sešus noderīgus veidus, kā uzņēmumi var veiksmīgi reinvestēt savus resursus, veicinot uzņēmējdarbības izaugsmi un ilgtspējību.

3 padomi palešu ratiņu drošai un efektīvai izmantošanai darba procesos 30.10.2023 13:04

Palešu ratiņi ir neatņemams rīks dažādu industriju un uzņēmumu darba procesos, palīdzot pārvadāt un organizēt smagus priekšmetus. Tomēr, lai nodrošinātu darbinieku drošību un optimizētu darba efektivitāti, ir svarīgi pareizi tos izmantot. Šajā rakstā izskatīsim trīs būtiskus padomus palešu ratiņu drošai un efektīvai izmantošanai darba procesos.

Kā sastādīt efektīvu mēneša budžetu? 26.09.2023 16:40

Nauda ir neatņemama ikviena cilvēka ikdienas sastāvdaļa, tādēļ ikvienam vajadzētu pārzināt un plānot savu budžetu.

Finanšu pratība bērniem: kā mācīt bērnus par naudu 20.09.2023 07:47

Finanšu pratība ir svarīga dzīves prasme, kas dod cilvēkiem iespēju pieņemt pārdomātus finanšu lēmumus un saprātīgi pārvaldīt savus līdzekļus. Lai gan finanšu izglītība bieži tiek uzskatīta par pieaugušo pienākumu, bērnu mācīšana par naudu jau no agras bērnības var virzīt viņus ceļā uz finansiāliem panākumiem un drošību. Šajā rakstā mēs izpētīsim finanšu pratības nozīmi un sniegsim praktiskus padomus, kā mācīt bērnus par naudu.

Ģimenes budžeta plānošana - 7 noderīgi padomi 28.08.2023 15:35

Budžeta plānošana ir ļoti svarīga ikvienam, īpaši ģimenēm, kur izdevumi ir ikvienam ģimenes loceklim, savukārt pelna parasti tikai vecāki.Plānojot ģimenes budžetu, iespējams saprast ģimenes finanses un iemācīties tās pārvaldīt gudri - parūpēties par to, lai naudas pietiktu gan ģimenes locekļu vajadzībām, gan vēlmēm, gan uzkrājumam.

Kalendāri no enivo – Tava uzņēmuma vizītkarte 29.07.2023 00:17

Kalendārs laiku laikos ir bijis gan laika skaitītājs, gan laika plānotājs un neapšaubāmi tas vienmēr ir noderīgs priekšmets Tavā ikdienā. Ierasts, ka ļoti bieži, īpaši gada nogalē, mēs dāvinām kalendārus. Laba un vajadzīga dāvana, kas diezgan bieži ir arī uzņēmuma vizītkarte.

Faktori, ko ņemt vērā, veidojot biznesa plānu 07.07.2023 12:21

Savs bizness sniedz daudz priekšrocību, protams, ar nosacījumu, ka tas ir veiksmīgs. Un veiksmīga biznesa uzsākšanai vajadzīgs pārdomāts biznesa plāns. Ja arī Jūs apsverat iespēju realizēt savu ideju un kļūt par uzņēmēju, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kas jāņem vērā, lai īstenotu pirmo soli - biznesa plāna izveidi.

Aprīkojums, kas palīdzēs uzlabot noliktavas efektivitāti 22.06.2023 20:42

Noliktava daudzos uzņēmumos ir viena no galvenajām biznesa procesu norises vietām. Tādēļ ir būtiski parūpēties par aprīkojumu un risinājumiem, kas palīdz atvieglot darbinieku ikdienu, uzlabot darba procesu efektivitāti un veicināt biznesa attīstību. Lūk, daži risinājumi, kas noliktavas darbību palīdzēs padarīt daudz efektīvāku.

Elektroenerģijas izdevumu samazināšana uzņēmumā 30.05.2023 14:51

Noslēdzies valsts piešķirtais atbalsts elektroenerģijas cenu pieauguma kompensēšanai, tādēļ patērētājiem, jo īpaši uzņēmumiem, kuru elektrības patēriņš parasti ir ļoti augsts, vērts apsvērt un ieviest risinājumus, kas sniedz iespēju optimizēt elektrības izmaksas. Jā, arī uzņēmumos, kur šķietami viss resursu patēriņš ir vērsts uz to, lai ražotu un pelnītu, iespējams ietaupīt. Lūk, daži veidi, kā samazināt elektroenerģijas izdevumus uzņēmumā.

