Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:278, Did:0, useCase: 3


Spēcīgākie fen šui mīlestības talismani

Tas, kurš kaut vienu reizi nolicis maliņā mums tik raksturīgo skepsi un ļāvies nelielai vājībai pamēģināt kaut ko no tā, ko piedāvā fen šui, nekad vairs nespēj šķirties no šīs senās gudrības, jo... tā strādā. Fen šui nav maģija, buršanās vai māņticība; tā ir pareiza apkārtējās telpas un enerģijas sakārtošana. Tad kāpēc lai tā nestrādātu? Vēl jo vairāk tāpēc, ka ir tik daudz lietu mūsu dzīvē, kas jāsakārto. Pirmām kārtām, protams,- mīlestība! Un Fen šui mīlestības talismani var pilnīgi visu, ko vien vēlaties!

Tie var stiprināt laulības saites, bet var arī izprovocēt sānsoļus un piedzīvojumus ārpus ģimenes, šie talismani var jūsu mājā ielaist mīlestību, bet var arī jūs aizvest prom no mājām tās meklējumos. Vārdu sakot, jums tikai jāzina, ko gribat un pareizi jālieto mīlas talismani.

Viens no spēcīgākajiem mīlestības talismaniem ir pāra figūriņas, kas simbolizē uzticību.
Budas pēdas, gulbju vai mīlas balodīšu pāris, laimīgas ģimenes foto (vīrs un sieva), pīlītes, zivtiņas- visi šie nieciņi, izvietoti uz atklātiem (nekādā gadījumā ne slēgtiem) jūsu istabas rietumu debespusē novietotiem plauktiem vai kumodēm, noteikti stiprinās attiecības starp diviem mīlošiem cilvēkiem.


Nākamais spēcīgais talismans ir kristāls. Tas var būt vienalga kādas formas un izcelsmes kristāls, sākot no nedārga, mājas apstākļos radīta līdz pat dārgam juvelierizstrādājumam, ko jums dāvinājusi vecmāmiņa vai mīļotais.

Lai kristālu izmantotu kā talismanu, tas nedēļu jātur ūdenī, kam pievienota jūras sāls. Tādējādi kristāls attīrīsies no tās enerģijas, ko tas sevī uzkrājis.
Pēc attīrīšanas ceremonijas uzlādējiet kristālu ar savām domām un sapņiem: apsēdieties ērtā mīkstā krēslā (dīvānā), paņemiet kristālu rokās, aizveriet acis, sakoncentrējaties- un atdodiet talismanam visus savus sapņus... tagad lai tas strādā jūsu vietā...

Trešais un, kā uzskata fen šui speciālsiti, spēcīgākais no visiem talismaniem- peonijas. Tās var būt uzgleznotas, nofotografētas, attēlotas medaljonā utt. Izmēram šajā gadījumā nav nozīmes.

Toties nozīme ir vietai, kur šīs peonijas tiks novietotas. Neprecēta jauna meitene gleznu ar peonijām var piekārt pie ieejas durvīm savā istabā, precēta kundze- viesistabā (ja vēlas stiprināt laulātā drauga mīlestību) vai guļamistabā (ja grib savu dzīvesbiedru aizsūtīt pa "kreisi"), savukārt māte, kurai meita precību gados- pretī ieejas durvīm (ārdurvīm).

Svaigi grieztu peoniju pušķi, peoniju aromāti vai ornamenti, kuros viegli atpazīt šo skaisto ziedu- tam visam jābūt mājā, kuru gribat piepildīt ar mīlestību.

Un tomēr...neaizmirstiet, ka paļauties uz talismanu vien nedrīkst!