Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:278, Did:0, useCase: 3


Kā pareizi izmantot iņ un jaņ enerģijas guļamistabā un ofisā

Redakcija
Redakcija

Fen šui, tulkojot no ķīniešu valodas, nozīmē ūdens un vējš. Tā kā, pēc seno filozofu ticējumiem, tieši vējš un ūdens ir tie, kas devuši dzīvību visam dzīvajam uz zemes. Savukārt Fen šuii mācība kalpo tam, lai cilvēks dzīvotu harmonijā ar apkārtējo pasauli. Un ja pareizi izmantojam un jaņ fen šui metodēs, tad savu dzīvi varam izmainīt ļoti kardināli, uzlabojot tieši tās sfēras, kas mums šķiet aktuālas.

un Jaņ ir viena no ķiniešu medicīnas pamatsastāvdaļām, jo visas parādības mūsu pasaulē ir nekas cits kā divu šo pamatu mijiedarbība.

un Jaņ. Kas tas ir?

un Jaņ- tie ir divi pretēji spēki, kas pastāvīgi pāriet viens otrā un sastāda pašu dzīvi. Fen šui mācībā un Jaņ itiek apzīmēti ar simbolu- apli, kas ar izliektu līniju sadalīts divās vienādās daļās. Ar Jaņ apzīmē melno apļa pusīti, savukārt ar - balto pusīti. Katrā no pusītēm atrodas neliels pretējās krāsas aplītis, kas simbolizē šo divu enerģiju harmoniju un nedalāmību.

Iņ un Jaņ ir kā divi antonīmi, kas būtībā ir pilnībā pretēji viens otram un tajā pat laikā absolūti nesaraujami.

Iņ enerģija

enerģija simbolizē visus spēkus un enerģijas, kuru aizsākums rodams zemē. - tas ir sievišķā sākums. enerģija ir mierīga, maiga, tumša, mitra un auksta.

Jaņ enerģija

Jaņ enerģija simbolizē visus spēkus un enerģijas, kuru aizsākums rodams debesīs. Jaņ ir vīrišķā sākums. Jaņ ir pilnīgi pretēja enerģijai. Tā ir kustīga, aktīva, gaiša, sausa un silta.

Abas enerģijas- un jaņ ir savstarpēji saistītas. Tā kā nakti (iņ enerģija) nomaina diena (jaņ enerģija), tā dienu nomaina nakts. Vai arī, piemēram, mazas vabolītes nāve (iņ enerģija) dod jaunu augsni augiem (jaņ enerģija).
Pēc Fen šui principiem un jaņ obligāti jābūt savstarpēji harmoniskiem. Dabā šī harmonija darbojas pati par sevi, savukārt mūsdienu cilvēks, kurš vairs nedzīvo saskaņā ar dabas likumiem, nepareizi darbojoties, šo harmoniju viegli var izjaukt.
Lai dzīvotu saskaņā ar dabu un tās likumiem, kā arī piesaistītu sev veiksmi, naudu, veselību, panākumus, mīlestību, laimi, draugus utt., mums jāveido harmonisku vidi ap sevii, kā arī harmoniskas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem.

Kā pareizi izmantot un Jaņ?

1. GUĻAMISTABA

Guļamistabā enerģijai jābūt pārsvarā pār Jaņ enerģiju. Tas tāpēc, ka Iņ ir nakts enerģija. Ja jūsu guļamistaba būs iekārtota Jaņ toņos, tad bezmiegs būs garantēts.
Guļamistabas interjerā labāk izvēlēties tumšos aukstos toņus, lampiņas ar vāju apgaismojumu, zemas mēbeles (tā kā tās atrodas tuvāk zemei/ grīdai). Svarīgi, lai istabā neatrastos kustīgi priekšmeti, akvāriji, vēja zvaniņi utml priekšmeti. Tāpat nekādā gadījumā nenovietojiet šajā telpā ziedus un ziedošus augus, tā kā tie simbolizē dzīvību un gaismu .
Lai guļamistabā būtu labs miegs un atpūta, jāievēro šādi nosacījumi:

Ja dzīvojat divstāvu mājā, plānojiet savu guļamistabu (guļamistabas) augšējā stāvā.


Neierīkojiet guļamistabu durvis vienas otrām pretī. Tas rada konfrontāciju starp mājas iemītniekiem.


Neizvēlieties guļamistabai savdabīgu plānojumu. L formas istaba nav labvēlīga gulēšanai. Vispiemērottākās formas guļamistabai ir kvadrāti un taisnstūri.


Labākais gultas novietojums ir pa diagonāli pret durvīm. Ja iespējams, nelieciet gultu tieši zem loga, jo tas radīs nemierīgu miegu.


Neguliet ar galvu vai kājām tieši pret durvīm


Guļamistabas durvis nedrīkstētu atrasties pret kāpnēm, tualetes durvīm un asiem sienu stūriem vai izvirzījumiem.


Ja jūsu guļamistabā ir spogulis, tad novietojiet to tā, lai guļot, jūs šajā spogulī nevarētu redzēt sevi. Neievietojiet guļamistabā pārāk lielus spoguļus. Un nekādā gadījumā, kaut arī tā ir mūsdienu modes lieta, tomēr neveidojiet guļamistabā spoguļgriestus vai sienas- spoguļi neļaus jums mierīgi gulēt, pie kam tie atņems enerģiju un jūs ātrāk novecosiet.

2. BIROJA TELPAS

Ofisa telpās Jaņ enerģijai jābūt nedaudz pārsvarā pār enerģiju. Šī iemesla dēļ šajā telpā jānovieto daudz zaļo augu, kas visas dienas garumā piešķirs jums možumu un dzīvesprieku. Ofisam jābūt labi apgaismotam, gaišās krāsās un tajā var būt novietoti kustīgi priekšmeti, tādi kā akvārijs, vēja zvani u.c.