SEO audits – iespēja pārliecināties par mājas lapas efektivitāti 26.05.2023 13:14

Efektīva un uz datiem balstīta interneta veikala vai mājas lapas optimizācija, kas uzlabotu vietnes veiktspēju, ielādes ātrumu, redzamību interneta pārlūkprogrammās un lietotāju pieredzi, nav iespējama bez pilnvērtīga SEO audita.

Kad saimnieciskās darbības veicējiem ir nepieciešama pārkreditācija? 15.05.2023 13:56

Saimnieciskās darbības veicēji savu mērķu un ideju īstenošanai nereti izmanto aizdevumu sniegtās priekšrocības, noslēdzot pat vairākus kredītlīgumus. Taču, lai arī kredīts sniedz iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus savu ideju īstenošanai, tas nozīmē arī regulāru aizdevuma atmaksu, kas ik mēnesi var prasīt diezgan daudz finanšu resursu un laika. Tādēļ pastāv vairāki gadījumi, kad labākais risinājums ir kredītu apvienošana jeb pārkreditācija. Tā sniedz iespēju apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā. Vairāk par to, kādos gadījumos saimnieciskās darbības veicējiem ir nepieciešams izmantot pārkreditācijas priekšrocības, lasiet tālāk rakstā.

7 zelta padomi cītīgākajiem laika taupītājiem 15.05.2023 11:05

Personīgā laika inventarizācija, prioritāšu noteikšana, nozīmīgāko darbu plānu gatavošana dienai, nedēļai un ilgākam laikam, iekļaujot arī personiskus sīkumus, šo plānu sistemātiska pielietošana nes labus rezultātus, ja vēlamies vairāk laika sev, secinājusi starptautiski sertificēta personīgās izaugsmes trenere un iespēju vizionāre Evija Šalte-Novicka.

Kā izveidot e-komercijas uzņēmumu 2023. gadā 02.05.2023 16:22

E-komercija ir nogājusi garu ceļu no "televeikala" laikiem 1979. gadā līdz pirmajam drošam e-komercijas darījumam 1994. gadā. Šodien ikvienam patērētājam ir grūti iedomāties dzīvi bez šīs elektronikas nozares ērtībām. Ir simtiem tūkstošu tiešsaistes veikalu, kas piedāvā preces un pakalpojumus, izmantojot internetu. To klāsts ir plašs, sākot no iepirkšanās vietnēm, piemēram, eBay un Esty, līdz iGaming platformām, piemēram, ICE Kazino, un straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix un Prime Video.

Laiku maiņa – vasaras riepu uznāciens 19.04.2023 13:53

Ir iesācies gada siltākais laiks, un līdz ar to pienācis arī laiks auto vasaras riepām. Ja nu atklājas, ka vecās riepas jau ir nodilušas un ir nepieciešamas jaunas, tad dodieties uz MMK riepu servisa centriem Rīgā.

Rīgā notiks bezmaksas “Jauniešu mediju konference” 15.03.2023 09:48

16.–17. martā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā tiek rīkota “Jauniešu mediju konference” un satura ideju hakatons, informē portāls balticevents.info. Dalība pasākumā ir absolūti bezmaksas.

Ieteikumi, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus 27.02.2023 15:07

Laikā, kad būtiski izjūtams vispārējs patēriņa cenu pieaugums, arvien svarīgāki kļūst risinājumi, kas sniedz iespēju ietaupīt. Īpaši aktuāli tie ir uzņēmumiem, kuru ikmēneša izdevumi sastāda ievērojamas naudas summas. Tāpēc tālāk rakstā varat iepazīties ar dažiem ieteikumiem, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un veiksmīgi turpināt biznesu šajā ekonomiski sarežģītajā laikā.

