Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:249, Did:0, useCase: 3

Kā izvēlēties pareizo tērpu Jaunā gada sagaidīšanai

Visiem zināms, ka mēs, sievietes, tāpat kā mazi bērni, mīlam svētkus- tā ir iespēja ne tikai labi izpriecāties, bet arī saposties un parādīt sevi citiem. Tā ir iespēja uztaisīt īpašu svētku frizūru, skaistu manikīru un, protams, iegādāties jaunu tērpu. Un tikai tad, kad šis tērps ir nopirkts un iekārts skapī, mēs varam nomierināties un mierīgu sirdi gaidīt svētku atnākšanu.
Daudzas no jums, droši vien, jau atradušas savu svētku tērpu, taču tām, kas to vēl nav paspējušas, daži ieteikumi tērpa izvēlei.

Pirmām kārtām, viss atkarīgs no tā, kur sagaidīsiet Jauno gadu- jautrā draugu kompānijā kādā restorānā, ģimenes un draugu lokā mājās vai, varbūt, divatā ar mīļoto kādā lauku viesnīciņā, kur varēs pasēdēt pie kamīna, baudot vīnu vai šampanieti.
Katram svētku scenārijam savs tērps.

Ja taisāties Jauno gadu sagaidīt mājās, protams, nav nepieciešams iegādāties garu vakarkleitu; viss, kas jums vajadzīgs- vienkārša, bet eleganta kokteiļkleitiņa. Dažkārt arī tāda nav nepieciešama- ja svinēsiet šaurā ģimenes lokā, pilnīgi pietiks, ja uzvilksiet savu ikdienas tērpu un papildināsiet to ar interesantiem aksesuāriem, piemēram, skaistām krellēm vai zīda šalli.

Starp citu, ja runājam par šallēm, tas ir universāls aksesuārs jebkurai sievietei un būs noderīgs arī Jaungada svinībās ne tikai mājas apstākļos, bet arī draugu saietā. Ļoti skaisti izskatīsies ar šalli piesegti atkailināti pleci. Jūs varat arī aplikt šalli apkārt pleciem un sasiet skaistu banti uz muguras.

Atgriežamies pie svētku sagaidīšanas variantiem. Ja Jauno gadu ieplānots sagaidīt draugu kompānijā, es ieteiktu nepirkt speciāli šim vakaram domātu tērpu, bet, izmantojot garderobes saturu, pārvērsties par kādu pasaku tēlu, piemēram- feju, princesi, burvi...
Nekādas īpašas maskas vai kostīmi nav nepieciešami; pietiks, ja noteiksiet savai svētku ballītei attiecīgo tematiku apģērbā un, ticiet man, šis Jaunais gads kļūs par neaizmirstamu pasākumu.
Mēs taču esam mūžīgi jaunas un skaistas, un esam pelnījušas izpriecāties no sirds.

Ja sagaidīsiet Jauno gadu kopā ar draugiem restorānā, tad, protams, maskarāde nav nepieciešama. Šajā scenārijā iederēsies klasiskā piegriezuma kleita vienā tonī.

Savukārt, ja pavadīsiet Vecgada vakaru divatā, kopā ar mīļoto, ļaujoties romantikai, arī tērpu piemeklējiet romantisku.

Kas attiecas uz astrologu ieteikumiem, tad jāsaka, ka viņi šogad rekomendē izvēlēties aksesuārus un rotaslietas no dabīgiem materiāliem, tai skaitā no koka. Ja svētku sagaidīšanai esat izvēlējusies rotaslietas no metāla, tam obligāti jābūt dārgmetālam. Labākajā gadījumā- zelta rotaslietas, taču drīkst izmantot arī sudraba, vara vai platīna rotas. Šeit gan jāpiebilst, ka vienlaikus nav ieteicams rotāties, piemēram ar zelta un sudraba izstrādājumiem; izvēlaties vienu dārgmetālu, kas jūs rotās Jaungada naktī.