Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:278, Did:0, useCase: 3


5 svarīgi faktori, kāpēc vecas lietas ir jāmet laukā

Redakcija
Redakcija

Viens no svarīgākajiem soļiem labvēlīgas atmosfēras radīšanai mājā ir atbrīvošanās no vecām, saluztām un sabojātām lietām.

1. Turot mājā nevajadzīgas lietas, jūs programmējat sevi uz nabadzību. Vēlēšanās par katru cenu turēties pie vecām mantām ir droša trūkuma psiholoģijas pazīme. Vecas lietas nedod iespēju iegādāties jaunas, uzkrāj negatīvu enerģētiku, kas rezultātā var negatīvi ietekmēt pašsajūtu un veiksmi kopumā.
Turoties pie vecām lietām un domājot "ja nu aptrūksies kādreiz naudas, lai nopirktu jaunu" vai "ja nu kādreiz noderēs, un tad nevarēs nopirkt", jūs programmējat sevi uz to, ka nespēsiet nopelnīt un nopirkt jums vajadzīgas lietas.

2. Ķīnā ir teiciens "Ja vecais neaizies, jaunais neatnāks". Vadoties pēc fen- šui teorijas, vecas lietas neļauj brīvi plūst dzīvinošajai enerģijai Ci, tieši tāpēc ne par kādām pārmaiņām dzīvē vai jaunām mantām nevar būt pat runa. Nekas jauns un vērtīgs neienāks jūsu dzīvē, kamēr tajā nebūs brīvas vietas.

3. Mājas atbrīvošanai no vecām un nevajadzīgām lietām ir milzīgs dziedinošs spēks. Veicot tīrīšanu ārējā līmenī, mēs padarām iespējamas iekšējās pārmaiņas, atbrīvojot šim nolūkam milzīgu enerģijas daudzumu.

4. Jebkurai plaisai, lūzuma vietai, caurumam kādā lietā ir tāda pat enerģija kā dabas veidojumiem- bedrēm, zemes garozas plaisām, kraujām. Bet šādām vietām, kā zināms, piemīt nelabvēlīga enerģētika. Līdzīgu enerģiju izstaro salauztas lietas, piepildot ar to tuvāko apkārtni. Pēc tam tā iedarbojas uz cilvēka pašsajūtu un veselību.

Salauztas elektroierīces darbojas kā vampīri, uzsūcot sevī telpas pozitīvo enerģiju un pastiprinot negatīvo. Tāpat atkritumos vajadzētu nonākt ieplaisājušiem vai apdrupušiem traukiem un spoguļiem ar defektiem.

Nekādā gadījumā nedrīkst atstāt logu rūtīs ieplaisājušus stiklus Nepalīzēs arī aizlīmēšana ar leikoplastu vai līmlenti. Atrodiet līdzekļus stikla nomaiņai. Tas ir ļoti svarīgi! Logi- tās ir mājas acis. Un no tā, kādā stāvoklī atrodas jūsu mājas logi, ir atkarīga jūsu mājas atmosfēra.

Tas pats attiecas uz durvīm, durvju rokturiem un atslēgām. Visas jātaveras, jāaizveras un jāstrādā perfekti.

5. No vecām lietām jāatbrīvojas bez žēlastības. Attīrot apkārtējo telpu, mēs dodam signālu, ka esam gatavi mainīties un pieņemt savā dzīvē laimi un pārpilnību.

Protams, nav jāmet ārā raritātes, kā piemēram, sena kumode, ja tā jums ir sirdij dārga un palikusi mantojumā no vecmāmiņas. Taču te jāņem vērā viens apstāklis- kādas emocijas vai atmiņas jūspārņem, kad skatāties uz šo priekšmetu vai lieto to? Ja tās ir nepatīkamas- tieciet no tās vaļā.

Senlaicīgas mēbeles, protams, izskatās izsmalcināti un piešķir mājoklim savdabīgu omulību, taču nevajadzētu turēt mājās senas mēbeles, kuru izcelsme jums nav zināma un kuras iepriekš nav enerģētiski attīrītas. Vecās mēbeles saglabā iepriekšējo īpašnieku enerģiju- lai to attīrītu, izmantojiet priežu skujas, sāli un vīraku.

Vecu mēbeļu lietošanas sekas var būt ļoti nopietnas. Ilgi stāvot vienā vietā, tās uzņēmušas sevī putekļus un sastāvējušos enerģiju, kas ilgākā laika posmā pārvēršas par slimības radošu enerģiju.

     [+] [-]

, 2014-11-09 01:08, pirms 10 gadiem
Nepiekrītu. Ir lietas, kas ar laiku paliks tikai vērtīgākas un tādas izmest nebūtu prāta darbs.

     [+] [-]

, 2015-01-07 20:42, pirms 9 gadiem
Populāri dziednieku apgalvojumi kuriem daļēji var piekrist, taču ne bijušais muzejnieks. Viss jāizveertē ar paša sajūtu. Pensiju nepalielinās tāpēc, ka izmetīšu nekam nederīgo datoru, jaunu neviens nedāvinās, atkritīs iespēja lietot netu.
Pasaules enerģija neuzlabosies, ja izmetiīšu vijoles, kuras vairs nespēlēju. Ja gadu neesmu gleznojis neizmetīšu vecās krāsas un piederumus. Varētu turpināt, bet doma saprotama.