8 faktori, kas jāņem vērā izvēloties KASKO polisi 07.02.2023 16:09

Atšķirībā no OCTA, kas ir obligāta prasība visiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē, KASKO apdrošināšanas polises iegāde ir brīvprātīga izvēle, tādēļ arī tās nosacījumi pie dažādiem apdrošinātājiem var atšķirties.

4 veidi, kā kontrolēt savas finanses 03.02.2023 11:55

Neatkarīgi no tā, kāds ir iemesls - vēlaties iespējami ātri atmaksāt kredītus, nopelnāt pārāk maz, lai uzturētu vēlamo dzīves līmeni, vai vienkārši vēlaties palielināt uzkrājumus, Jums var palīdzēt daži ieteikumi, kas ļaus īstenot mērķi.

Dažādi veidi kā nopelnīt papildus naudu internetā 01.02.2023 19:14

Ir dažādi veidi, kā pelnīt naudu internetā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu mūsu piedāvātos veidus, kā pelnīt naudu tiešsaistē.

Ieguvumi, ko uzņēmumam sniedz Google reklāma 30.12.2022 15:52

Tā kā arī interneta vidē tirgus konkurence ir augsta, uzņēmumiem nepieciešams izvēlēties piemērotākos digitālā mārketinga rīkus, lai efektīvi sasniegtu klientus. Viens no šādiem rīkiem ir Google reklāma jeb Google Ads. Tā sniedz iespēju veicināt produktu un pakalpojumu tirdzniecību, uzlabot zīmola atpazīstamību un reklamēt uzņēmumu. Google reklāma ir būtisks digitālā mārketinga pakalpojums veiksmīgai biznesa pastāvēšanai un attīstībai, kura sniegtās priekšrocības ir vērts izmantot.

Vērtīgi ieteikumi, kas palīdzēs īstenot uzņēmumu mērķus un idejas 28.11.2022 16:23

Mērķu un ideju izvirzīšana un īstenošana ir būtisks attīstības un konkurētspējas faktors, kas uzņēmumam neļauj ieslīgt rutīnā un zaudēt savu pozīciju tirgū. Taču nereti izvirzītie mērķi ir lieli un prasa daudz pūļu un laika, kā arī finanšu līdzekļu. Tāpēc vairāk par to, kā tikt galā arī ar šķietami tāliem un grūti sasniedzamiem mērķiem, uzzināsiet tālāk rakstā.

Kāpēc saules paneļu uzstādīšana ir tālredzīgs ieguldījums uzņēmuma nākotnē? 24.11.2022 23:57

Saules paneļu uzstādīšana ir efektīvs veids, kā apgādāt uzņēmumu ar elektroenerģiju, tajā pašā laikā iegūstot arī vairākas būtiskas priekšrocības gan šodien, gan nākotnē. Tas ir tālredzīgs un videi draudzīgs enerģijas ieguves risinājums, kuru izvēlas arvien vairāk uzņēmumu, tādējādi cenšoties sevi pasargāt no manāmi pieaugošajām elektroenerģijas cenām. Taču tas nebūt nav vienīgais iemesls, kāpēc ir vērts uzstādīt saules paneļus. Kāpēc saules paneļi ir labs ieguldījums? To lasiet tālāk rakstā.

Kredīts bez darba vietas – vai tāds man ir pieejams? 02.11.2022 12:20

Zaudēts darbs bieži nozīmē arī zaudētus regulāros ienākumus. Ne visiem cilvēkiem šajā situācijā ir iekrājumi, kas atvieglotu šo dzīves posmu un mazinātu trauksmi par kārtējo izdevumu segšanu. Lai arī vairumam cilvēku ir sociālā apdrošināšana, kas ļauj saņemt bezdarbnieka pabalstu, ne mazums ir arī to, kuriem šis pabalsts netiek piešķirts vai tā apmērs ir tik niecīgs, ka ar to nepietiek, lai segtu visus izdevumus. Kā rīkoties? Iespējams, viena no pirmajām idejām, kas ienāk prātā, ir kredīts bez darba vietas, cerot ātri iekārtoties jaunā vietā un aizņemto summu bez problēmām atdot. Taču ļoti bieži aizņemšanās ir nevis problēmas risinājums, bet jaunas, daudz lielākas problēmas radīšana. Tāpēc ir jāsaprot – kurā gadījumā šāds kredīts būtu labākā alternatīva un kad no šīs idejas labāk atteikties.

