Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:278, Did:0, useCase: 1


Fen šui un istabas augi. Kā tie ietekmē cilvēku 24.01.2024 16:01

Pēdējos gados Fen šui filozofijai aktīvi sākuši sekot arī pie mums: atbilstoši tai tiek pārvietotas gultas un skapji, pirkti zvaniņi un kristāli, kā arī darītas citas lietas, cerībā izmainīt savu dzīvi. Pat, ja jūs piederat pie tiem, kam šī aizraušanās sveša, nedaudz uzzināt par fen šui filozofiju nebūs lieki,- kā zināms, jebkurā mācībā var atrast racionālus domu graudus. Šoreiz no fen šui viedokļa apskatīsim istabas augus un to, kādu iespaidu tie atstāj uz cilvēku.

Kā dators guļamistabā var sabojāt seksu un attiecības 25.06.2023 21:43

Dators guļamistabā rada negatīvas enerģijas. Datora monitors guļamistabā izraisa tādas pašas problēmas kā spogulis un televzora ekrāns, jo arī tam ir atspoguļojoša virsma. Dators simbolizē darbu, tādēļ var negatīvi ietekmēt mīlestības attiecības.

Lietas, ko mājās turēt nedrīkst 22.03.2023 09:29

Māja ir cilvēka dvēseles un miesas projekcija. Viss, kas atrodas mājā tā vai citādi ir saistīts ar mūsu zemapziņu, vēlmēm un nākotni. Un ne katra lieta, kas atrodas mājā, ir laba un var nest veiksmi; diemžēl ir lietas, kas darbojas tieši pretēji. Tāpēc veiciet nelielu sava mājokļa inventarizāciju un bez jebkādas nožēlas atbrīvojieties no tām lietām, kas bojā mājas un jūsu enerģētiku.

Spēcīgākie fen šui mīlestības talismani 03.03.2023 18:42

Tas, kurš kaut vienu reizi nolicis maliņā mums tik raksturīgo skepsi un ļāvies nelielai vājībai pamēģināt kaut ko no tā, ko piedāvā fen šui, nekad vairs nespēj šķirties no šīs senās gudrības, jo... tā strādā. Fen šui nav maģija, buršanās vai māņticība; tā ir pareiza apkārtējās telpas un enerģijas sakārtošana. Tad kāpēc lai tā nestrādātu? Vēl jo vairāk tāpēc, ka ir tik daudz lietu mūsu dzīvē, kas jāsakārto. Pirmām kārtām, protams,- mīlestība! Un Fen šui mīlestības talismani var pilnīgi visu, ko vien vēlaties!

Kā izgatavot rotaslietu komplektu, kas vairos tavu veselību un labklājību 10.11.2022 17:18

Nefrītam piemīt spēja vairot gudrību, drosmi un skaidrību. to uzskata par veselības, pārticības un ilga mūža akmeni. Ķīnā jau izsenis lielā vērtē turētā nefrīta pērlītes šajā kaklarotā ir kombinētas ar divu izmēru ķīniešu monētām un stikla un metāla pērlītēm.
Kaklarotas garums: 48 cm.

Fen šui talismani: naudas, laimes, veselības, mīlestības koks 03.09.2022 21:47

Gribat piesaistīt mājai bagātību un mīlestību, uzlabot veselību, dzemdēt bērnu un vienlaikus attīrīt māju no negatīvās enerģijas? Ienesiet mājās attiecīgo laimes koku! Dabīgo vai mākslīgo, ar dažādiem akmentiņiem un monētiņām lapiņu vietā izgreznotu– mazie kociņi ir vieni no spēcīgākajiem un iedarbīgākajiem Fen-šui talismaniem.

Fen šui pagraba telpās 21.05.2022 11:17

Ko tik neglabā cilvēki savos pagrabos! Sākot no divriteņiem un konserviem līdz pat vecām, salauztām grabažām, kuras jau sen būtu vajadzējis izmest laukā. Bet visu pārējo, kas vērtīgs, sakārtot uz uzglabāt tīrībā un kārtībā. Jo pagraba telpas simbolizē mājas un tās iemītnieku "zemapziņu".

