Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:0, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Vairāk kā 30 radošas idejas kā izmantot pogas 20.03.2023 13:11

Kā jūs parasti izmantojat pogas? Nu, protams, ka apģērba aizdarei un varbūt vēl piešujat plīša lācītim acs vietā, ja tā notrūkusi un pazudusi. Taču ir neskaitāmi daudz interesantu variantu, kā pogu dzīvi padarīt interesantāku. Ar tām var dekorēt somas, čībiņas, no tām var veidot skaistus dekorus un gudri noslēpt caurumu apģērbā...Vārdu sakot, esiet radoša un eksperimentējiet, bet sākumam varat pasmelties idejas šeit.

Cik kaloriju sevī slēpj gardie jūras briesmonīši? 20.03.2023 13:09

Šodien kādu pārsteigt ar mīdijām, astoņkājiem vai jūras ķemmītēm būs diezgan sarežģīti. Ja arī kāds nav pagaršojis, tad dzirdējis noteikti ir. Taču reizēm palutināt sevi ar šīm delikatesēm ir vērts, jo jūras produkti ir minerālvielu un olbaltumvielu dabīga krātuve. Sevišķi ieteicami šie produkti ir tiem, kas seko līdzi savai figūrai un veselībai. Jūras produkti noder sirds-asinsvadu slimību profilaksei, jo satur labo holesterīnu, labvēlīgi ietekmē matu, ādas un nagu stāvokli, paaugstina imunitāti.
Izvēloties jūras veltes, iesakām ieskatīties jūras produktu kaloriju tabulā.

Pikantais sīpolķopsis — lieliska alternatīva kečupam vai sinepēm 19.03.2023 14:20

Pikantais sīpolķopsis ir lieliska piedeva gaļas ēdieniem, ko sevišķi novērtēs stiprā dzimuma pārstāvji. Ja vēlaties sīpolķopsi nedaudz maigāku, pievienojiet nevis divus, bet vienu čili piparu.

Kartupeļu un ķirbju sautējums 18.03.2023 21:38

Sātīgs un latvisks ēdiens!

9 frāzes, kas liecina par meliem 18.03.2023 21:37

Lai cik izveicīgs būtu melis, viņu var pieķert melos. To var izdarīt, novērtējot situāciju kopumā - sejas izteiksmi, žestus un arī vārdus. Cilvēkam vienlaikus jāpatur prātā vairākas realitātes: izdomātā un īstā, un tas nepavisam nav viegli, ņemot vērā, ka pastāvīgi domās jāveido loģiskās ķēdes.

Avokado un ķiršu tomātu maizītes 17.03.2023 22:42

Ļoti garšīgas un veselīgas brokastu maizītes.

Salāti "Lieldienu zaķis" 17.03.2023 08:42

Strauji tuvojas Lieldienas un kā gan Lieldienās bez zaķa?! Mūsējais šogad iekāpis šķīvī (šķiet sēž un dēj krāsainas Lieldienu olas). Ja arī jūs vēlaties tādu Lieldienu zaķi, zemāk ir pamācība, kā tas gatavojams.

9 viegli pieejamo sieviešu īpašības, kuras derētu ņemt vērā 16.03.2023 21:23

Pretēji izplatītajam uzskatam, ka vīrieši pēc savas dabas ir mednieki un tāpēc meklē vienīgi nepieejamas sievietes, kuras viņiem būs interesanti pakļaut, daži spēcīgā dzimuma pārstāvji atzīstas, ka viņiem ir daudz interesantāk komunicēt ar viegli pieejamām dāmām. Viņas apbur ar savu tiešumu un drosmīgiem uzskatiem par dažām lietām. Ar ko vēl vīriešus piesaista šādas sievietes un kādas viņu īpašības derētu pārņemt tām, kurām nav izdevies izveidot nopietnas attiecības, vēsta Passion.ru.

