Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:330, Did:0, useCase: 3


Notiks I Liq Chuan Lielmeistara lekcija Rīgā

Redakcija
Redakcija

Pirmdien, 21. novembrī plkst.19:00 Latvijas Universitātes Kalpaka bulvāra bibliotēkā notiks I Liq Chuan Lielmeistara un Tradīcijas sargātāja Sema F.S. Čina (Sam F.S. Chin) lekcija “I Liq Chuan: Cīņas māksla, Filozofija, Harmonija”. Lekcijas laikā Lielmeistars iepazīstinās klātesošos ar I Liq Chuan metodēm apziņas, fiziskās sagatavotības, un veselības pilnveidošanai. Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

I Liq Chuan ir cīņas mākslas sistēma, kas palīdz stiprināt ķermeni un veselību, attīstīt apziņu, pārvaldīt iekšējos organisma resursus un sajust mijiedarbību ar apkārtējo pasauli. Tā sevi attaisno gan ekstremālās situācijās, gan ikdienas dzīvē.

Treniņi labvēlīgi ietekmē veselību, ne tikai palīdzot to saglabāt un novēršot patoloģiju attīstību, bet arī veicinot kopējā veselības stāvokļa uzlabošanos. Atveseļojošā iedarbība tiek panākta, pateicoties īpašam darbam ar muskuļiem, locītavām, saitēm un cīpslām. Elpošanas vingrinājumi atjauno pareizu skābekļa piegādi ķermeņa šūnām un nostiprina iekšējos orgānus. Tiek radīta iedarbība uz endokrīno un nervu sistēmu tas, savukārt, palīdz harmonizēt un atjaunot ķermeņa funkcijas. Praktizējot sevis apzināšanos, cilvēks sāk pilnvērtīgi dzīvot šeit un tagad, nevis pagātnes atmiņās vai domās par nākotni, tādējādi piekopjot īstenu dzīves mākslu.

”Pateicoties Lielmeistaram Semam F.S. Činam, plašākam sabiedrības lokam ir iespēja iepazīt Zināšanu sirdi jeb ķīniešu valodā saukto, “Xin Fa (siņ fa)”, ko izstaro I Liq Chuan. Kopš sendienām Ķīnā, gan sociālās, gan ģeogrāfiskas situācijas dēļ, mācības nodošana bieži noritēja mazās cilvēku grupās, noteiktas ģimenes ietvaros.

I Liq Chuan ir devusi jaunas iespējas, paverot gadiem krātās cīņas stilu zināšanas Rietumu interesentiem. Turklāt līdzīgi Lielmeistaram, arī pati cīņas māksla ir ļoti daudzpusīga, tās pamatos ir Budisma (Dzen tradīcijas) un Tai Czi principi, tādēļ tā ne tikai izkopj ķermeņa mehāniku, bet arī uzlabo cilvēka psihiski emocionālo stāvokli. Ne velti

I Liq Chuan tiek dēvēta par apziņas kaujas mākslu,” tā ” I Liq Chuan Latvija” vecākais instruktors Aleksandrs Šveiņiks.

Lielmeistars Sems F.S. Čins (Sam F.S. Chin) ir I Liq Chuan līdzdibinātājs un pašreizējais Tradīcijas sargātājs. LM Sems F.S. Čins ir apguvis cīņas mākslu kopš bērna kājas, trenējoties kopīgi ar savu tēvu, I Liq Chuan sistēmas radītāju, Čiņu Lik Keonu (Chin Lik Keong). Divdesmitā gadsimta astoņdesmitajos gados Lielmeistars Sems F.S. Čins izcīnīja uzvaras vairākās sacensībās, tai skaitā 1978. gada kikboksa smagsvara čempionātā Selangorā, Malaizijā. Pārceļoties uz Čuan Jeņas (Chuang Yen) klosteri, ASV, Lielmeistars nonāca tiešā saskarē ar Budisma mācību un tās skolotājiem, kas ļāva pārliecināties par prāta un ķermeņa nepastāvību, kā arī par vienkāršības efektivitāti. Šis bija sākums I Liq Chuan, kā vidusceļa mācības, izveidei. 2009. gadā Lielmeistars tika oficiāli atzīts par Tradīcijas tiešo turpinātāju un turpina izplatīt mācību visā pasaulē.

Ieeja par ziedojumiem

Dalību pasākumā lūdzam pieteikt iepriekš, zvanot vai rakstot uz tālāk norādīto e-pastu.

Telefona nr.: 26108999; E-pasts: m.kronbergs@iliqchuan.com