Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Kā droši iepirkties tiešsaistē? 11.06.2024 11:51

Ikviens no mums ikdienā izmanto internetu - kāds to izmanto mācīšanās nolūkiem, kāds, lai izklaidētos https://www.optibet.lv, savukārt kāds cits, lai iepirktos. Mūsdienu digitālajā laikmetā iepirkšanās tiešsaistē ir kļuvusi par ērtu un vienkāršu risinājumu, kas ļauj iegādāties preces no jebkuras vietas pasaulē ar dažu klikšķu palīdzību. Tomēr, līdzīgi kā jebkurai citai darbībai tiešsaistē, arī iepirkšanās internetā ir saistīta ar zināmu risku. Lai pasargātu sevi no krāpniekiem un citiem kibernoziedzniekiem, ir svarīgi ievērot piesardzības pasākumus.

Pareiza riepu maiņa - drošas braukšanas garantija 08.05.2024 14:04

Šobrīd, kad vidējā temperatūra jau laiku ir virs +7 grādi pēc Celsija, ir aktuāla riepu maiņa uz vasaras riepām. Agrāk daudzi autobraucēji veica to patstāvīgi vai kāda drauga garāžā. Taču šobrīd autovadītāji arvien biezāk griežas kvalificētos riepu servisos, kur bez riepu montāžas tiek veikta arī riepu balansēšana. Kāpēc ir svarīga pareiza riepu maiņa, lasiet raksta turpinājumu, kas noteikti pārliecinās griezties tikai pārbaudītā vietā!

Kādēļ svarīgi izvēlēties sezonai atbilstošas riepas? 28.03.2024 12:54

Automašīna mūsdienās ir kļuvusi par dzīves nepieciešamību, taču, lai ar to pārvietoties būtu droši un patīkami, ir svarīgi par savu auto rūpēties. Viens no uzdevumiem, kas aktuāls, mainoties sezonām, ir riepu maiņa uz gadalaikam piemērotām. Kādēļ ir tik svarīgi braukt ar konkrētajai sezonai piemērotām riepām, uzzināsiet raksta turpinājumā.

Kad ir visizdevīgāk iegādāties jaunas riepas? 29.02.2024 11:30

Auto riepas ir vienīgais automašīnas saskares punkts ar ceļa segumu. Tādēļ riepu kvalitāte un nodilums ietekmē gan brauciena komfortu, gan automašīnas vadāmību un stabilitāti uz ceļa jebkuros laikapstākļos. Atkarībā no braukšanas stila, lietošanas intensitātes un ceļa apstākļiem jauns riepu komplekts kalpo vidēji no trim līdz pieciem gadiem, tomēr nevienmērīgs riepu protektora nodilums ar likt nomainīt riepas daudz ātrāk.

5 populāri mīti par elektroauto - Kā ir patiesībā? 22.02.2024 13:17

Elektriskie auto ir uzņēmuši apgriezienus un jau ir atpazīstami kā dzīvotspējīgas alternatīvas tradicionālajiem benzīna automobiļiem. Tomēr, neskatoties uz to pieaugošo popularitāti, pastāv vairāki mīti par elektroauto, kas varētu novērst potenciālos pircējus no to iegādes vai vienkārši radīt nepareizus priekšstatus. Tāpēc mēs šeit aplūkosim piecus biežāk sastopamos mītus un noskaidrosim, kāda ir patiesība.

Kā regulāra autodaļu nomaiņa var uzlabot degvielas patēriņa efektivitāti 05.12.2023 15:31

Cenšoties uzlabot degvielas patēriņa efektivitāti un ietaupīt izdevumus, daudzi autoīpašnieki vairāk koncentrējas uz braukšanas paradumiem un degvielas veidiem, atstājot novārtā kādu būtisku aspektu: autodaļu stāvokli. Regulārai autodaļu nomaiņai var būt būtiska loma degvielas taupīšanas un dzinēja efektivitātes uzlabošanas procesā. Šajā rakstā mēs aplūkosim autodaļu nomaiņas ietekmi, īpašu uzmanību pievēršot degvielas filtriem.

