Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:75, Did:0, useCase: 3


Kas ir Fen Šui (Feng Shui)

Fen Šui (Feng Shui) ir senās Ķīnas mācība par to, kā dzīvot saskaņā ar dabas spēkiem. Šai mācībai, kas ir gan māksla, gan zinātne, ir vairāk nekā 7000 gadus senas tradīcijas un saknes. To var pielietot ikdienas dzīves jomā, veidojot savu un apkārtējo harmoniju .

Daudziem cilvēkiem, kuri ir pazīstami ar vizualizāciju un citām dzīves mainīšanas metodēm, Fen Šui (Feng Shui) un Telpas Attīrīšana atklāj jaunas, neierobežotas iespējas.

Tiklīdz tu sāksi "savest kārtībā savu māju", tūdaļ tev līdzās nezin no kurienes saradīsies vesela palīgu armija...

Māja

Padomā uz mirkli par savu māju. Ar kādiem vārdiem tu to aprakstītu? Vai tā ir eleganta, nesakopta, laipna, auksta, funkcionāla, līdzinās apmešanās vietai uz laiku?

Lai kāds būtu tavs apraksts, apzinies, ka tas, ko tu redzēji, ir tava jūtu izpausme. Tavā dzīvē viss, it īpaši lietas, kuras atrodas ap tevi mājās, ir kā spogulis, kas atspoguļo tavu iekšējo stāvokli. Viss tavās mājās ietekmē tevi, sākot ar nenozīmīgām detaļām līdz pat plānam kopumā.

Daudzi cilvēki pat neapzinās to milzīgo efektu, ar kādu viņus ietekmē lietu izvietojums darba vietā vai mājās. Parasti viņi celtnes un ēkas uzskata par otršķirīgām, neapzinādamies, ka tās var veicināt vai apgrūtināt dažādu notikumu attīstību, pie tam šī ietekme ir būtiska.

Apzināti vai neapzināti tu izvēlies, kur dzīvot, kādi priekšmeti būs ap tevi un to visu kaut kā izvieto. Tam visam ir nozīme, un tas rada zināmu efektu. Tava māja ir dzīvs atspulgs visam, kas notiek tavā dzīvē.

Viss dzīvais

Fen Šui (Feng Shui) un Telpas Attīrīšanas princips sākas ar izpratni par to, ka katra radītā daļiņa ir dzīva un piepildīta ar dzīvības enerģiju, garu un apziņu. Mūsu mājas ir dzīvas. Gredzeni, kurus uzmaucam pirkstos, ir dzīvi. To apziņa atšķiras no mūsējās, tomēr tiem tāda ir. Pati Zeme un viss uz tās, burtiski, pulsē no enerģijas pārpilnības.

Dzīves kvalitātes uzlabošana

Agrāk ģimenes mājas centrā bija novietots pavards vai virtuves galds, pie kura pulcēties visiem mājiniekiem. Tagad šī pozīcija ir uzupurēta televizoram. Ja rodas šaubas par šo, paskaties, kādā pozīcijā ir izvietoti krēsli lielākajā vairumā viesistabu. Tie visi ir pavērsti pret kasti stūrī. Tas ir kļuvis par iemeslu ciešu saišu iziršanai starp cilvēkiem, kas izpaužas arī viņu kopējā darbībā. Tas pastiprina nošķirtības sajūtu, kuru izjūt daudzi cilvēki.

Daudzi no mums, rietumniekiem, ir aizmirsuši, cik dzīve mēdz būt brīnišķīga. Bieži mēs jūtamies kā vientuļi klejotāji, kuri zaudējuši saikni ar zemi, apkārtējo vidi, cits ar citu un daudzām lietām, kuras ir ap mums.

Fen Šui (Feng Shui) dod cerību- dod iespēju atjaunot saikni ar svēto, ieviešot to atkal mūsu dzīvē.

     [+] [-]

, 2010-08-10 00:05, pirms 14 gadiem
jāķeras pei mājas tīrīšanas

     [+] [-]

, 2010-08-10 00:11, pirms 14 gadiem
o, s''i tēma man interesē

     [+] [-]

, 2010-08-10 00:32, pirms 14 gadiem
vai avrētu uzzzināt kā iekārtot pareizi guļamistabu, esmu dzirdējusi dažāds versijas, piemēram par spoguli utt. kā tad ir patiesība'?

     [+] [-]

, 2010-08-10 00:44, pirms 14 gadiem
manā mājā ir bardaks; prasās pēc sestdienas talkas, piesakās lūdzu mazgāt un tīrīt gribētājas, gribētāji vīrišu kārtas var nepieteikties

     [+] [-]

, 2010-08-10 00:57, pirms 14 gadiem
Paldies par labajiem padomiem, noteikti ņemšu vērā

     [+] [-]

, 2010-08-10 01:09, pirms 14 gadiem
Tīra patiesība

     [+] [-]

, 2010-08-10 01:26, pirms 14 gadiem
Paldies par padomiem, tiešām jāpadomā par mājas dvēseli

     [+] [-]

, 2010-08-10 01:35, pirms 14 gadiem
vai tas kaut kā palīdz tikt pie darba un naudas?

     [+] [-]

, 2010-08-10 16:18, pirms 14 gadiem
Te ir tik daudz vērtīgu padomu! Paldies!

     [+] [-]

, 2010-08-10 16:41, pirms 14 gadiem
Šo un to no ieteikumiem noteikti paturēšu prātā