Cik grūti ir finansēt savu pirmo uzņēmumu? (1) 29.10.2022 11:48

Savam uzņēmumam ir daudz priekšrocību. Iesākumā, jūs pilnībā kontrolējat situāciju. Jūs pieņemat visus lēmumus un gūstat visu peļņu. Ja kaut kas neizdodas, nav ko vainot, izņemot sevi, un nav neviena cita, ar ko dalīties nopelnos, ja viss izdodas labi. Tas, protams, var būt divējāds zobens, taču kopumā tā ir ļoti atbrīvojoša sajūta.

Kā tīrīt zeltu mājas apstākļos? 21.10.2022 16:25


Zelta juvelierizstrādājumi ir katras rotu lādītes neatņemama sastāvdaļa, mūžīgā vērtība un nemirstīga klasika. Tiesa, ar laiku zelts var kļūt nespodrs vai pat mainīt krāsu, autentisko mirdzumu aizsedzot dažādu netīrumu kārtai. Bet ir labas ziņas – tas ir salīdzinoši viegli tīrāms, jo tas neoksidējas un nereaģē ar ūdeni. Kā tīrīt zeltu mājas apstākļos un kā pagarināt rotu mūžu? Uzzini turpinājumā!

Ko piedāvā riepu servisi? 12.10.2022 14:07

Riepu servisos mūsdienās tiek piedāvāts ļoti plašs dažādu pakalpojumu klāsts, kas saistīts ar riepām un riepu servisu. Pastāv uzskats, ka katram sevis cienīgam autovadītājam ir jāprot nomainīt riepu, taču, piebildīsim, ka to ir jāprot izdarīt pareizi. Ja tomēr māc šaubas par saviem spēkiem, ir iespējams aizdzīt auto uz riepu servisu, piemēram, uz MMK Riepu Serviss garāžu, kur riepu montāžu veiks kvalificēts meistars, kas zina savu darāmo.

Bērnudārza audzinātāja no Kuldīgas negaidīti tiek pie jauna Škoda spēkrata 16.09.2022 16:33

Dace Grundule atsaucoties uz SIA "Dižozols" rīkoto akciju, kura norisinājās no šī gada 30. maija līdz 31. augustam vinnējusi akcijas galveno balvu jaunu automāšīnu Škoda Fabia. Akcijas laikā mežu īpašnieki tika aicināti bez maksas uzzināt, kā iegūt pēc iespējas lielāku finansiālu labumu no meža un noskaidrot šī brīža īpašuma vērtību. Vienlaikus visi akcijas dalībnieki pretendēja uz dažādām veicināšanas balvām.

Kā mierīgi strādāt, kad visi ir mājās: 5 padomi 24.08.2022 08:18

Esam pieraduši pie rīta steigas, transporta sastrēgumiem, kafijas pauzes un sarunām ar kolēģiem. Tas pieder pie mūsu darba dienas. Tagad, kad daudziem jāstrādā no mājām, mūsu smadzenes ir apjukušas. Kā tām palīdzēt ātri iesaistīties procesā, lai savlaicīgi un kvalitatīvi izpildītu savus darba pienākumus?

Talsu novada tirgus Kalnciema kvartālā 20. augustā 17.08.2022 09:45

20. augustā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāls aicina uz Talsu novada tirgu! Vairāk nekā 20 Talsu novada zemnieki, amatnieki un mājražotāji tirgos sava novada tradicionālos ēdienus un amatniecības izstrādājumus, būs iespējams uzzināt visu par šī novada kultūru un piedalīties meistarklasēs, kā arī iepazīt Talsu tūrismu un dzirdēt Talsu bundziniekus un grupas “Roja” priekšnesumu.

Kā iegādāties lietotu automašīnu? 6 noderīgi padomi 03.08.2022 00:30

Automašīna mūsdienās vairāk ir dzīves nepieciešamība, nevis ekstra, tādēļ daudziem laiku pa laikam aktuāla jauna spēkrata iegāde. Ikviens vēlas uzticamu un ērtu auto, tādēļ tā izvēle un iegāde ir ļoti atbildīgs process - īpaši, ja plānots iegādāties lietotu, nevis jaunu auto. Kam pievērst uzmanību, iegādājoties lietotu automašīnu? Par to vairāk raksta turpinājumā!

