Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Ko mūsdienās aizstājuši mobilie telefoni? 16.03.2023 11:25

Bija laiki, kad telefoni pildīja tikai vienu funkciju - pieņēma un veica zvanus. Taču līdz ar straujo tehnoloģiju attīstību, viedtālruņi ir attīstījušies tiktāl, ka tie ir aizvietojuši daudz ikdienā izmantojamu lietu, turklāt tie ar katru gadu kļūst plānāki un mazāk pamanāmāki mūsu kabatās.

Kāda palīdzība var būt vajadzīga pasākumu organizatoriem 22.02.2023 23:51

Pasākumu organizatoru prasmju saraksta augšgalā ir spēja labi organizēt un plānot. Bez šīm prasmēm jūsu pasākums var izvērsties par cirku. Organizēt pasākumu nav viegli. Jo lielāks ir notikums, jo vairāk cilvēku ir iesaistīti un jo vairāk lietu var noiet greizi, ja netiek viss labi izplānots un nav sagatavots rezerves plāns.

8 faktori, kas jāņem vērā izvēloties KASKO polisi 07.02.2023 16:09

Atšķirībā no OCTA, kas ir obligāta prasība visiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē, KASKO apdrošināšanas polises iegāde ir brīvprātīga izvēle, tādēļ arī tās nosacījumi pie dažādiem apdrošinātājiem var atšķirties.

Praktiski padomi, ko ņemt vērā, lietojot motorzāģi ziemas apstākļos 13.01.2023 11:04


Nav noslēpums, ka motorzāģa lietošana ziemas laikā var būt izaicinājums. Tomēr pat bargākajos ziemas laikapstākļos motorzāģim nebūt nav jāstāv garāžā! Turpini lasīt rakstu un uzzini praktiskus padomus par to, kā lietot motorzāģi ziemas apstākļos.

Garmin pulksteņi ir mūsdienīga un progresīva cilvēka izvēle 29.07.2022 16:06

Reti kurš nav dzirdējis par kompāniju Garmin un tās ražotajām viedierīcēm. Garmin pulksteņi ir īpaši iecienīti lietotāju vidū, pateicoties plašam modeļu klāstam, funkcionalitātei un pievilcīgam dizainam. Pirms sengaidītās viedpulksteņa iegādes ir vērts iepazīties ar modeļu atšķirībām, kā arī apsvērt vēlamo budžetu un savas vajadzības. Pulksteņi var atšķirties ne tikai ar tehnisko specifikāciju un iekļautajām funkcijām, bet arī pēc izmēra, korpusa materiāla un baterijas veida. Garmin pulksteņi izceļas ar daudzveidību un noteiktiem dzīves gadījumiem piemērotām sērijām. No tā, kā jūs plānojat izmantot savu viedo aksesuāru, būs atkarīga konkrēta modeļa izvēle.

Labākie tehnoloģiju gadžeti, kas būs aktuāli 2022. gadā 24.03.2022 14:04

Vai tevi interesē, ko nesīs un kādus pārsteigumus sagādās 2022. gads? Mēs visi zinām, ka tehnoloģijas ievērojami attīstās gadu no gada. Ik gadu mums ir iespēja spert soli tālāk tehnoloģiju jomā un viss mums apkārt kļūst aizvien viedāks. Ja atbildēji «jā» uz pirmajiem jautājumiem, iesaku izlasīt šo rakstu, lai saprastu, ko mums nes 2022. gads. Tu būsi pārsteigts un nevarēsi vien sagaidīt brīdi, kad izmēģināsi un lietosi šos jaunumus.

Kā izvēlēties piemērotu datoru videospēlēm? 21.03.2022 08:30

Mūsdienās videospēļu spēlēšana ir daudzu cilvēku viens no mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Šī nodarbe ir īpaši aktuāla tieši rudens un ziemas sezonā, kad vakari paliek arvien garāki un nepieciešams atrast veidu, kā īsināt laiku. Taču, lai šī nodarbe sagādātu pēc iespējas vairāk patīkamu emociju, nepieciešams iegādāties atbilstošu aprīkojumu.