4 padomi, kā uzlabot mājaslapas pozīcijas meklētājprogrammās 29.11.2023 12:56

Lai jūsu mājaslapas saturs sasniegtu mērķauditoriju, ir nepieciešama mājas lapas optimizācija. Ir nepieciešams pārliecināties, ka saturs ir optimizēts atbilstoši meklētājprogrammu algoritmiem, tādējādi meklētājprogrammās tas ierindosies augstāk. Lūk būs noderīgi padomi, kā uzlabot savas pozīcijas un ierindoties pirmajās vietās.

Aukstuma pārvarēšana: Latvijas autovadītāja ceļvedis auto kopšanai ziemā 20.11.2023 22:18

Ziema jau satvērusi Latviju savās ledainajās spīlēs, tādēļ automašīnas aprīkošana atbilstoši sezonas prasībām kļūst par galveno prioritāti, lai nodrošinātu jūsu drošību un mobilitāti. Pareizi tai sagatavojoties, jūs varat pasargāt savu transportlīdzekli no aukstuma un nodrošināt optimālu tā darbību arī visnelabvēlīgākajos laika apstākļos. Šeit tiek sniegts detalizēts ceļvedis par automašīnas sagatavošanu ziemai, īpašu uzmanību pievēršot ziemas riepām.

3 padomi palešu ratiņu drošai un efektīvai izmantošanai darba procesos 30.10.2023 13:04

Palešu ratiņi ir neatņemams rīks dažādu industriju un uzņēmumu darba procesos, palīdzot pārvadāt un organizēt smagus priekšmetus. Tomēr, lai nodrošinātu darbinieku drošību un optimizētu darba efektivitāti, ir svarīgi pareizi tos izmantot. Šajā rakstā izskatīsim trīs būtiskus padomus palešu ratiņu drošai un efektīvai izmantošanai darba procesos.

Riepu apzīmējumi – kādu informāciju tie sniedz? 05.07.2023 11:12

Riepas ir viens no svarīgākajiem auto elementiem, kas atbild par komfortu un drošību, tādēļ tās jāizvēlas ļoti rūpīgi. Mūsdienās pieejamas daudz un dažāda veida riepas, un plašā izvēle var pamatīgi apgrūtināt piemērotāko riepu izvēli. Lai spētu izvēlēties riepas, kuras ne vien der pēc izmēra, bet arī nodrošina labāko auto veiktspēju un ērtību pasažieriem, vajadzētu zināt, ko nozīmē riepu apzīmējumi. Šī raksta turpinājumā stāstām, kā tie nolasāmi un kādu informāciju tie sniedz!

Aprīkojums, kas palīdzēs uzlabot noliktavas efektivitāti 22.06.2023 20:42

Noliktava daudzos uzņēmumos ir viena no galvenajām biznesa procesu norises vietām. Tādēļ ir būtiski parūpēties par aprīkojumu un risinājumiem, kas palīdz atvieglot darbinieku ikdienu, uzlabot darba procesu efektivitāti un veicināt biznesa attīstību. Lūk, daži risinājumi, kas noliktavas darbību palīdzēs padarīt daudz efektīvāku.

Priekšrocības, ko sniedz sporta pulksteņi 22.06.2023 20:29

Sporta pulksteņi mūsdienās kļuvuši par daudzu cilvēku neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tie noder ne tikai sportošanas laikā, bet lieliski kalpo arī kā viedtālruņu papildinājumi ikdienas steigā. Modeļi, kas ar plašo funkciju klāstu ne tikai rūpējas par lietotāja veselību, bet arī atvieglo saziņu un piedāvā izklaides iespējas, ir noderīgs risinājums ikvienam, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu. Turklāt sporta pulksteņi sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Lūk, dažas no tām.

