Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


Ko labāk dāvināt katras zodiaka zīmes pārstāvim?

Redakcija
Redakcija

Ik pa laikam kādam no mūsu radiem, draugiem, kolēģiem ir kāda jubileja- dzimšanas diena, vārda diena, kāzas, raudzības u.c. Un, ja ir jubileja, tad, saprotams, nepieciešamas dāvanas, kuru izvēle vienmēr mums sagādā lielas raizes- ko labāk nopirkt, vai dāvana patiks utt. Lai nekļūdītos dāvanas izvēlē, piedāvājam profesionāla astrologa apskatu, kāda dāvana katrai horoskopa zīmei sagādātu prieku.

Auns.

Dāvaniņas variet izvēlēties spilgtos, košos, sārtos toņos. Auniem patīk arī sarkanmelnas kombinācijas! Ja nevariet atļauties sarkanu Mersedesu kā tai dziesmiņā dzied, tad labāk kaut kādus niekus nepirkt, bet uzdāvināt tumši sarkanu rozi. Auniem bieži patīk akcentēt galvas zonu, tāpēc kāda silta cepure, šalle vai kāds matu aksesuārs būs īsti laikā. Vīriešiem jādāvana vīrišķīgas dāvanas, bet Aunītēm patiks pārteigumi, aktīva laika pavadīšanas iespējas.

Vērsis.

Novērtēs visu, kad domāts tieši viņiem personīgi. Koplietošanas dāvanas viņus nesajūsmina - ja nu vienīgi kāda šokolādes konfekšu kārba. Rupja adījuma džemperis dabiskos toņos vīrietim, bet sieviete novērtēs rotaslietas, labas smaržas. Krāsu toņi-zemes dabiskie, sievietēm- rozā, gaiši zila. Atcerieties, ka Vērši ir izsmalcināti un novērtēs gaumīgi iesaiņotas dāvanas. Viņi priecāsies arī par skaisti noformētu aploksnīti ar naudiņu.., vai dāvanu karti.

Dvīņi.

Dvīņus priecēs intelektuālas dāvanas: mūzikas ierakstu diski, dienasgrāmatas, plānotāji, grāmatas, žurnālu aboniments. Var dāvāt kādu istabas augu-, piemēram, orhideju, istabas interjera priekšmetus- varbūt kaut ko no indiešu veikaliņa piedāvātā klāsta? Labākā dāvana, protams, būs kāds brauciens, piemēram, Ziemassvētku ceļojums. Dvīņi ir lieli rakstītāji un runātāji, tāpēc var dāvināt kaut ko atbistoši šīm iemīļotajām nodarbēm. Arī mīļas svētku kartiņas būs īsti vietā.

Vēzis.

Emocionālie Vēži priecāsies par visu, bet pārāk dārgas dāvanas viņus var mulsināt. Labāk kaut ko tādu, kas patiešām nāk no sirds- dvēselisku. Viņi vairāk novērtēs ģimenisko kopā būšanu, nevis dāvanas. Tomēr, ja jāizvēlas, tad tā varētu būt dāvanu karte uz kādu kokaudzētavu vai ziedaudzētavu, veikalu Depo, Spice Home , kur Vēzītis var iegādāties kaut ko savam dārzam vai mājas interjeram. Derēs arī plānotājs. Sievietēm varētu dāvāt rotaslietas, kurās ir pērles vai mēness akmens. Vēži novērtēs arī skaistas atklātnītes.

Lauva.

Te nu svarīgi būtu padomāt par dāvanas vērtību, noformējumu, aktualitāti. Karaļiem-karaļu cienīgas dāvanas! Kaut gan ekonomiskās situācijas iespaidā Lauvas var priecāties arī par mazumiņu, galvenais, neaizmirst viņas! Lai jūt, ka īpaši padomāts par viņu! Oranžie, zeltainie toņi būs vietā. Piegrieziet vērību kvalitātei. Lauviņas ir arī saldummīļi, variet palutināt viņas ar kādu gaumīgi noformētu, ekskluzīvu konfekšu kārbu un labu vīnu vai šampanieti. Lauviņām patīk siltums. Tās, kuras apmeklē pirti, priecāsies par kādu jauku pirtslietiņu.

Jaunavas.

Priecāsies par prāta spēlēm. Tās varētu dāvāt gan pieaugušajiem, gan bērniem. Grāmatas, plānotāji, dienasgrāmatas, maciņi, rakstāmlietas, mūzikas ierakstu diski. Vīrieši novērtēs rupja adījuma džemperi dabiskos zemes toņos. Jaunavas nav izvēlīgas un priecāsies arī par dažādiem nieciņiem: svecītēm, foto rāmīšiem, suvenīriņiem. Jaunavām patīk arī senlaicīgas „lietiņas”, no senču arhīviem nākušas. Nepērciet Jaunavām neko acīs lecošu un košu, visam ir jābūt dabiskam, mierīgos, gaumīgos iesaiņojumos. Un, protams, apsveikuma kartītes.

Svari.