Cik bieži ir jāveic auto pulēšana mūsu laikapstākļos? 01.03.2022 15:52

Lai gan automašīnās pavadām lielu daļu savas dzīves, nereti aizmirstam par tām pienācīgi rūpēties. Ar to vien, ka ik pa pāris nedēļām aizved savu auto uz automazgātavu nepietiek. Vizuāli tai, visticamāk, nav ne vainas. Taču, dzīvojot Latvijā, kur nereti nākas piedzīvot visus četrus gadalaikus vienā dienā, ir ārkārtīgi svarīgi pievērst uzmanību tās aprūpei.

Padomi, kā uzņemt labas fotogrāfijas un izskatīties tajās pievilcīgāk 24.02.2022 19:09

Ir patīkami notvert dzīves skaistākos mirkļus dažādās fotogrāfijās, lai pēc kāda laika gremdētos jaukās atmiņās. Mūsdienās tehnoloģijas ir ļoti strauji attīstījušās, kā rezultātā ir daudz vienkāršāk uzņemt fotogrāfijas.

Svarīgakās inovācijas mobilo tālruņu pasaulē 24.02.2022 16:37

Visā pasaulē ir vairāk nekā 1 miljards viedtālruņu lietotāju, tāpēc, ražotāji dara visu iespējamo, lai saviem klientiem piedāvātu jaunākās inovācijas. Telefonu tirgus attīstās ļoti strauji, jauni telefoni tiek izlaisti biežāk kā reizi gadā, katrs nākamais pārsteidzot ar jauninājumiem. Visi lielākie telefonu ražotāji, piemēram, Oppo un Apple telefoni, spēj patiešām pārsteigt ar katru nākamo modeli.

Noderīgi padomi datora izvēlē 18.01.2022 08:15

Jauna datora izvēle ir nopietns un sarežģīts uzdevums, jo ikvienam gribas iegādāties labu datoru, kas atbilst viņa vēlmēm un ir palīgs ikdienas darbu veikšanai, kā arī sniedz izklaides iespējas. Noskaidrosim, kas ir jāņem vērā, izvēloties datoru.

HEITERI internetā. Kas viņi ir un kā uz viņiem reaģēt? 28.10.2021 10:48

Nesen parādījies tāds jēdziens kā tīmekļa heiteris. Angliski vārds rakstās “hater” un veidojies no vārda HATE – latviski “ienīst”. "Tu melo!" "Ar tādu dibenu ne vien peldkostīmā, pat maisā būtu kauns iziet cilvēkos." "Un tas ir psihologs? Šarlatāns kaut kāds!" Izklausās pazīstami?

Pieci noderīgi padomi televizora izvēlē 08.09.2021 15:58

Aplūkojot televizoru piedāvājumu, var nākties apjukt no plašā piedāvājumu klāsta. Attīstoties tehnoloģijām, televizoru ražotāji arvien vairāk sacenšas savā starpā, radot modeļus ar jaunām un mūsdienīgām iespējām. Izvēloties televizoru, uzmanība jāpievērš vairākiem faktoriem, piemēram, diagonālei, izšķirtspējai, funkcijām. Kam pievērst uzmanību, izvēloties televizoru? Par to vairāk turpinājumā!

Kā izvēlēties indukcijas virsmu? 24.08.2021 21:32

Ir cilvēki, kuri mīl gatavot ēst un ir cilvēki, kuriem tā noteikti nav mīļākā nodarbe. Nenoliedzami ēst gatavošana prasa zināmu laiku, kas daudziem cilvēkiem ir ļoti būtisks, jo ikdiena paiet diezgan lielā steigā.