3 pasaulē iecienītas tortes ar senu vēsturi 16.03.2023 17:57

Tortei mūsdienās ir liela loma- bez tās neiztiek gandrīz neviens nozīmīgs svētku pasākums. Un pat nelielās saiešanās galdu bieži vien rotā torte. Tortes ir ļoti dažādas: vienas garšo praktiski visiem, citas tikai dažiem to cienītājiem. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar trīs tortēm, kas iekarojušas gandrīz vai visas pasaules atzinību.

Ivo Fominam dziesmu vārdu grāmata, albums un koncertu sērija! 16.03.2023 17:52

Vienam no daudzu gadu populārākajiem Latvijas rokmūzikas dziedātājiem Ivo Fominam daudz jaunumu! Jauna 60 dziesmu vārdu grāmata, jauns 20 labāko dziesmu izlases albums un vērienīga jubilejas koncertu sērija! Pirmie trīs koncerti jau šonedēļ – 16. un 17. martā Cēsīs un 19. martā Rēzeknē! Visos koncertos būs pieejamas arī jaunās grāmata un izlases albumi.

Ko mūsdienās aizstājuši mobilie telefoni? 16.03.2023 11:25

Bija laiki, kad telefoni pildīja tikai vienu funkciju - pieņēma un veica zvanus. Taču līdz ar straujo tehnoloģiju attīstību, viedtālruņi ir attīstījušies tiktāl, ka tie ir aizvietojuši daudz ikdienā izmantojamu lietu, turklāt tie ar katru gadu kļūst plānāki un mazāk pamanāmāki mūsu kabatās.

Pacel dzērienu baudīšanas pieredzi mākoņos, iegriežot jaunu garšu karuseli! 16.03.2023 10:04

Pirmklasīgu bezalkoholisko dzērienu receptes radītas tiem, kuri ievēro apzinātu dzīvesveidu, taču nevēlas atteikties no gardu kokteiļu baudīšanas. Jaunu garšu karuselis - tās ir daudzveidīgās receptēs viegli kombinējamas kokteiļu sastāvdaļas - profesionāļu atzīti, dabīgi Franklin&Sons toniki un limonādes, Monin sīrupi un biezeņi, kā arī Lyre's stipro dzērienu garšas bez alkohola.

Negatīvo īpašību horoskops 16.03.2023 10:03

Parasti horoskopu aprakstos tiek izceltas katras zīmes labās īpašības, sliktās vai nu apejot vai pieskaroties tām tikai garāmejot. Šis horoskops atšķiras ar to, ka tiek izceltas katras zīmes sliktās īpašības. Tad nu iepazīstieties ar tām. Un neņemiet pārāk pie sirds.

Aicina apmeklēt Ģirta Boronovska izstādi “Platekrāna ainava” 16.03.2023 10:01

Galerija MuseumLV un kultūras centrs Grata JJ aicina apmeklēt Ģirta Boronovska izstādi “Platekrāna ainava” galerijas MuseumLV pirmajā stāvā no 6. aprīļa līdz 27. maijam.

Banānu siera kūka bez cepšanas 15.03.2023 21:32

Kūka, protams, ir neiztrūkstoša daudzu svētku galda rota un ir jauki, ja to var pagatvot pats. Tā ir gan mīļāk, gan lētāk, gan arī garšīgāk! Bet vēl jaukāk, ja to var pagatvot ātri un bez jebkādas cepšanas.

Ugunīgais plovs 15.03.2023 09:50

Īsts plovs esot tikai Uzbekijā īpaši kārtās gatavots, bet vispār plovam līdzīgam ēdienam ir simtiem variāciju. Te vēl viena. Ja nevēlaties to tik ugunīgi asu, pievienojiet mazāk čili piparu.

Rīgā notiks bezmaksas “Jauniešu mediju konference” 15.03.2023 09:48

16.–17. martā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā tiek rīkota “Jauniešu mediju konference” un satura ideju hakatons, informē portāls balticevents.info. Dalība pasākumā ir absolūti bezmaksas.