Istabas augi, kas jāaudzē, lai veicinātu labklājību 10.05.2020 12:03

Tā kā pilsētā dzīve pārsvarā norit telpās un saskare ar dabu pilsētniekiem nav ikdienas sastāvdaļa, pieaug nepieciešamība pēc istabas augiem, kas ne tikai izdaiļo mūsu apkārtni, bet arī gādā par pozitīvu ietekmi uz mūsu dvēseli un garu. Augi smalkā matēriju līmenī iedarbojas uz mūsu prātu ar neredzamu strāvojumu, dāvājot mums spēkus un veselību, kā arī ienesot mūsu mājās mieru un labklājību.

Kā pareizi izmantot iņ un jaņ enerģijas guļamistabā un ofisā 23.10.2019 20:00

Fen šui, tulkojot no ķīniešu valodas, nozīmē ūdens un vējš. Tā kā, pēc seno filozofu ticējumiem, tieši vējš un ūdens ir tie, kas devuši dzīvību visam dzīvajam uz zemes. Savukārt Fen šuii mācība kalpo tam, lai cilvēks dzīvotu harmonijā ar apkārtējo pasauli. Un ja pareizi izmantojam un jaņ fen šui metodēs, tad savu dzīvi varam izmainīt ļoti kardināli, uzlabojot tieši tās sfēras, kas mums šķiet aktuālas.

Kā pareizi izvēlēties māju pēc Fen šui mācības 20.08.2019 16:56

Visiem ir zināms, ka Fen šui ir mācība par apkārtējās pasaules un cilvēka mijiedarbību. Tomēr ne katrs zina, cik šī mijiedarbība ir svarīga un mūsu dzīvi ietekmējoša. Piemēram, gadās, ka kāds precēts pāris nomaina dzīvesvietu un viņu kopdzīve kardināli mainās uz labo pusi. Cits piemērs: kāds agrāk veiksmīgs uzņēmums pēc ofisa telpu maiņas nonāk uz bankrota robežas. Tas viss tikai tāpēc, ka mūsdienu cilvēki ir attālinājušies no dabas, nepārzina vai klaji ignorē tās likumus, tādējādi bieži vien piesaistot sev neveiksmes. Šajā sakarā piedāvājam iepazīties ar svarīgākajiem mājas izvēles nosacījumiem, kurus ievērojot, jūsu dzīves kvalitāte manāmi uzlabosies.

Kā aktivizēt mīlestības, bagātības un citas Fen šui zonas mājā 21.05.2019 17:14

Vai zinājāt, ka, lai mēs kļūtu laimīgāki, spēcīgāki, veiksmīgāki un bagātāki, mums tikai jāizmaina telpa, kurā dzīvojam. Taču tikt skaidrībā ar fen šui likumiem cilvēkam, kurš nekad tos nav mācījies, nebūt nav vienkārši. Ko darīt? Pirmais- var uzaicināt attiecīgu speciālistu, kurš noteikti palīdzēs un atbildēs uz jūsu jautājumiem, kā arī dos praktiskas norādes un ieteikumus. Un otrais- ieklausīties fen šui speciālistu padomos, kurus epadomi.lv sagatvojuši saviem lasītājiem.

Spoguļi Fen Šui mācībā 12.01.2019 12:22

Turpinot aizsākto tēmu par Feng Shui- kā un kur pareizi novietot spoguļus, lai sasniegtu panākumus, iegūtu labāku miegu, harmoniju un enerģiju.

Kas ir Fen Šui (Feng Shui) (10) 19.09.2018 21:51

Fen Šui (Feng Shui) ir senās Ķīnas mācība par to, kā dzīvot saskaņā ar dabas spēkiem. Šai mācībai, kas ir gan māksla, gan zinātne, ir vairāk nekā 7000 gadus senas tradīcijas un saknes. To var pielietot ikdienas dzīves jomā, veidojot savu un apkārtējo harmoniju .