Mūsdienu tehnoloģiju ielenkumā - kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? 10.08.2021 10:50

Tagad, kad apkārt ir tik daudz un dažādu tehnoloģiju, varētu rasties jautājums – kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? Ir taču datori un telefoni, kas spēj nodrošināt tās pašas funkcijas. Tomēr televizors ir un paliek aktuāls arī tagad! Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, vidēji cilvēks televizoru skatās aptuveni 4 stundas dienā. Tiek uzskatīts, ka pašreiz dzīvojam televizoru zelta laikmetā, un, ja Jūs vēl šaubāties, vai iegādāties televizoru, iespējams, šie iemesli Jūs pārliecinās.

Sadzīves tehnika – vēsture un mūsdienas 09.08.2021 10:57

Ko mēs saprotam ar jēdzienu sadzīves tehnika? Tā ir tehnika, ko izmanto sadzīvē. Radīta, lai atvieglotu ikdienas mājas soļa veikšanu un nodrošinātu papildu komfortu.Pēc sava nozīmīguma tiek klasificēta: nepieciešamā sadzīves tehnika, vēlamā un sadzīves tehnika, bez kuras var iztikt. Pēc izmēra to iedala: lielajā un mazajā sadzīves tehnikā. Vēl varētu iedalīt: veikalā nopērkamā un sadzīves tehnika internetā.

Kā ikdienā kopt veļas mašīnu un veļas žāvētāju? 16.07.2021 08:08

Lai arī svarīgi ir iegādāties energoefektīvas un kvalitatīvas elektropreces un sadzīves tehniku, tik pat svarīgi ir arī pareizi tās ikdienā kopt. Virtuves sadzīves tehnika tiek apkopta regulāri, bet bieži vien tiek aizmirsts par veļas mašīna un veļas žāvētāju.

Kas ir domofons un kā izvēlēties īsto? 13.07.2021 12:41

Domofons jeb namrunis ir ne tikai sarunu ierīce pie ārdurvīm, bet arī specializēts drošības sistēmas elements, kuru iespējams uzstādīt pie ieejas durvīm jebkurā mājā. Uzstādot domofonu, tā saimnieki var uzzināt, kas pie viņiem ieradies, tādējādi iegūstot papildu drošību, kā arī uzturēt kāpņu telpas tīrību daudzdzīvokļu mājā, jo neviens nelūgts viesis nevar tajā iekļūt. Ierīces lietošana ir vienkārša, jo sastāv no izsaukuma bloka, slēdzenes un pārrunu bloka.

Monitoru veidi 02.07.2021 17:48

Pirmajā mirklī ekrāna izmērs, šķiet, ir vienīgā atšķirība starp monitoriem, izņemot to zīmolu. Tāpēc ir svarīgi zināt, kas jūsu personālajam datoram var būt nepieciešams, lai iegūtu pareizos rezultātus, iepazīstoties ar monitoru veidiem, kā arī ar to dažādajām formām un izmēriem.

Gaisa mitrinātāji – izplatītākie jautājumi par šo ierīci 29.06.2021 00:58

Interneta veikalos ir plaši pieejami gaisa kondicionētāji, bet ne daudzi ir dzirdējuši par gaisa mitrinātajiem. Pašsaprotami, ir daudz jautājumu par šo ierīci, tāpēc raksta turpinājumā lasi atbildes uz dažiem izplatītākajiem jautājumiem, kas saistīti ar gaisa mitrinātajiem.

Vai nākamajos gados pieprasījums pēc viedām virtuves ierīcēm tikai pieaugs? 25.06.2021 10:07

Virtuve vienmēr ir bijusi daudziem kā mājokļa sirds. Pēdējo gadu laikā tā ir kļuvusi par vietu, kur strauji pieaug tehnoloģiju sasniegumu izmantošana. Arvien pieaugošais viedierīču skaits virtuvē palīdz šai tendencei attīstīties. Ir vērts iepazīties ar tām sīkāk un uzzināt vairāk par to popularitātes iemesliem.

