Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 3

Volkswagen Amarok V6 izmēģināts mednieku piedzīvojumā

Redakcija
Redakcija

Vasaras sākumā Ziemeļkurzemē norisinājās piedzīvojumu nometne “Loks un bultas”, ko rīkoja piedzīvojumu mednieki Nomad.lv un Volkswagen komerctransports. Nometnes ietvaros trīs dienu garumā pieredzējuši mednieki, ne tikai pilnveidoja savas prasmes lokšaušanā, bet arī testēja jauno Amarok V6, pieveicot neizbraucamus meža ceļus un pat ūdens šķēršļus.

Nometnes dalībniekiem bija iespēja salīdzināt spēkus loku šaušanas retrītā, dodoties speciāli izveidotā trasē ar 3D mērķiem, kā arī pārbaudīt, kā dzīvesstila auto – Amarok V6 uzvedas tā dabiskajā vidē, izbraucot bezceļus, pārvarot ūdens šķēršļus, uzkalnus un purvus.

Nometnes organizators, piedzīvojumu meklētājs Jānis Kļaviņš, izmēģinot auto, dalās iespaidos: “Amarok pilnībā attaisno savu nosaukumu, kas tulkojumā no inuītu valodas nozīmē vilks. Tas ir ideāli piemērots neizbraucamiem ceļiem un dažādiem laika apstākļiem. Auto piemērots kā medniekiem, tā arī piedzīvojumu un asu izjūtu tīkotājiem, turklāt, tas ir arī praktisks, jo Amarok kravas kastē ietilps gan medību piederumi, gan veiksmīgu medību gadījumā arī kāds lielāks meža zvērs”.

Mednieks mūsdienās – tas ir cilvēks, kas vēl nav pazaudējis saikni ar dabu, un īstas medības nav iedomājamas bez neaizvietojamiem palīgiem un kompanjoniem – ja kādreiz ar palīgu medībās apzīmēja vien ieroci un medību suni, tad tagad mednieka palīgu loks ir daudz plašāks – medību inventārs un piederumi, medību optika, ieroču kopšanas līdzekļi, mednieku naži, šaušanas aprīkojums, apģērbs, apavi, medību torņi, dzīvnieku smakas, baura taures, pīļu svilpes, putnu mānekļi un citas noderīgas lietas. Tāpat medniekam lieti noder medību saimniecību aprīkojums – meža dzīvnieku barība un barotavas, uztura bagātinātāji un minerālu komplekss, dzīvnieku monitoringa sistēmas u.c. Un, protams, mednieks nevar iztikt arī bez uzticama auto, kurā iekraut visu nepieciešamo un garantēti nonākt galamērķī, neatkarīgi no tā, vai medības paredzētas Latvijas nomalē vai Āfrikas tuksnešos.