5 svarīgi faktori, kāpēc vecas lietas ir jāmet laukā (2) 02.09.2018 08:27

Viens no svarīgākajiem soļiem labvēlīgas atmosfēras radīšanai mājā ir atbrīvošanās no vecām, saluztām un sabojātām lietām.

Krāsas un smaržas nozīme mājoklī (1) 25.08.2018 10:43

Iekārtojot māju vai dzīvokli, mēs parasti vadāmies pēc savas gaumes, aizmirstot, ka eksistē noteiktas telpas un enerģijas likumsakarības, kas palīdz mājokli padarīt ne tikai komfortablāku, bet arī pašiem tajā justies labāk. Un tas neattiecas tikai uz mēbeļu izkārtošanu telpā, bet arī uz krāsu un smaržu...

Maģiskais lotosa zieds - iedvesmas un gudrības simbols (1) 19.06.2018 17:21

Šis brīnišķais zieds ar maigo aromātu Ķīnā ir lielā cieņā jau ne vienu vien gadu tūkstoti. Tas tiek uzskatīts par vienu no varenākajiem simboliem, kas cilvēkus apvelta ar gudrību, sniedz apgarotību, mieru un iedvesmu. Lotosa zieds veicina garīgā un radošā potenciāla izaugsmi. Novietots mājā, tas attīra telpu no negatīvās enerģijas. Maigās lotosa ziedlapiņas spēj aizturēt pozitīvo enerģiju, liekot tai pastāvīgi cirkulēt jūsu tuvumā. Šī attīrītā enerģija labvēlīgi ietekmē ikviena mājas iemītnieka domas un rīcību, vienlaicīgi nomierinot un atbrīvojot no stresa.

Kā vairot mīlestību ar Feng Shui palīdzību 08.04.2018 18:13

Pamēģini sev piesaistīt romantiskas attiecības un mīlestību ar individuāliem simboliem.

Nenes darbu guļamistabā jeb kā dators iespaido attiecības 08.01.2018 09:59

Dators guļamistabā rada negatīvas enerģijas. Datora monitors guļamistabā izraisa tādas pašas problēmas kā spogulis un televizora ekrāns, jo arī tam ir atspoguļojoša virsma. Dators simbolizē darbu, tādēļ var negatīvi ietekmēt mīlestības attiecības.

Veiksmes un veselības aromāti tavai mājai un ofisam 24.09.2015 12:05

Aromātiem ir liela nozīme mūsu dzīvē. Tieši aromāts ir tas, kas sākotnēji rada attieksmi pret vienu vai otru telpu. Aromātu daudzveidība, kas rada pozitīvu attieksmi un komfortablu sajūtu, ir pietiekami liela, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērātoko. Turklāt jāatgādina arī tas, ka patīkama aromāta ēteriskās eļļas ne tikai uzlabo garastāvokli, bet ir arī efektīvs ārstniecības līdzeklis. Tāpēc izmantot tās ikdienā ir divtik vērtīgi.

Iņ- Jaņ veselības dzēriens veiksmīgam dienas sākumam 26.01.2015 10:00

Vēlaties, lai katra diena jums būtu idevusies un bez stresa? Tad dariet tā, kā to praktizē pazīstamākie Cigun meistari- sāciet savu dienu ar Iņ- Jaņ veselības dzērienu.

Ienes veiksmi ar fen šui dīvāna spilveniem (1) 16.11.2014 15:41

Mājās spilvenu nekad nevar būt par daudz, jo to uzdevums ir radīt omulību un atmosfēru atpūtai. Taču, ja spilveni pamanās sniegt arī tīri estētisku baudījumu, tie jau kļūst īpaši vērtīgi. Bet, ja spilvenam vēl piemīt maģiskas īpašības?

