Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Mīlestības simboli, kas palīdz piesaistīt un veidot laimīgu mīlestību

Redakcija
Redakcija

Mērija Kalderone reiz treica: "Pasaulē ir tik daudz ceļu pie mīlestības, cik cilvēku" Tas pats attiecināms arī uz mīlestības simboliem. Katrs simbols ir īpašs, katrs nozīmē ko īpašu un palīdz padziļināti izprast dažādas mīlestības nianses un emocijas. Koncentrējoties uz kādu noteiktu simbolu tu ne tikai piesaistīsi mīlestību, bet arī labāk izpratīsi un sajutīsi tās emocijas, ko pauž konkrētais simbols.

KĀ PAREIZI LIETOT MĪLESTĪBAS SIMBOLUS

1. Izvēlies to mīlestības simbolu, kas tev visvairāk patīk un šķiet vistuvākais.

2. Novieto simbola attēlu vai figūriņu vietā, kur bieži to redzēsi.

3. Meditē lūkojoties uz šo simbolu un centies saplūst ar mīlestības enerģiju, kas no tā izstaro.

4. Piesauc šo simbolu katru rītu pēc pamošanās un katru vakaru pirms gulētiešanas.

5. Izveido Mīlestības dienasgrāmatu, kurā katru dienu ieraksti tās sajūtas un tēlus, ko tev uzbur tavs mīlestības simbols.

6. Svarīgi neaizmirst, ka tava milestības simbola enerģija saplūst ar tavu enerģiju, tāpēc esi pozitīvs savās domās un neatmet domu par ideālu mīlestību.

Ja sekosi šiem norādījumiem, ātri vien pamanīsi savā dzīvē ievērojamas pozitīvas pārmaiņas.

MĪLESTĪBAS SIMBOLI

Ābols

Ābols ir mīlestības, auglības, pārpilnības un ekstāzes simbols. Tas raksturojams kā lielas lietas, kas veidojas pamazām, no sīkumiem. Sengrieķu mīts vēsta, ka tad kad Zevs laulājās ar Hēru, Gaja viņiem dāvāja ābolu kā stipras savienības un mūžīgas mīlestības simbolu. Bet grieķu dievs Dionīss ar ābolu palīdzību ieguva Afrodītes mīlestību. Savukārt daiviņās sadalīts (arī domās) ābols saistās ar sievietes iekšējo skaistumu un maigu sievišķo mīlestību.
Kupidons jeb Amors

Senās Grieķijas simbols Kupidons jeb Eross, kas dzimis no skaistuma un mīlas dievietes Afrodītes un Areja savienības, apzīmē vēlmi un kaislību. Romieši šo eņģelim līdzīgo tēlu pazīst kā Amoru (no vārda amore – mīlestība). Bieži vien literatūrā Amoru redz attēlotu ar aizsietām acīm, kas simbolizē mīlestības aklumu. Savukārt kailums ir kā simbols mīlestības tīrībai.
Arfa

Arfas simbols atbilst mūzikā, mākslā un dzejā paustajai mīlestībai. Simboliski tā ir kā tilts starp zemi un debesīm, pa kuru mēs paceļamies aizvien augstākos mīlestības plašumos, kur galamērķis ir Paradīze.
Mīlestība, uzticība un pieķeršanās- tiesi šīs ir divas galvenās vērtības, ko varat vēlēties no arfas.
Sirds

Šo mīlestības simbolu pazīst katrs no mums. Un ne velti- šis simbols ir visbiežāk mūsdienās lietotais. Arī magi un burvji savās maģiskajās formulās un rituālos, kas saistīti ar mīlestības jautājumiem, izmanto tieši sirds simbolu.
Sirds simbolizē žēlsirdību, prieku, līdzjūtību, sapratni. Romā katoļi svēto sirdi izmanto kā Dieva mīlestības simbolu. Reizēm sirdi grafiski attēlo kā uz leju vērstu trauku, kas piepildīts ar mīlestību vai trijstūri ar spico galu uz leju, kas norāda uz to, ka mīlestībā jāpiedzīvo ne tikai prieks, bet arī sāpes.
Kļavas lapa

Kļavas lapa kā mīlestības simbols sevišķi populāra ir Ķīnā un Japānā. Tā simbolizē patiesu mīlestību.
Savukārt Ziemeļamerikas iedzīvotāji kļavu lapas novieto savas gultas tuvumā, lai veicinātu seksuālo baudu, atvairītu ļaunos garus un baudītu mierīgu miegu. Tāpat kļavu zariņi ir kā sveiciens un svētība jaundzimušā ienākšanai mājā.
Kļavu lapa ir kā simbols mīlestības brīnumam un saldmei.
Roze

Roze tiek uzskatīta par ideālu mīlestības simbolu, jo tā nozīmē visu juteklisko, svēto, tīro un romantisko. Senajā Grieķijā un Romā rozes ziedu saistīja ar Afrodīti un Venēru, kas simbolizēja viņu apbrīnojamo skaistumu. Leģenda vēsta, ka Roze izaugusi tajā vietā, kur zeme bijusi klāta Afrodītes mīļotā Adonīsa asinīm.
Rietumu tradīcijās roze simbolizē kaisli, vēlmi, baudkāri un fizisku pilnību. Roze ir arī Jaunavas Marijas augs, šajā gadījumā vēstot par mūžīgu dzīvi un augšāmcelšanos.
Gliemežvāks

Gliemežvāks ir drošības simbols mīlestībā. Tas nodrošina jūsu dzīvei drošu patvērumu, pasargā jūsu mīlestības pērles, it kā iekļaujot tos cietā, necaursitamā apvalkā, kā arī simbolizē mīlestības kvalitātāti.
Hinduismā tiek uzskatīts, ka gliemežvāks palīdz atmodināt un atvērt sirdis ticībai, piepildot tās ar mīlestību.
Trijtūris

Viens no spēcīgākajiem simboliem. Senajā Ēģiptē trijstūris tika uzskatīts par intelekta, prāta un gara spēju simbolu un norādīja uz spēju prast patiesi un stipri mīlēt. Tāpat trijstūris ir galvenais elements budistu mandalās, kas veicina mīlestības enerģijas piesaukšanu un savas apziņas apvienošanu ar dievišķo.
Trijstūris simbolizē arī ģimeni (māte, tēvs, bērns) un Svēto Trīsvienību.
Ceram, ka šis raksts palīdzēs jums atrast sev piemērotāko mīlestības simbolu.
Raksta tapšanā izmantoti materiāli no www.whats-your-sign.com