TOP iemesli, kādēļ darbs būvniecībā ir laba iespēja 05.07.2022 12:54

Ja esat jaunas nodarbošanās meklējumos un vēlaties dinamisku darbu ar labām izaugsmes iespējām, tad darbs būvniecībā var būt labs variants. Būvniecība ir strauji augoša nozare, kas nozīmē arī stabilitāti. Turpiniet lasīt un uzziniet visus svarīgākos iemeslus, kādēļ apsvērt karjeru šajā nozarē.

Situācijas, kad uzņēmumam var noderēt parādu piedziņas firmas pakalpojumi 05.07.2022 12:43

Lai arī katrs uzņēmums vēlas tikai atbildīgus klientus, kuri vienmēr rēķinus apmaksā laikus, tomēr ne vienmēr tā arī notiek - neapmaksāti rēķini un nenokārtotas parādsaistības ir daļa no daudzu uzņēmumu ikdienas. Ko darīt? Nereti šādās situācijās var palīdzēt arī parādu piedziņas firmas.

“Apzinātības spēļu kartītes” – attīstošas spēles visai ģimenei 15.06.2022 11:23

Jēdzienu “apzinātība” ir dzirdējis gandrīz ikviens, bet visbiežāk asociē ar nopietniem, pacietīgiem uzmanības noturēšanas treniņiem, sēžot meditācijas pozā. Izrādās, apzinātību var praktizēt arī citādāk – ar vieglumu, caur spēli. Turklāt tādu spēli, ko var ar prieku spēlēt visa ģimene – gan bērni un vecāki, gan arī vecvecāki.

5 vienkārši veidi, kā sakrāt naudu gada laikā 15.06.2022 11:14

Iedomājieties, ka esat lielas apņemšanās priekšā – iekrāt naudu ceļojumam vai citai lielākai iecerei. Krāšanas pieredze minimāla, un uzdevums sakrāt kaut dažus simtus šķiet neiespējamā misija. Kā rīkoties?

TOP 3 – Populārākie nebanku kredītu veidi 26.04.2022 16:49

Lai arī visiem zināms, ka parāds nav brālis, taču dzīvē var pienākt brīdis, kad aizdevums var būt veids, kā palīdzēt risināt kādu sadzīvisku problēmu vai situāciju. Visbiežāk šādos brīžos tiek apsvērta iespēja aizņemties no ģimenes vai draugiem, taču vairums labprātāk izmanto profesionālu aizdevēju – banku vai nebanku aizdevēju pakalpojumus.

Kāda nākotne gaidāma tiešsaistes kazino 25.04.2022 09:51

Spēļu zāles un kazino vienmēr ir bijusi vieta, kur cilvēki izmēģina savu veiksmi, izklaidējas, gūst azartu vai vienkārši atpūšas. Kazino visos laikos ir apmeklējuši tūkstošiem cilvēku, kas ļaujas spēļu automātu, sporta likmju, ruletes, pokera, bledžeka un citu spēļu priekiem. Attīstoties tehnoloģijām un digitāliem rīkiem, kazino ienāca arī internetā, kur tas ātri vien palika daudz populārāks par klasiskajām spēļu zālēm. Online kazino Latvijā un pasaulē katru dienu nāk klajā ar jaunām inovācijām un funkcijām, aiz vien vairāk palielinot klientu komfortu un spēlēšanas prieku. Jau šobrīd tiešsaistes kazino ir augstā kvalitātes līmenī un rodas jautājums: Kas mūs sagaida nākotnē?

Viss, kas būtu jāzina par preču zīmju reģistrāciju 20.04.2022 18:55


Preču zīmes reģistrācija pasargās Jūsu intelektuālo īpašumu, taču jāņem vērā, ka reģistrācijas process nav tik viegls, jo ir svarīgi zināt vairākus pamatnoteikumus pirms sākt reģistrāciju.

Nākamā lapa