5 ieteikumi, kā izvēlēties auto ledusskapi 18.06.2021 13:49

Lai arī bieži vien par to neaizdomājamies, auto ledusskapji ir ļoti lietderīgi. Dodoties garākos izbraucienos, vai, piemēram, pavadot dienu pludmalē, tie ļauj baudīt svaigu pārtiku un atspirdzinošus dzērienus. Arī ikdienā auto ledusskapji var būt pat ļoti noderīgi - tie, pasargājot produktus no vasaras svelmes, neizkusušā veidā ļauj nogādāt mājās veikalā iegādātu ledu vai saldējumu.

Viedpulkstenis vai sporta pulkstenis – kā tie atšķiras? 09.06.2021 15:46

Lai arī pirmie viedpulksteņi tika izgudroti jau pirms vairāk nekā divdesmit gadiem – 1998.gadā, tie lielākoties nelīdzinājās mūsdienu ierīcēm, jo vēl nebija pieejami daudzi tehnoloģiskie risinājumi. Turklāt, lai pulksteni lietotu, to bija nepieciešams pieslēgt datoram. Savukārt sporta pulksteņu aizsākums saistāms ar hronometru un vēlāk globālās pozicionēšanas jeb GPS sistēmu attīstību.

Kas jāzina pirms jauna datora iegādes? 21.04.2021 13:58

Mūsdienās dators ir ieņēmis nozīmīgu lomu daudzu cilvēku dzīvēs. Dators sniedz lielas iespējas. Ar tā palīdzību var veikt savus darba pienākumus, iepirkties internetā, atpūsties, skatoties filmas vai spēlējot spēles, kā arī iespējams veikt daudzas citas darbības. Tāpēc ikvienam cilvēkam vajadzētu apsvērt domu par datora iegādāšanos.

Viss, kas Jums būtu jāzina par gaisa mitrināšanas ierīcēm 12.03.2021 19:25

Ventilators, gaisa attīrītājs, gaisa mitrinātājs, gaisa sausināšanas ierīce – kura no šīm gaisa plūsmas un kvalitātes veicināšanas ierīcēm ir absolūti nepieciešama Jūsu mājoklim? Šoreiz parunāsim par ķibelēm, kas saistītas ar pārlieku sausa gaisa esamību iekštelpās un tām piemērotāko risinājumu – gaisa mitrināšanas ierīci.

5 lietderīgi aksesuāri, kas noderēs ikvienam skriešanas entuziastam 08.03.2021 08:35

Skriešana nepārprotami ir viens no aktuālākajiem sporta veidiem Latvijā, vēl jo vairāk brīdī, kad pamazām nojaušama agrā pavasara iestāšanās. Ikviens skriešanas entuziasts, it īpaši cilvēki, kas ar šo fizisko aktivitāšu paveidu nodarbojas pietiekoši regulāri zina, ka tieši aksesuāri ir tas iztrūkstošais puzles gabaliņš, kas konkrēto aktivitāti spēj padarīt vēl aizraujošāku, interesantāku, kā arī šķietami komfortablāku.

Kā izvēlēties sev piemērotāko viedpulksteni? 16.12.2020 10:25

Tā kā mūsdienu tehnoloģiju pasaulē ir neskaitāmi viedierīču modeļi, izvēlēties viedpulksteni ir ļoti sarežģīts uzdevums. Lai gan jebkurš viedpulkstenis spēj veikt standarta uzdevumus, kā laika rādīšana, soļu skaitīšana vai, piemēram, pulsa mērīšana, katrs viedpulkstenis ir ar kaut ko unikāls, un tas piemērotākās ierīces izvēlēšanos apgrūtina vēl vairāk.

Darbiniekiem attālināti iepaticies pie datora strādāt kailiem 11.12.2020 16:24

Jauns „Kaspersky” pasūtīts starptautisks pētījums, kurā noskaidrota 8000 MVU darbinieku rīcība, liecina, ka ļaudis, kas pandēmijas laikā strādā no mājām, ir atraduši dažādus slepenus prieciņus, ko tagad gribētu paturēt. Runājot par iespējām, ko pavēris darbs no mājām, 11 % respondentu atzina, ka viņiem patīk strādāt, neuzvelkot drēbes. Citi darbinieku iemīļotie jauninājumi ietver vēlu celšanos darbdienās (36 %), „Netflix” maratonskatīšanos (23 %) un strādāšanu ārā — dārzā vai uz balkona (27 %).

