Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:344, Did:0, useCase: 3


TOP 5 produktu grupas, kas aizkavē vēža šūnu veidošanos

Viena no svarīgām metodēm vēža profilaksē ir pareiza diēta. Svaigi dabīgi produkti ir vērtīgs vitamīnu un barības vielu avots. Iepazīstināsim jūs ar tām produktu grupām, kuras jālieto pirmām kārtām, lai novērstu vēža šūnu attīstību.

PRODUKTI SARKANĀ KRĀSĀ

Sarkanas krāsas produkti cīnās ar aizkuņģa dziedzera un olnīcu vēža šūnām. Četras reizes nedēļā apēsta pustase tomātu spēj samazināt risku saslimt ar olnīcu vēzi par 50 %. Savukārt regulāra tomātu lietošana uzturā palīdz samazināt risku saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi. Speciālisti uzskata, ka tas iespējams pateicoties likopīnam, ar kuru bagāti ne tikai tomāti, bet arī paprika un ogas sarkanā krāsā.

Profilaksei nepieciešams katru dienu apēst porciju produktu sarkanā krāsā.

PRODUKTI ORANŽĀ KRĀSĀ

Oranžas krāsas produkti aizkavē kuņģa un olnīcu šūnu veidošanos. Beta- karotīnam, kas ir atbildīgs par saldo kartupeļu, ķirbju un burkānu oranžo krāsu, piemīt antikancerogēnas īpašības, veicinot vēža sūnu likvidāciju kuņģī. Savukārt, kafijskābe- organisks savienojums, ko satur burkāni un batātes, aizkavē piena dziedzeru vēža šūnu veidošanos.

Profilaksei vismaz trīs reizes nedēļā jālieto produkti oranžā krāsā.

PRODUKTI DZELTENĀ KRĀSĀ

Dzeltenas krāsas produkti cīnās pret barības vada un kuņģa vēža šūnām. Citrusaugi, tādi kā greipfrūti, citroni, mandarīni un papaija, kas bagāti ar vitamīnu C, ir spēcīgi antioksidanti, kas pasargā gandrīz no visu veidu vēžu šūnām. Īpaši tas attiecas uz mutes dobuma, kakla, kuņģa un resnās zarnas vēzi.
Tāpat produkti dzeltenā krāsā ir bagāti ar flavonīdiem, kas veicina kaitīgo vielu detoksikāciju.

Profilaksei produkti dzeltenā krāsā.jāiekļauj savā ēdienkartē vismaz divas reizes dienā

PRODUKTI ZAĻĀ KRĀSĀ

Zaļās krāsas produkti palīdz cīnīties ar piena dziedzeru un olnīcu vēzi. Eksistē pārliecinoši pierādījumi tam, ka tādu produktu kā cigoriņi, lapu kāposti, pekinas kāposti, brokoļi, puķkāposti samazina risku saslimt ar plaušu, piena dziedzeru, kuņģa un resnās zarnas vēzi.
Šie produkti bagāti ar organiskiem savienojumiem, kas aizkavē vēža šūnu vairošanos un augšanu. Tāpat tie ir bagāti ar K vitamīnu, kas novērš diabēta rašanos un aizkavē risku saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi.

Profilaksei produkti zaļā krāsā.jāiekļauj savā ēdienkartē vismaz vienu reizi nedēļā

PRODUKTI NEITRĀLĀ KRĀSĀ

Neitrālas krāsas produkti cīnās ar olnīcu, kuņģa un resnās zarnas vēzi. Pie šādiem produktiem attiecīnāmas sēnes, ķiploki, sīpoli.
Aktīvajai vielai allicīnam, kas atrodas ķiplokos, piemīt antioksidējoša un pretmikrobu iedarbība. Lai šo vielu izdabūtu laukā no ķiploka, tas jāsasmalcina vai jāpakošļā.

Sīpolos atrodošies polifenoli ir apveltīti ar pretiekaisuma īpašībām un aizsargā no resnās zarnas vēža. Tāpat sīpoli satur dabīgās komponentes- antociānu, apigenīnu, kvercetīnu un miricetīnu, kas ir efektīvi līdzekļi cīņā ar onkoloģiskām saslimšanām.

Savukārt sēnes satur lielu daudzumu D vitamīna, kas palīdz samazināt risku saslimt ar olnīcu vēzi.

Profilaksei produkti neitrālā krāsā.jāiekļauj savā ēdienkartē vismaz divas reizes dienā

Ieskaties! Noderīgi!

Deivids Servens-Šreibers (1961–2011), MD, PhD, ir bijis klīniskās psihiatrijas profesors Pitsburgas Universitātē, Integratīvās medicīnas centra dibinātājs un vadītājs. Viņš ir arī organizācijas “Ārsti bez robežām” ASV nodaļas līdzdibinātājs un vairāku grāmatu autors.

Šokējošas sagadīšanās dēļ 31 gada vecumā talantīgais neiropsihiatrs Dr. Servens-Šreibers atklāja, ka viņam ir nāvējošs galvas smadzeņu vēzis. Pēc tradicionālās terapijas slimība atkāpās, tomēr pēc kāda laika uzliesmoja atkal. Taču Dr. Servens-Šreibers bija īpašās cīņas pozīcijās: viņš bija ārsts un pētnieks un viņam bija pieejami simtiem jaunāko zinātnisko atklājumu un pētījumu par tradicionālajām un alternatīvajām vēža ārstēšanas un novēršanas metodēm.

“Anticancer. Pretvēža dzīvesveids”, ko izdevis Apgāds Zvaigzne ABC, ir Dr. Servena-Šreibera mūža darbs. Tajā ir apkopota neatsverama pieredze onkoloģijā, ko autors guvis, uz vēzi raugoties gan pētnieka, gan ārsta, gan pacienta acīm, un kas viņam pašam ir palīdzējusi veiksmīgi cīnīties ar slimību un dzīvot pilnasinīgu dzīvi teju 20 gadu garumā. Šajā grāmatā Dr. Servens-Šreibers atklāj, kā visveiksmīgāk apvienot efektīvākās tradicionālās terapijas metodes ar alternatīvajiem ārstēšanas veidiem un diētu, lai uzlabotu sava organisma dabiskās aizsargspējas un uzvarētu vēzi vai — vēl labāk — vispār izvairītos no tā.
Šī grāmata, kas tulkota 36 valodās un izdota vairāk nekā 50 valstīs, ir palīdzējusi miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tā sniedz jaunu zinātnisku skatījumu uz vēzi un cīņu ar to un būs atbalsts ikvienam – gan vēža pacientiem, kuri ir izjutuši bailes un vientulību, gan arī tiem, kuri vēlas uzlabot savu dzīvesveidu, lai izvairītos no šīs slimības un vienkārši baudītu dzīvi.

Izlasījuši grāmatu “Anticancer. Pretvēža dzīvesveids”, jūs zināsiet:

- kādi faktori ietekmē vēža attīstību,
- kā jārīkojas, lai nepieļautu vēža rašanos, un kas jādara, ja slimības mehānisms jau ir iedarbināts,
- kā izmantot sava organisma dabiskās aizsargspējas cīņai ar vēzi,
- kā pasargāt sevi no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes,
- kuri pārtikas produkti vislabāk darbojas pret vēzi,
- kā pārvarēt stresu, kurš var veicināt vēža attīstību.

Rūpīgi veikts pētījums un viegli uztverama lasāmviela... Neaizstājams palīgs gan vēža pacientiem, gan arī visiem, kuri vēlas piekopt veselīgu dzīvesveidu, lai izvairītos no vēža