Kas ir virtuālā realitāte un tās sniegtās iespējas? 28.03.2023 08:00

Arvien biežāk dzirdam par virtuālo realitāti, mākslīgo intelektu un to nozīmi mūsu dzīvē šobrīd un tuvākā nākotnē. Nav šaubu, ka tehnoloģijas ieņems arvien lielāku daļu dažādās jomās, tādēļ ir svarīgi jau laikus iepazīties un uzzināt, kas ir virtuālā realitāte, kas ir virtuālās realitātes brilles un kā to visu varam izmantot savā labā. Lasi šo VR room Riga “GUNSnLASERS” sagatavoto rakstu un izglītojies!

Ko mūsdienās aizstājuši mobilie telefoni? 16.03.2023 11:25

Bija laiki, kad telefoni pildīja tikai vienu funkciju - pieņēma un veica zvanus. Taču līdz ar straujo tehnoloģiju attīstību, viedtālruņi ir attīstījušies tiktāl, ka tie ir aizvietojuši daudz ikdienā izmantojamu lietu, turklāt tie ar katru gadu kļūst plānāki un mazāk pamanāmāki mūsu kabatās.

Kāda palīdzība var būt vajadzīga pasākumu organizatoriem 22.02.2023 23:51

Pasākumu organizatoru prasmju saraksta augšgalā ir spēja labi organizēt un plānot. Bez šīm prasmēm jūsu pasākums var izvērsties par cirku. Organizēt pasākumu nav viegli. Jo lielāks ir notikums, jo vairāk cilvēku ir iesaistīti un jo vairāk lietu var noiet greizi, ja netiek viss labi izplānots un nav sagatavots rezerves plāns.

8 faktori, kas jāņem vērā izvēloties KASKO polisi 07.02.2023 16:09

Atšķirībā no OCTA, kas ir obligāta prasība visiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē, KASKO apdrošināšanas polises iegāde ir brīvprātīga izvēle, tādēļ arī tās nosacījumi pie dažādiem apdrošinātājiem var atšķirties.

Praktiski padomi, ko ņemt vērā, lietojot motorzāģi ziemas apstākļos 13.01.2023 11:04


Nav noslēpums, ka motorzāģa lietošana ziemas laikā var būt izaicinājums. Tomēr pat bargākajos ziemas laikapstākļos motorzāģim nebūt nav jāstāv garāžā! Turpini lasīt rakstu un uzzini praktiskus padomus par to, kā lietot motorzāģi ziemas apstākļos.

Garmin pulksteņi ir mūsdienīga un progresīva cilvēka izvēle 29.07.2022 16:06

Reti kurš nav dzirdējis par kompāniju Garmin un tās ražotajām viedierīcēm. Garmin pulksteņi ir īpaši iecienīti lietotāju vidū, pateicoties plašam modeļu klāstam, funkcionalitātei un pievilcīgam dizainam. Pirms sengaidītās viedpulksteņa iegādes ir vērts iepazīties ar modeļu atšķirībām, kā arī apsvērt vēlamo budžetu un savas vajadzības. Pulksteņi var atšķirties ne tikai ar tehnisko specifikāciju un iekļautajām funkcijām, bet arī pēc izmēra, korpusa materiāla un baterijas veida. Garmin pulksteņi izceļas ar daudzveidību un noteiktiem dzīves gadījumiem piemērotām sērijām. No tā, kā jūs plānojat izmantot savu viedo aksesuāru, būs atkarīga konkrēta modeļa izvēle.

Labākie tehnoloģiju gadžeti, kas būs aktuāli 2022. gadā 24.03.2022 14:04

Vai tevi interesē, ko nesīs un kādus pārsteigumus sagādās 2022. gads? Mēs visi zinām, ka tehnoloģijas ievērojami attīstās gadu no gada. Ik gadu mums ir iespēja spert soli tālāk tehnoloģiju jomā un viss mums apkārt kļūst aizvien viedāks. Ja atbildēji «jā» uz pirmajiem jautājumiem, iesaku izlasīt šo rakstu, lai saprastu, ko mums nes 2022. gads. Tu būsi pārsteigts un nevarēsi vien sagaidīt brīdi, kad izmēģināsi un lietosi šos jaunumus.