Mīlestības simboli, kas palīdz piesaistīt un veidot laimīgu mīlestību 06.11.2014 13:22

Mērija Kalderone reiz treica: "Pasaulē ir tik daudz ceļu pie mīlestības, cik cilvēku" Tas pats attiecināms arī uz mīlestības simboliem. Katrs simbols ir īpašs, katrs nozīmē ko īpašu un palīdz padziļināti izprast dažādas mīlestības nianses un emocijas. Koncentrējoties uz kādu noteiktu simbolu tu ne tikai piesaistīsi mīlestību, bet arī labāk izpratīsi un sajutīsi tās emocijas, ko pauž konkrētais simbols.

Veiksmes simboli un zīmes 04.11.2014 09:55

Veiksmes, laimes, mīlestības, harmonijas, pārpilnības u. c. enerģijas piesaistīšanai, kā arī neveiksmju atvairīšanai ļaudis kopš senseniem laikiem ir izmantojuši simbolus un zīmes. Izdevniecības Avots izdotajā grāmatā "Veiksmes simboli un zīmes" minētie simboli raksturīgi gan Rietumu, gan Austrumu kultūrai, un daudzviet tie sasaucas arī ar seno latviešu ticējumiem.
Simbolikas zināšana palīdzēs pareizi piemeklēt tādus amuletus un talismanus, kuri piemēroti tieši jums un kuru pareiza lietošana sekmēs vēlmju īstenošanos un pozitīvas pārmaiņas jūsu dzīvē.

Fen šui: kā panākt harmoniju bērnistabā 14.09.2014 18:41

Jau sen zināms, ka starp mums un mūsu mājokli pastāv savstarpēja mijiedarbība. Nereti gadās, ka veicot remontdarbus vai nomainot dzīvesvietu, mēs izjūtam stresu, sākam uztraukties, slikti gulēt un pat slimot. Un ja jau mēs, pieaugušie, tā reaģējam uz pārmaiņām, iedomājieties, kā jūtas bērni? Mēs vismaz varam pārrunāt savas problēmas ar draugiem, bet bērns...un ko darīt, ja viņš vēl ir pavisam maziņš?

Kā atbrīvoties no krāmiem 09.09.2014 21:16

Ir četru kategoriju krāmi, no kuriem vajadzētu atbrīvoties:
• Lietas, kuras jūs nelietojat vai nemīlat,
• Lietas, kuras nav sakārtotas vai atbilstoši organizētas,
• Pārāk daudz lietu mazā telpā,
• Viss, kas nav pabeigts līdz galam.

Fen šui virtuvē 03.09.2014 12:18

Virtuve ir viena no tām telpām mājā vai dzīvoklī, kurā nākas uzturēties diezgan bieži. Ķīnā valda uzskats, ka virtuve atspoguļo ģimenes labklājību. Daudzās mājās virtuve kļūst par komunicēšanās centru un gandrīz visi ievērības cienīgie pasākumi notiek tieši tur, īpaši, ja ikdienā virtuve kalpo arī kā ēdamistaba.

25 lietu saraksts, kuras nedrīkst turēt mājās 30.08.2014 20:17

Esam apkopojuši sarakstu ar konkrētām lietām, kuras nav ieteicams turēt mājās- tām piemīt negatīva enerģija, kas traucē jūsu veiksmei un labklājībai.

Fen šui vientuļām sievietēm 29.07.2014 20:04

Jūs bezcerīgi sērfojat pa interneta iepazīšanās lapām, skraidāt pie psihologiem, apmeklējat visus iespējamos tusiņus un klubus, bet rezultāts tam visam- nulle. Vīrieša jūsu dzīvē kā nav bijis, tā arī nav! Iespējams, ka pie šī fakta vainīgs ir... jūsu mājas vai dzīvokļa iekārtojums. Vismaz fen šui speciālisti apgalvo, ka tā var būt.