Pirmizrādi piedzīvos Liepājas Radio teātra audiovizuālas iestudējums „21. gadsimta mīlassstāsts” 15.03.2023 09:45

2020. gadā, iesākoties pandēmijai, Liepājas teātra aktrisei Karīnai Tatarinovai radās iecere veidot Liepājas Radio teātri, aktualizējot un Liepājas teātra aktieru balsīs liekot ieskanēties vairāku latviešu autoru darbiem, kas savas pirmizrādes piedzīvoja Rietumu Radio un Latvijas Radio ēterā. Šobrīd Liepājas Radio teātris svin jau trešo dzimšanas dienu un turpina darboties, meklējot arvien jaunus izaicinājumus un radot arvien jaunus iestudējumus.

Deviņgadīgajam Jānim no Rīgas nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu ārstēšanos 15.03.2023 08:30

Indānu ģimenē aug divi dēli – dvīņi Jēkabs un Jānis. Decembrī zēniem palika 9 gadi. Jēkabs ir pilnīgi vesels, bet Jānim ir smaga bērnu cerebrālās triekas forma ar spastiskām distonijām, neiromuskulāra skolioze, komunikācijas un valodas attīstības traucējumi un vājdzirdība. Anna un Edgars ir zelta vecāki, taču pat vispašaizliedzīgākajiem un izturīgākajiem varoņiem dažkārt ir nepieciešama palīdzība un atbalsts. Nu šis mirklis ir pienācis. Ģimenei nav pa spēkam apmaksāt dēla ārstēšanos.

Rīga notiks lielais bērnu akvašovs “Waterland” 14.03.2023 22:00

1. aprīlī “Arēnā Rīga” norisināsies lielais bērnu akvašovs “Waterland”, informē portāls balticevents.info.

“Krusta ceļš”, Bēthovena simfonija un simfoniskais romantisms – Liepājas Simfoniskā orķestra koncerti aprīlī 14.03.2023 21:57

Šīs nedēļas nogalē ar vērienīgu simfodžeza programmu Liepājas Simfoniskais orķestris noslēgs Starptautisko zvaigžņu festivālu, kas Liepājā norisinājās jau 31. reizi, savukārt aprīlī tas klausītājus aicina uz trīs iedvesmojošiem koncertiem, kuros atskaņos vienu no skaistākajām 19. gadsimta simfonijām – Bēthovena Astoto simfoniju, Kārļa Lāča simfoniju "Krusta ceļš", "Grammy" balvas nominantes Annas Klainas mūziku, kā arī Edvarda Elgara, Johannesa Brāmsa un Gustava Mālera zelta klasiku.

Rīgā uzstāsies labākais Lietuvas iluzionists 14.03.2023 21:54

1. un 2.aprīlī Rīgā, Iluzionisma teātrī/muzejā MYSTERO, ar izrādi «Mantas Wizard Show» uzstāsies labākais Lietuvas iluzionists Mantas Žmuidinavičius.

Raiņa un Aspazijas mājas ekspozīciju papildinās jauns Aspazijas mātes portrets 14.03.2023 21:48

22. martā plkst. 15.00 Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30, notiks Aspazijas mātes Grietas Rozenbergas iepriekš nezināmas fotogrāfijas prezentācija un muzeja ekspozīcijas oficiāla papildināšana ar jauniegūto portretu.

“Pazudusī meita” – jauns latviešu detektīvromāns 14.03.2023 21:46

“Zvaigznes detektīvu kluba” cienītājiem jauna tikšanās ar interesantiem varoņiem, spraigām izmeklēšanas darbībām un neparastiem noslēpumu atminējumiem!
Latviešu rakstnieka Vaira Ozola jaunais romāns ne vien aizrauj ar gana spraigu detektīvsižetu, vienlaikus tajā tiek risinātas arī paaudžu attiecību problēmas, maza miestiņa sadzīves ainas un cilvēku savstarpējās attiecības, kur “visi par visiem zina visu”, taču svešiniekam (un kur nu vēl izmeklētājam!) neatklāj neko, kur meli un noklusēšana ir ikdienišķa izdzīvošanas taktikas sastāvdaļa…

Izdevniecības "Dienas Grāmata" jaunums - Vilis Lācītis "OXFORDA AR SKATU UZ UNIVERSITĀTI" 14.03.2023 21:43