Kā izvēlēties piemērotu datoru videospēlēm? 21.03.2022 08:30

Mūsdienās videospēļu spēlēšana ir daudzu cilvēku viens no mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Šī nodarbe ir īpaši aktuāla tieši rudens un ziemas sezonā, kad vakari paliek arvien garāki un nepieciešams atrast veidu, kā īsināt laiku. Taču, lai šī nodarbe sagādātu pēc iespējas vairāk patīkamu emociju, nepieciešams iegādāties atbilstošu aprīkojumu.

Cik bieži ir jāveic auto pulēšana mūsu laikapstākļos? 01.03.2022 15:52

Lai gan automašīnās pavadām lielu daļu savas dzīves, nereti aizmirstam par tām pienācīgi rūpēties. Ar to vien, ka ik pa pāris nedēļām aizved savu auto uz automazgātavu nepietiek. Vizuāli tai, visticamāk, nav ne vainas. Taču, dzīvojot Latvijā, kur nereti nākas piedzīvot visus četrus gadalaikus vienā dienā, ir ārkārtīgi svarīgi pievērst uzmanību tās aprūpei.

Padomi, kā uzņemt labas fotogrāfijas un izskatīties tajās pievilcīgāk 24.02.2022 19:09

Ir patīkami notvert dzīves skaistākos mirkļus dažādās fotogrāfijās, lai pēc kāda laika gremdētos jaukās atmiņās. Mūsdienās tehnoloģijas ir ļoti strauji attīstījušās, kā rezultātā ir daudz vienkāršāk uzņemt fotogrāfijas.

Svarīgakās inovācijas mobilo tālruņu pasaulē 24.02.2022 16:37

Visā pasaulē ir vairāk nekā 1 miljards viedtālruņu lietotāju, tāpēc, ražotāji dara visu iespējamo, lai saviem klientiem piedāvātu jaunākās inovācijas. Telefonu tirgus attīstās ļoti strauji, jauni telefoni tiek izlaisti biežāk kā reizi gadā, katrs nākamais pārsteidzot ar jauninājumiem. Visi lielākie telefonu ražotāji, piemēram, Oppo un Apple telefoni, spēj patiešām pārsteigt ar katru nākamo modeli.

Noderīgi padomi datora izvēlē 18.01.2022 08:15

Jauna datora izvēle ir nopietns un sarežģīts uzdevums, jo ikvienam gribas iegādāties labu datoru, kas atbilst viņa vēlmēm un ir palīgs ikdienas darbu veikšanai, kā arī sniedz izklaides iespējas. Noskaidrosim, kas ir jāņem vērā, izvēloties datoru.

HEITERI internetā. Kas viņi ir un kā uz viņiem reaģēt? 28.10.2021 10:48

Nesen parādījies tāds jēdziens kā tīmekļa heiteris. Angliski vārds rakstās “hater” un veidojies no vārda HATE – latviski “ienīst”. "Tu melo!" "Ar tādu dibenu ne vien peldkostīmā, pat maisā būtu kauns iziet cilvēkos." "Un tas ir psihologs? Šarlatāns kaut kāds!" Izklausās pazīstami?

Pieci noderīgi padomi televizora izvēlē 08.09.2021 15:58

Aplūkojot televizoru piedāvājumu, var nākties apjukt no plašā piedāvājumu klāsta. Attīstoties tehnoloģijām, televizoru ražotāji arvien vairāk sacenšas savā starpā, radot modeļus ar jaunām un mūsdienīgām iespējām. Izvēloties televizoru, uzmanība jāpievērš vairākiem faktoriem, piemēram, diagonālei, izšķirtspējai, funkcijām. Kam pievērst uzmanību, izvēloties televizoru? Par to vairāk turpinājumā!

