Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Kā aktivizēt mīlestības, bagātības un citas Fen šui zonas mājā

Redakcija
Redakcija

Vai zinājāt, ka, lai mēs kļūtu laimīgāki, spēcīgāki, veiksmīgāki un bagātāki, mums tikai jāizmaina telpa, kurā dzīvojam. Taču tikt skaidrībā ar fen šui likumiem cilvēkam, kurš nekad tos nav mācījies, nebūt nav vienkārši. Ko darīt? Pirmais- var uzaicināt attiecīgu speciālistu, kurš noteikti palīdzēs un atbildēs uz jūsu jautājumiem, kā arī dos praktiskas norādes un ieteikumus. Un otrais- ieklausīties fen šui speciālistu padomos, kurus epadomi.lv sagatvojuši saviem lasītājiem.

Kā atrast savā mājā vajadzīgo iedarbības zonu

Pirmkārt, mums ir nepieciešama bagua karte. Izprintējam to un izgriežam. Tad novietojam uz mājas vai dzīvokļa plāna tā, lai ziemeļu zona uz bagua kartes sakristu ar ziemeļu puses virzienu mājas plānam.

Otrkārt, vajadzīgs kompass. Vai zināt, kura bultiņas daļa norāda ziemeļus? Pareizi, tā , kura kaut kā īpaši izcelta vai iekrāsota. Atrodiet ziemeļus un pagrieziet Bagua karti tā, lai ziemeļu puses zona sakristu ar to, kuru rāda kompass.

Uz Bagua kartes jūs redzat, kur kāda zona atrodas jūsu mājā. Tāpat uz kartes redzams, kura zona par ko ir atbildīga.

Nosakiet, kas jums dzīvē ir svarīgākais, ko vēlaties sasniegt? Mīlestību? Bagātību? virzību pa karjeras kāpnēm? Bērnu labklājību? Garīgu izaugsmi? Tieciet skaidrībā ar savām vēlmēm un tad aktivizējiet vajadzīgo zonu.

Kā aktivizēt izvēlēto zonu

Es vēlos mīlestību.

Dienvidrietumu virziens (zona) Mīlestības Fen šui pirmām kārtām aktivizē pāra priekšmeti un talismani. Viens no pazīstamākajiem un populārākajiem talismaniem ķīniešu filozofijā ir uzticības simbols- mandarīnpīles. Taču, tā kā mēs dzīvojam rietumos, tad mīlestības zonas aktivizēšanai varam izmantot sirsniņas, balodīšus un citus mums mīļus pāra priekšmetus, kas simbolizē mīlestību un uzticību. Ja izmantosiet sveces, tad tām jābūt divām, vislabāk sarkanā vai oranžā krāsā.
Mīlestības zonai jābūt labi apgaismotai. Nenovietojiet šajā zonā koka stihijas simbolus, piemēram, ziedus un zaļos augus.

Es vēlos bagātību

Dienvidaustrumu virziens (zona) Bagātības zonā iederēsies neliela strūklaka vai akvārijs, kurā peld 8 zelta un viena melna zivtiņas. Tāpat šeit būtu labi novietot naudas koku- dzīvu vai mākslīgo ar zaros iekarinātiem pusdārgaakmeņiem vai monētiņām.
Šajā zonā nedrīkst novietot zemes stihijas simbolus.

Es vēlos virzīties pa karjeras kāpnēm

Ziemeļu virziens (zona). Stihija- ūdens. Saskaņā ar Fen šui mācību ūdeni aktivizē metāls. Tāpēc karjeras virzienu aktivizējam ar priekšmetiem, kas attiecas uz šo stihiju: metāla priekšmetiem, prieksmetiem zelta un sudraba krāsās. Šajā zonā var novietot simbolus, kas saistās ar virzību, piemēram, dārga mobilā telefona attēlu, metāla bruņurupucīti, auto modeli un visu citu, kas jums saistās ar veiksmīgu karjeru.
Nenovietojiet šajā zonā uguns stihijas simbolus.

Es vēlos bērnu labklājību

Rietumu virziens (zona).Stihija- mazs metāls. To aktivizē ar Zemes simboliem, savukārt nomāc ar Uguns simboliem. Tāpēc Rietumu zonā vēlams novietot zaļos augus, dabīgos akmeņus, rotaļlietas, bērnu zīmējumus.
Nenovietojiet šajā zonā antikvārus priekšmetus un priekšmetus, kas jau bijuši lietošanā citiem cilvēkiem. Rietumu zona mājās ir ideālākā bērnu istabas,atrašanās vieta.

Es vēlos garīgu izaugsmi

Jums jau ir mīlestība, bagātība, nauda un bērni. Ko vēl var vēlēties? Protams, garīgu izaugsmi un personīgo attīstību. Un pat ja visa iepriekšminētā jums vēl nav, sakaņā ar Fen šui mācību tieši garīgā izaugsme ir svarīgākā. Kā saka,- pārējais radīsies pats no sevis. Tātad jums vajadzīgā zona ir Austrumi, kuras stihija- Liels koks. To aktivizē ūdens, bet nomāc metāls. Tāpēc novietojiet šajā zonā simbolus, kas saistās ar ūdeni, savukārt izvairieties no metāla priekšmetiem.

Sertificēta Fen šui speciāliste Iveta Apškrūma