8 soļi, kā sagatavot velosipēdu braukšanai ziemā 26.11.2020 00:23


Braukšana ar velo ir lieliska nodarbe – tā ne tikai uzlabo veselību, trenē ķermeni un ir dabai draudzīga, bet arī ļauj ietaupīt pamatīgu naudas summu, ko citādi nāktos izlietot par degvielu vai sabiedriskā transporta biļetēm. Turklāt ar to var nodarboties visu cauru gadu. Vienīgais, kas jāizdara, pirms lēkt bērītim mugurā ziemā, ir – jāsagatavo velosipēds ziemas sezonai. Kā? Uzzini turpinājumā!

Vai SEO optimizācija ir joma, kurā vērts ieguldīt? 25.11.2020 13:42

Kā mūsdienās cilvēki atrod dažādas preces un pakalpojumus? Protams, ka, izmantojot meklētājprogrammas. Tieši meklētāji ir svarīgākie apmeklētāju plūsmas veidotāji mājas lapām, apdzenot pat sociālos medijus, kas šobrīd arī ir neatņemama sabiedrības ikdienas daļa. Nereti, domājot par biznesa izaugsmi, uzņēmēji prāto, vai SEO optimizācija ir īstā joma, kurā ieguldīt līdzekļus? Atbilde ir – viennozīmīgi jā! Turpinājumā pastāstīsim, kādas priekšrocības sniedz SEO optimizācija un SEO pakalpojumi kopumā.

Attālinātais darbs – kā parūpēties par acu veselību, daudz vairāk laika pavadot pie datora 24.11.2020 20:27

Attālinātais darbs nosaka, ka daudz vairāk laika pavadām pie datora – ierasto klātienes sapulču vietā tās noris tiešsaistē, bieži vien arī komunikācija ar kolēģiem “pārceļas” uz video zvaniem. Acu diskomforts, biežāka acu mirkšķināšana un pat galvassāpes – tās ir vien dažas no sekām acu veselībai, ko rada neskaitāmas stundas pie datora ekrāna. “Euroaptieka” farmaceite Zane Melberga skaidro, kā parūpēties par acu veselību un, kā redzei nenodarīt kaitējumu, strādājot no mājām.

Kā kļūt redzamam sociālajos tīklos? 23.11.2020 20:56

Kā kļūt pamanāmam sociālajos tīklos? Jautājums, uz kuru atbildi meklē ne tikai jauni, bet arī jau pieredzējuši uzņēmumi. Taču jāsaprot, ka vienas pareizās atbildes nav, katram uzņēmumam ir jāveido sava stratēģija zīmola atpazīstamības veicināšanai.
Šajā rakstā uzzināsi ieteikumus un aktivitātes, kas noderēs veidojot plānu sociālo tīklo iekarošanai.

Lietas, ko vērts zināt par Bosch ledusskapjiem 23.10.2020 16:26

Modernās saimniecības ilgi sapņoja par to, kā ekonomiskāk uzturēt savu saimniecību ar elektrisko, automatizēto ledusskapju palīdzību, paildzinot produktu uzglabāšanas laiku un atvieglojot ikdienu. Pirmais Bosch elektriskais ledusskapis tika piedāvāts 1933.gadā, kas kļuva atpazīstams pateicoties tieši tā izskatam, tas bija apļa formā, izslavēts ar savām funkcijām. 1935.gadā tas tika uzlabots un modernizēts, jau tuvāk mūsdienu ledusskapju izskatam. Jāatzīst, ka, tajā laikā, diezgan maz saimniecību varēja atļauties jauno tehniku, dēļ izcenojumiem un elektrības rēķiniem, taču šobrīd neviena mājsaimniecība nav iedomājama bez ledusskapja, kādam ir vienkāršāks un lētāks modelis, citam, savukārt, modernāks, dārgāks , pārpildīts ar dažādām funkcijām un iespējām.

