Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:447, Did:0, useCase: 3


Mazi ieradumi, kas var sniegt lielus rezultātus

Redakcija
Redakcija

Mūsu dzīvi lielākoties veido tieši mazie ikdienas ieradumi. Tie var šķist niecīgi, tomēr to ietekme ir visnotaļ spēcīga. Tas nozīmē tikai vienu - lai sasniegtu lielus rezultātus, reizēm pietiek ar nelielu ieradumu maiņu. Jautāsiet - kā tas darbojas? Turpinājumā dažas idejas un ieteikumi iedvesmai.

No rīta celieties tad, kad esat to ieplānojis

Modinātāja signāla iestatīšana ir tikai puse no uzvaras. Izkāpšana no gultas uzreiz pēc modinātāja signāla noskanēšanas ir pirmā dienas solījuma turēšana. Ieslēdzot modinātāju iepriekšējā vakarā, Jūs apsolāt pats sev, ka nākamajā rītā piecelsieties tieši tajā laikā. Ja pēc modinātāja zvana noskanēšanas guļat tālāk, Jūs savu dienu iesākat nepareizi - esat pārkāpis pirmo sev doto solījumu.
Šeit nav tik daudz runa par laicīgu piecelšanos, kā par ieradumu darīt to, ko Jūs sakāt, ka darīsiet. Un kas gan ir labākais veids, kā trenēties, ja ne pirmais lēmums, ko no rīta pieņemat?

Pierakstiet 10 idejas dienā

Lai nonāktu pie lieliskām idejām, ir nepieciešams smadzeņu treniņš - te radošā domāšana un ideju ģenerēšana. Ņemiet līdzi pierakstus vai izmantojiet tālrunī esošās funkcijas, lai dienas laikā pierakstītu idejas, kas Jums ienāk prātā.
Pamēģiniet to praktizēt vairākas dienas pēc kārtas, un būsiet pārsteigts, cik daudz lielisku ideju Jums radīsies.

Izvēlieties regulāras, veselīgas maltītes

Diena būtu jāplāno tā, lai pietiktu pietiekami daudz laika arī ēšanai. Ja tā nav, tad ir izjaukts veselīgais līdzsvars. Jāatceras, ka veselība ir svarīgāka par visu pārējo, tādēļ atvēliet laiku tam, lai par to parūpētos - arī ar veselīgas maltītes palīdzību. Daudz vienkāršāk ir regulāri rūpēties par sevi, nekā vēlāk ieguldīt daudz laika un naudas problēmu novēršanā.

Lasiet 30 minūtes katru dienu

Cilvēki pārāk maz novērtē to, ko sniedz grāmatas. Lasot 30 minūtes dienā, aptuveni divu nedēļu laikā būsiet izlasījis vidēja biezuma grāmatu. Tās ir divas grāmatas mēnesī, 24 grāmatas gadā. Padomājiet, cik daudz jauna Jūs varat uzzināt, izlasot šādu skaitu grāmatu.

30 minūtes nav daudz. Jūs to varat darīt sabiedriskajā transportā pa ceļam uz darbu, Jūs to varat darīt rindā pie zobārsta vai jebkur citur.
Lasīšana ir ne vien veids, kā uzzināt daudz ko jaunu - tas ir arī labs smadzeņu treniņš. Un, ja Jums ir sajūta, ka Jums ir grūtības īstenot kādu projektu, jo trūkst svaigu ideju, pajautājiet sev, kad Jūs beidzamo reizi lasījāt.

Veidojiet uzkrājumu

Finanses ir svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa - tās paver iespējas un sniedz drošības sajūtu. Taču reizēm šķiet, ka ne ar vienu, ne otru aspektu kaut kas nav īsti labi - turklāt šai sajūtai ne vienmēr ir liela saistība ar ienākumu apmēru. Dažkārt lielākā problēma slēpjas nevis tajā, cik nopelnām, bet gan tajā, kā un kur tērējam. Un bieži vien tas ir tikai attieksmes maiņas jautājums.

Lai īstenotu idejas un parūpētos par tik ļoti svarīgo drošības sajūtu, ir vērts veidot uzkrājumu. Steidzamu ieceru īstenošanai var noderēt arī kredītlīnija - aizdevums, kas iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros ļauj aizņemties tik reižu, cik nepieciešams. Par to var šeit uzzināt vairāk.

Tomēr nekas nevar aizstāt naudas krāšanu. Pat ja šķiet, ka nav iespējams sakrāt daudz, tomēr šeit ir uzskatāmi redzams, ka neliels ieguldījums laika gaitā pārvēršas par kaut ko ievērojamu. Piemēram, atliekot kaut 10 eiro katru mēnesi, pēc gada tie būs jau 120 eiro. Un tā ir summa, ar ko noteikti var iesākt kaut ko nopietnāku.