Kā izvēlēties indukcijas virsmu? 24.08.2021 21:32

Ir cilvēki, kuri mīl gatavot ēst un ir cilvēki, kuriem tā noteikti nav mīļākā nodarbe. Nenoliedzami ēst gatavošana prasa zināmu laiku, kas daudziem cilvēkiem ir ļoti būtisks, jo ikdiena paiet diezgan lielā steigā.

Mūsdienu tehnoloģiju ielenkumā - kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? 10.08.2021 10:50

Tagad, kad apkārt ir tik daudz un dažādu tehnoloģiju, varētu rasties jautājums – kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? Ir taču datori un telefoni, kas spēj nodrošināt tās pašas funkcijas. Tomēr televizors ir un paliek aktuāls arī tagad! Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, vidēji cilvēks televizoru skatās aptuveni 4 stundas dienā. Tiek uzskatīts, ka pašreiz dzīvojam televizoru zelta laikmetā, un, ja Jūs vēl šaubāties, vai iegādāties televizoru, iespējams, šie iemesli Jūs pārliecinās.

Sadzīves tehnika – vēsture un mūsdienas 09.08.2021 10:57

Ko mēs saprotam ar jēdzienu sadzīves tehnika? Tā ir tehnika, ko izmanto sadzīvē. Radīta, lai atvieglotu ikdienas mājas soļa veikšanu un nodrošinātu papildu komfortu.Pēc sava nozīmīguma tiek klasificēta: nepieciešamā sadzīves tehnika, vēlamā un sadzīves tehnika, bez kuras var iztikt. Pēc izmēra to iedala: lielajā un mazajā sadzīves tehnikā. Vēl varētu iedalīt: veikalā nopērkamā un sadzīves tehnika internetā.

Kā ikdienā kopt veļas mašīnu un veļas žāvētāju? 16.07.2021 08:08

Lai arī svarīgi ir iegādāties energoefektīvas un kvalitatīvas elektropreces un sadzīves tehniku, tik pat svarīgi ir arī pareizi tās ikdienā kopt. Virtuves sadzīves tehnika tiek apkopta regulāri, bet bieži vien tiek aizmirsts par veļas mašīna un veļas žāvētāju.

Kas ir domofons un kā izvēlēties īsto? 13.07.2021 12:41

Domofons jeb namrunis ir ne tikai sarunu ierīce pie ārdurvīm, bet arī specializēts drošības sistēmas elements, kuru iespējams uzstādīt pie ieejas durvīm jebkurā mājā. Uzstādot domofonu, tā saimnieki var uzzināt, kas pie viņiem ieradies, tādējādi iegūstot papildu drošību, kā arī uzturēt kāpņu telpas tīrību daudzdzīvokļu mājā, jo neviens nelūgts viesis nevar tajā iekļūt. Ierīces lietošana ir vienkārša, jo sastāv no izsaukuma bloka, slēdzenes un pārrunu bloka.

Monitoru veidi 02.07.2021 17:48

Pirmajā mirklī ekrāna izmērs, šķiet, ir vienīgā atšķirība starp monitoriem, izņemot to zīmolu. Tāpēc ir svarīgi zināt, kas jūsu personālajam datoram var būt nepieciešams, lai iegūtu pareizos rezultātus, iepazīstoties ar monitoru veidiem, kā arī ar to dažādajām formām un izmēriem.

Gaisa mitrinātāji – izplatītākie jautājumi par šo ierīci 29.06.2021 00:58

Interneta veikalos ir plaši pieejami gaisa kondicionētāji, bet ne daudzi ir dzirdējuši par gaisa mitrinātajiem. Pašsaprotami, ir daudz jautājumu par šo ierīci, tāpēc raksta turpinājumā lasi atbildes uz dažiem izplatītākajiem jautājumiem, kas saistīti ar gaisa mitrinātajiem.

