Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:278, Did:0, useCase: 3


Istabas augi, kas jāaudzē, lai veicinātu labklājību

Redakcija
Redakcija

Tā kā pilsētā dzīve pārsvarā norit telpās un saskare ar dabu pilsētniekiem nav ikdienas sastāvdaļa, pieaug nepieciešamība pēc istabas augiem, kas ne tikai izdaiļo mūsu apkārtni, bet arī gādā par pozitīvu ietekmi uz mūsu dvēseli un garu. Augi smalkā matēriju līmenī iedarbojas uz mūsu prātu ar neredzamu strāvojumu, dāvājot mums spēkus un veselību, kā arī ienesot mūsu mājās mieru un labklājību.

Daudzi cilvēki pat nenojauš, kāds spēks piemīt augiem, ja tie novietoti pareizajās mājas zonās, tā teikt "īstajā vietā".

Domās (vai uz papīra) sadalīsim māju vai dzīvokli deviņās zonās (skatoties no ieejas durvju puses):

BagātībaSlavaMīlestība.
ĢimeneVeselībaBērni.
ZināšanasKarjeraPadomdevēji.
Ieeja mājā

Katrai zonai piederas savi augi, par cik katram augam ir sava atšķirīgā enerģija un ietekme. Pareizajā vietā (zonā) novietoti augi stimulē pozitīvās enerģijas pieplūdumu un vairo tieši to enerģiju, kura jums nepieciešama.

Piemēram, zināšanu, mīlestības un veselības zonām derēs monstera vai akmeņlauzīte, kā arī aksesuāri no keramikas vai akmens dzeltenā, gaiši brūnā un citos siltajos toņos.

Savukārt, ģimenes un bagātības zonā ieteicams noviet Japānas zelta koku (naudas koku), istabas bērzu, istabas zvaniņus vai streptokarpas. Šīs zonas aksesuāri ir vardes figūriņas un izstieptas formas koka priekšmeti zaļā vai gaiši zilā krāsā.

Bērnu un padomdevēju zonās jāaudzē spatifilas, jasmīns vai ciklamenas un jānovieto apaļas formas sudrabota metāla dekori.

Bet slavas zonā iederēsies ciklamenas, dracēna, hlorofīts, gumijkoks, kā arī visi augi ar smailām lapām. Šo zonu papildinās sarkanas krāsas aksesuāri.

Karjeras zonā audzējiet vijolītes un platragpapardes, kā arī izvietojiet melnus vai tumši zilus priekšmetus, kristālus un mini ūdens strūklakas.

Starp citu, dracēna, jukka un lielākā daļa palmveidīgo augu rosina savus saimniekus uz aktivitāti. Bez tam, dracēna neitralizē ķīmiskās vielas, ko izdala kopētāji un lāzerprinteri.

Iedvesmas avoti ir, piemēram, amarillis un jakobīnija (Flamingo zieds), tāpēc tos labāk novietot slavas, bagātības vai ģimenes zonā.

Garīgajai veselībai vajadzīgi tādi augi kā kamēlija vai filodendrs, kas sniedz atbalstu grūtā brīdī. To vieta ir slavas, karjeras, ģimenes vai bagātības zonā t.i., tajā zonā, kur visvairāk nepieciešams jaunas enerģijas pieplūdums.

Ziedoša begonija, acālija un vijolītes būs tās, kas izdarīs nenovērtējamu pakalpojumu miera sajūtas stabilizēšanai gan dvēselē, gan mājā. Tās ir ideāli piemērotas tādām zonām kā ģimene, bērni, padomdevēji.
Īpaši šie augi būs piemēroti vecāka gadagājuma cilvēkiem, kam trūkst enerģijas labam garastāvoklim, šie krāšņi ziedoši augi ir īsti pozitīvās enerģijas un možuma lādiņi.

Dvēseles siltumu sniegs ciklamenas, tās attīra ne tikai mājas enerģiju, bet arī apkārt atrodošos augus.

Ja pareizi izvietosiet mājā zaļos augus, tad varat nešaubīties, ka pie jums atnāks gan veiksme, gan laime, gan veselība un bagātība.