“2020. gada 31. janvārī Lielbritānija pameta Eiropas Savienību. Šī grāmata ir par Angliju un tās reizēm lieliskajiem, reizēm nesaprotami dīvainajiem iedzīvotājiem. Tā ir arī atvadas no Anglijas un pārējām Apvienotās Karalistes valstīm. Ardievu, brauciet tālāk pa savējo ielas pusi vieni paši bez mums.”
Vilis Lācītis

VIII pasaules diktātu latviešu valodā bez kļūdām uzrakstījušas tikai dāmas 14.03.2023 21:40

Astoto pasaules diktātu, kas norisinājās Valsts valodas dienā, 15. oktobrī, bez kļūdām uzrakstījuši 13 no 1739 dalībniekiem, turklāt izrādās, ka šoreiz diktātu perfekti uzrakstīt pa spēkam bijis tikai sievietēm.

Kura horoskopa zīme drīkst aizņemties naudu? 14.03.2023 21:38

Kat­ra cil­vē­ka in­di­vi­du­āla­jā ho­ro­sko­pā re­dza­mas vi­ņa at­tie­cī­bas ar ma­te­ri­āla­jām vēr­tī­bām, ta­jā skai­tā ko­pē­jiem fi­nan­šu re­sur­siem, ku­ros ie­tilpst gan biz­ne­sa ie­gul­dī­ju­mi, gan nau­da, kas tiek aiz­ņem­ta no kre­dīt­ie­stā­dēm. Dau­dziem ar šo jau­tā­ju­mu viss kār­tī­bā. Var aiz­ņem­ties, at­dot, un ne­kā­du pro­blē­mu. Ta­ču sa­mē­rā bie­ži sa­sto­pa­mas kar­tes, ku­ras ie­rau­got cil­vēks jā­brī­di­na: aiz­ņe­mies ap­do­mī­gi! Vai – ne­da­ri to vis­pār!

Ātri pagatavojamās kūkas. 3 gardas receptes 14.03.2023 21:36

Ātrās kūkas ikdienai un svētku galdam. To pagatavošana neprasa daudz laika, taču rada svētku sajūtu tavā mājā.

Laša un dārzeņu biezzupa 13.03.2023 13:30


Laša un dārzeņu biezzupa ir veselīgs ēdiens, kas piemērots kā vakariņu, tā arī pusdienu galdam. Vārīt šādu zupu var gan no laša filejas, gan arī no tā atgriezumiem- galvas, astes un asakām, kuras, ja iegādājas veselu zivi, daudzi bieži vien nezina, kā izmantot. Te nu būs viens veids, kā tos likt lietā, turklāt vēl iegūstot vienreizēji gardu rezultātu.

Sekss veselībai 12.03.2023 20:37

Sekss tik tiešām ir veselības avots, taču tikai tādā gadījumā, ja dzimumattiecību rezultātā tiek gūts gan fizisks, gan emocionāls apmierinājums

Ar biezpienu un zaļumiem pildīti tomāti 12.03.2023 20:35

Ar biezpienu un zaļumiem pildīti tomāti ir lieliska uzkoda launagā, vieglas vakariņas vai burvīgs svētku galda rotājums. Turklāt arī veselīgs.

Empanadass ar kazas sieru un nātrēm 11.03.2023 21:17

Empanadass ir mēness formas pīrādziņš, kas tradicionāli tiek gatavots no kārtainās mīklas ar liellopa gaļas un rozīņu pildījumu. Sevišķi iecienīts tas ir Spānijā un Latīņamerikas valstīs. Taču pildījumu, kā jau visiem pīrādziņiem, arī empanadasam, protams, var variēt, izmantojot tos produktus, kas pieejami vai labāk garšo. Un pavasarī noteikti izmēģiniet pievienot pildījumam jaunās nātru vai pieneņu lapas.

Latgaliešu horoskopi latgaliešu valodā 11.03.2023 09:27

Horoskops latgaliešu valodā visām horoskopa zīmēm.