Šajā gadījumā visam jābūt ar glanci, gaumi un izsmalcinātības piesitienu. Dāvanas lielumam un dārdzībai nav nozīmes. Svarīgi, lai viss būtu no sirds un ar gaumi. Piedomājiet pie tā! Labāk, lai tas būtu maisiņš ar ekskluzīvu tēju, iegādātu attiecīgā firmas veikalā , vai aromātiska pupiņu kafija- skaisti noformēta, nekā pavirši iegādāts sadzīves priekšmets, kas dāvanas saņēmējam būs absolūti nenozīmīgs. Krāsas- galvenais gaumīgs salikums. Sievietēm kaut kas vecrozā, rozā. Svari neatteiksies arī no kāda kvalitatīva kāruma šokolādes izskatā un laba vīna.

Skorpioni.

Nežēlojiet naudu! Dāviniet tik tiešām vērtīgas dāvanas. Skorpioni tās patiešām novērtē. Lai darbojas fantāzija! Galvenais: kvalitāte! Uz bižutēriju un cietiem niekiem pat neskatieties! Labas smaržas un vispār kvalitatīva parfimērija būs īsti vietā. Skorpioniņiem patīk izcelt savu pievilcību, būt kārdinošiem. Tad nu domājiet šajā virzienā! Variet dāvāt arī kādu masāžas apmeklējumu salonā, vai vēl labāk- uzburiet masāžas salonu mājās-iedegtas sveces, mūzika, aromātiskās eļļas...Kas var būt labāk par šo!?

Strēlnieks.

Priecāsies par kopīgu svētku izbraucienu, ceļojumu, abonementu uz savu iemīļoto sporta klubu. Strēlnieki ir azartiski-padomājiet par to, pirms pērciet dāvanas. Var izvēlēties arī kaut ko no psiholoģiska rakstura literatūras, piemēram, abonementu žurnālam „Psiholoģijas Pasaule” vai ko citu par ceļojumiem, dabu, ģeogrāfiju.

Strēlnieks novērtēs arī biļetes uz kādu koncertu, grāmatnīcas dāvanu karti. Variet dāvāt arī loterijas biļeti!

Mežāzis.

Ja dāvieniet, tad kaut ko stabilu un paliekošu. To Mežāži novērtē. Nieki nav viņu gaumē. Kaut gan laba grāmata-kāda enciklopēdija vai kāds cits zinātniska rakstura izdevums, vai šāda veida žurnāla abonements noteikti derēs. Vīriešiem piestāv rupja adījuma, dabiskas krāsas džemperi. Koplietošanas, sadzīves lietas nebūs īsti vietā. Zemes zīmes novērtē visu, ko var lietot tikai viņi vien. Kā saka: tas ir mans! Nepērciet košas, acīs krītošas, bezgaumīgas dāvanas. Mežāzim ir svarīgi ik pa laikam aplūkot viņam dāvāto lietu un atcerēties dāvātāju.

Ūdensvīrs.

Jūsu fantāzija var dot vaļu! Jo trakākas idejas, jo vairāk tās uzrunās dāvanu saņēmēju. Izvēlieties violetīgi, gaisīgi, caurspīdīgos toņus, zilganzaļo, balto. Sievietes novērtē dažādus aksesuārus: šallītes, lakatus, rotiņas, parasti sudraba krāsā. Var dāvāt žurnālu abonementus attiecīgi viņu interesēm. Vīriešus priecēs kāda enciklopēdija, vārdnīca, jauns mobilais telefons, plānotājs. Sievietes novērtēs dāvanu karti skaistumkopšanas salona apmeklējumam, relaksējošu masāžas procedūru.

Var dāvāt mūzikas ierakstus, koncerta pameklējumu.
Uzrīkojiet savam Ūdensvīram vienkārši superīgu ballīti ar uguņošanu, Ūdensvīrs to novērtēs!

Zivis.

Zivīm nevajag daudz un nekādā gadījumā dārgi! Galvenais, lai viņas jūt, ka dāvanas iegādāšanās brīdī domāts par viņu. Tā var būt svecīte, kāds mīļnieciņš, talsimans vai pat plīša lācītis. Zivis parasti aizvaino "nevajadzīgo" dāvanu atdāvināšana. Viņas to lieliski jūt! Tām patīk, ja dāvanas ir pāšdarinātas un galvenais- gaumīgi iesaiņotas! Labāk izvēlēties dāvanu papīru un attiecīgu lentīti, nevis dāvanu maisiņu, kas ir diezgan bezpersonisks. Derēs dāvanu karte jebkuram jūsu izvēlētajam veikalam. Ja iegādājaties žurnālu abonementu, tad tā varētu būt „Mistērtija”, „Psiholoģijas Pasaule”, „ Veselība”. Vārdu sakot, ņemiet vērā sava drauga intereseses, tad trāpīsiet desmitniekā.

Lai pieteiktos profesionālām konsultācijām pie astroloģes Ilzes Reihas, zvaniet 22027839
vai rakstiet astrocentrs@inbox.lv,
Skype:ilzereiha

Konsultācijas iespējams saņemt arī caur Skype.