Vērtīgi padomi šūšanas iesācējiem 19.10.2020 11:53

Šūšana ir ļoti vērtīga un noderīga prasme. Tā ir iespēja radīt jaunu apģērbu un uzlabot jau esošo, izgatavot dažādus tekstila priekšmetus, rotaļlietas, dekorācijas, dāvanas utt. Iemācīties šūt nav neiespējami – tam nepieciešama vien pacietība un daudz, daudz mēģinājumi. Lai atvieglotu šo procesu un Jūs spētu iemācīties šūt pēc iespējas ātrāk un labāk, esam apkopojuši vērtīgus padomus šūšanas iesācējiem.

Vai mākslīgais intelekts var izmainīt spēļu industriju? 16.10.2020 16:55

Ikviens no mums noteikti ir aizdomājies par to, kā izskatīsies nākotnes pasaule. Veikalos apkalpos roboti, visi brauks ar pašbraucošām mašīnām un pasaule nebūs tāda kādu mēs viņu redzam šobrīd. Šajā rakstā mēs aicinām padomāt par to, kā nākotnē izskatīsies spēļu industrija, arvien populārākam kļūstot mākslīgajam intelektam. Mēs esam apkopojuši interesantāko informāciju par mākslīgā intelekta attīstību spēļu pasaulē.

Vissezonas riepas: vai patiešām drošs, ērts un izdevīgs risinājums arī ziemā? 02.10.2020 12:57


“Kāpēc pirkt gan ziemas, gan vasaras riepu komplektu, ja visu cauru gadu varu izmantot vissezonas riepas?” – šāds jautājums no autobraucēju puses izskan visai bieži. Vissezonas riepu izmantošanai ir gan savi plusi, gan mīnusi – lūkosim noskaidrot, kādi tie ir!

Mūsdienu tehnoloģiju attīstība - kādas ir vērtīgākās viedtālruņu funkcijas? 22.09.2020 14:22

Mobilais telefons ikdienai ir tikpat pašsaprotama lieta kā apģērbs un pārtika, jo mūsu sadzīvi, ikdienu un darbu ietekmē komunikācija un saziņas ātruma iespējas. Viedtālrunis mūsdienās nav tikai ierīce zvaniem un īsziņām - šodien tā ir ierīce, ar kuras palīdzību varam veikt daudz lielisku funkciju, tādējādi atvieglojot sev ikdienu.

Intergaz sadzīves gāzes baloni: ko par tiem saka mūsu klienti? 31.08.2020 14:14

Intergaz nodrošina ērtākos un drošākos sadzīves gāzes baloni privātajiem klientiem, un saņem tikai pozitīvas atsauksmes!

Kā droši lietot “TikTok” 26.08.2020 11:31

“TikTok” ir viena no jaunākajām vadošajām sociālo mediju platformām, un kopš tās debijas pirms trīs gadiem tā ir kļuvusi neiedomājami populāra, arī Latvijā. Aplikācija ir pieejama vairāk nekā 150 valstīs, un kopumā pasaulē ir simtiem miljoni aktīvu lietotāju. “TikTok” piedāvā veidot īsus videoklipus un ar tiem dalīties. Miljoniem cilvēku rada, piedāvā un noskatās video ierakstus un ikdienā viens ar otru komunicē. Dažam tā ir jautrība, taču citi mēģina izveidot karjeru un kļūt par nākamo lielo iedvesmotāju.

Kā izvairīties no brīdinājuma lampiņu iedegšanās auto panelī? 24.08.2020 11:16

Ikviena automašīna prasa rūpes. Nav svarīgi vai tā ir pilnībā jauna, vai jau lietota, visām automašīnām nepieciešama apkope. Tomēr pieredze rāda, ka diezgan liela daļa automašīnu īpašnieku pārāk maz pievērš uzmanību savam spēkratam.

Nākamā lapa