Cepeškrāsnī cepta forele ar kartupeļiem 11.03.2023 09:26

Šī ir viegli un ātri pagatavojama maltīte, kas, turklāt, lieliski garšo. Krāsnī gatavota, forele saglabā savu maigo un dižciltīgo garšu, bet timiāns, ja tā daudzums nav pārspīlēts, piešķir patīkami niansētas notis, kas papildinātas ar ceptiem kartupelīšiem un ķiplokiem, veido neaizmirstamu garšu piedzīvojumu. Ja vēl papaildināsiet to ar glāzi laba vīna, svētku sajūta būs garantēta.

Festivāls “Saldus Saule” izziņo pirmos māksliniekus 10.03.2023 14:42

Saldū, Kalnsētas parkā arī šovasar, 28. un 29. jūlijā notiks festivāls “Saldus Saule”.
Festivālā šogad uzstāsies “Pērkons”, “Līvi”, Ivo Fomins, šī gada Eirovīzijas dalībnieki
“Sudden Lights”, Felikss Ķiģelis, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Inokentijs Mārpls”, “Linga”,
Keitija Bārbale, “Aston Kais”, “B Optimist”, “Lapsene”, “Noslēpums” un citi. Mākslinieku
saraksts tiks papildināts, pilna programma tiks izziņota tuvāk festivālam.

Mīti un patiesība par imūnsistēmu 10.03.2023 11:30

Šķiet, ka pie Latvijas gada tumšākajiem mēnešiem nav iespējams pierast, jo katru gadu nogurums un fizisks vājums ir visai labi pazīstamas sajūtas ikvienam no mums. Šie simptomi var kalpot kā pirmie novājinātas imūnsistēmas vēstneši. Kā cīnīties ar miegaino pašsajūtu un iegūt enerģiju, kad tā ir visvairāk nepieciešama? Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa skaidro, kas ir imūnsistēma, kliedējot vairākus mītus, kā arī sniedz vērtīgus padomus tās aizsargāšanai.

Kā komunicēt ar gados veciem cilvēkiem? 10.03.2023 11:28

Vecums dāvā ne tikai pieredzi un gudrību. Laika gaitā laipnie, atsaucīgie cilvēki ar labu humora izjūtu, kuri prata skaisti izteikt savas domas, var mainīties līdz nepazīšanai. Nodzīvotie gadi mēdz padarīt cilvēku rupju, nesabiedrisku un viegli aizvainojamu, rakstura īpašības paspilgtinās, piemēram, no taupīguma uz skopumu, no sabiedriskuma uz uzbāzīgu kontroli u.tml. Viņam var būt nepieciešama pastāvīga uzmanība, attiecībās sāk valdīt neizpratne, strīdi un pieaugoša spriedze. Mēdz teikt: "Tavi vecāki seniora gados var nebūt tie paši cilvēki, kurus pazīsti jau sen."

Pildītais tītars ar mērci 09.03.2023 09:03

Atraktīvajam britu pavāram Džeimijam Oliveram ir padoms, kā pagatavot garšīgu pildīto tītaru ar mērci.

Latvijas Radio notiks Maestro Raimonda Paula koncertuzvedums „Sveiks, Marģeri!” 08.03.2023 12:04

Atzīmējot Starptautisko teātra dienu, šī gada 27. martā plkst. 16.00 un 19.00 Latvijas Radio 1. studijā notiks koncertuzvedums „Sveiks, Marģeri!”, kas ir Maestro Raimonda Paula veltījums komponistam, kultūras darbiniekam un vienai no 20. gadsimta spilgtākajām Latvijas kultūras personībām – Marģerim Zariņam.

Izšūšanas shēmas ar Lieldienu motīviem taviem rokdarbiem 08.03.2023 11:57

Lieldienu motīvu shēmas jūsu rokdarbiem. Piedāvāju gan pavisam vienkāršas shēmas, kuras pa spēkam jebkurai iesācējai, gan arī tādas, kas iepriecinās pieredzējušas rokdarbnieces.

Nākamā lapa