Istabas augi veiksmei, mīlestībai, materiālajai labklājībai un biznesa attīstībai 27.03.2014 12:32

Pat, ja jūs piederat pie tiem, kam aizraušanās ar mācību par dažādu enerģiju ietekmi un spēku ir sveša, nedaudz uzzināt par fen šui filozofiju nebūs lieki,- kā zināms, jebkurā mācībā var atrast racionālus domu graudus. Šoreiz no fen šui viedokļa apskatīsim istabas augus un to, kādu iespaidu tie atstāj uz cilvēku un viņa darbībām.

Fen šui vannas istabā 06.09.2013 09:44

Mūsdienās cilvēki arvien vairāk cieš no nemitīga stresa. Ja arī jums nekad nepietiek laika atpūtai, pievērsiet uzmanību savai guļamistabai un vannas istabai. Mēģiniet atrast pazīmes, kas norāda uz līdzsvara trūkumu. Visbiežāk tieši vannas istaba ir tā, kuras iekārtojums ir nepārdomāts: tajā mētājas netīras lupatas, tukši kosmētikas trauciņi vai vēl sliktāk- pil nesalaboti ūdens krāni.

Vai mākslīgajiem istabas augiem piemīt īpašs spēks un enerģija? (1) 04.09.2013 06:22

Jau daudzus gadus modē ir mākslīgie augi. Mēs redzam mākslīgās palmas birojos, veikalu skatlogus rotā mākslīgo ziedu virtenes un arī mājās arvien biežāk vāzēs tiek ievietoti mākslīgo ziedu pušķi un nokarenie augi. Jā, mākslīgie augi ir skaisti, bet, pats galvenais, tie nav jākopj.
Bet vai tiem piemīt arī kāds maģisks spēks? Vai no tiem ir kāds labums, izņemot dekoratīvo?

Recepte mājas attīrīšanai no sliktas karmas 30.06.2013 12:05

Ja esat nolēmuši mainīt dzīvesvietu, svarīgi nekļūdīties ar nakamā mājokļa izvēli, jo no tā, kāda tam piemīt karma, daudzējādā ziņā būs atkarīga jūsu tālākā dzīve. Ir dažādas nianses, kas norāda uz to, kāda ir jūsu mājas karma. Taču arī tad, ja tā ir slikta, rokas nolaist nav vērts,- māju ir iespējams attīrīt, un ir pat recepte, kādā veidā to darīt.

Labvēlīgi uzņēmumu logotipi 26.07.2012 06:23

Izstrādājot uzņēmuma logotipu, ņemiet vērā ne tikai savas vēlmes, bet arī fen šui padomus. Ir vairāki noteikumi, kurus būtu ieteicams ievērot, un, ja jums ir savs uzņēmums, dariet zināmus šos kritērijus māksliniekam vai reklāmas daļas vadītājam, respektīvi, cilvēkam vai cilvēku grupai, kas ar to nodarbosies.

Feng Shui (Fen Šui) krāsu terapija (2) 30.08.2010 01:31

Izvēlies atbilstošu krāsu pielietojumu savam birojam vai mājai, lai piesaistītu veiksmi un panākumus.

Ēdamistaba un virtuve pēc fen šui (feng shui) sistēmas 22.08.2010 22:52

Ēdamistaba ir vieta, kur kopā visai ģimenei ieturēt maltītes. Ļoti bieži ēdamistabu vai nu izvieto blakus virtuvei, vai apvieno ar virtuvi. Ēdamistabai, kas veidota pēs feng shui, jārada tāda atmosfēra, kas organismam palīdz labi asimilēt ēdienu. Tāpēc tur var novietot ovālu vai apaļu galdu, kas, nolūkā radīt svinīgu noskaņu, apklāts ar baltu vai krēmkrāsas galdautu, ērtus krēslus, virs galda piekārt lustru (labāk kristāla) ar zariem uz augšu.

Izvēlies savu vannošanās dienu 17.05.2010 22:22

Gribi tici, gribi ne...bet vannošanās dažādās nedēļas dienās un dažādos laikos iespaido tavu ķermeni un garu dažādi.