Vai nākamajos gados pieprasījums pēc viedām virtuves ierīcēm tikai pieaugs? 25.06.2021 10:07

Virtuve vienmēr ir bijusi daudziem kā mājokļa sirds. Pēdējo gadu laikā tā ir kļuvusi par vietu, kur strauji pieaug tehnoloģiju sasniegumu izmantošana. Arvien pieaugošais viedierīču skaits virtuvē palīdz šai tendencei attīstīties. Ir vērts iepazīties ar tām sīkāk un uzzināt vairāk par to popularitātes iemesliem.

5 ieteikumi, kā izvēlēties auto ledusskapi 18.06.2021 13:49

Lai arī bieži vien par to neaizdomājamies, auto ledusskapji ir ļoti lietderīgi. Dodoties garākos izbraucienos, vai, piemēram, pavadot dienu pludmalē, tie ļauj baudīt svaigu pārtiku un atspirdzinošus dzērienus. Arī ikdienā auto ledusskapji var būt pat ļoti noderīgi - tie, pasargājot produktus no vasaras svelmes, neizkusušā veidā ļauj nogādāt mājās veikalā iegādātu ledu vai saldējumu.

Viedpulkstenis vai sporta pulkstenis – kā tie atšķiras? 09.06.2021 15:46

Lai arī pirmie viedpulksteņi tika izgudroti jau pirms vairāk nekā divdesmit gadiem – 1998.gadā, tie lielākoties nelīdzinājās mūsdienu ierīcēm, jo vēl nebija pieejami daudzi tehnoloģiskie risinājumi. Turklāt, lai pulksteni lietotu, to bija nepieciešams pieslēgt datoram. Savukārt sporta pulksteņu aizsākums saistāms ar hronometru un vēlāk globālās pozicionēšanas jeb GPS sistēmu attīstību.

Kas jāzina pirms jauna datora iegādes? 21.04.2021 13:58

Mūsdienās dators ir ieņēmis nozīmīgu lomu daudzu cilvēku dzīvēs. Dators sniedz lielas iespējas. Ar tā palīdzību var veikt savus darba pienākumus, iepirkties internetā, atpūsties, skatoties filmas vai spēlējot spēles, kā arī iespējams veikt daudzas citas darbības. Tāpēc ikvienam cilvēkam vajadzētu apsvērt domu par datora iegādāšanos.

Viss, kas Jums būtu jāzina par gaisa mitrināšanas ierīcēm 12.03.2021 19:25

Ventilators, gaisa attīrītājs, gaisa mitrinātājs, gaisa sausināšanas ierīce – kura no šīm gaisa plūsmas un kvalitātes veicināšanas ierīcēm ir absolūti nepieciešama Jūsu mājoklim? Šoreiz parunāsim par ķibelēm, kas saistītas ar pārlieku sausa gaisa esamību iekštelpās un tām piemērotāko risinājumu – gaisa mitrināšanas ierīci.

5 lietderīgi aksesuāri, kas noderēs ikvienam skriešanas entuziastam 08.03.2021 08:35

Skriešana nepārprotami ir viens no aktuālākajiem sporta veidiem Latvijā, vēl jo vairāk brīdī, kad pamazām nojaušama agrā pavasara iestāšanās. Ikviens skriešanas entuziasts, it īpaši cilvēki, kas ar šo fizisko aktivitāšu paveidu nodarbojas pietiekoši regulāri zina, ka tieši aksesuāri ir tas iztrūkstošais puzles gabaliņš, kas konkrēto aktivitāti spēj padarīt vēl aizraujošāku, interesantāku, kā arī šķietami komfortablāku.

Kā izvēlēties sev piemērotāko viedpulksteni? 16.12.2020 10:25

Tā kā mūsdienu tehnoloģiju pasaulē ir neskaitāmi viedierīču modeļi, izvēlēties viedpulksteni ir ļoti sarežģīts uzdevums. Lai gan jebkurš viedpulkstenis spēj veikt standarta uzdevumus, kā laika rādīšana, soļu skaitīšana vai, piemēram, pulsa mērīšana, katrs viedpulkstenis ir ar kaut ko unikāls, un tas piemērotākās ierīces izvēlēšanos apgrūtina vēl vairāk.

Nākamā lapa