Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:275, Did:0, useCase: 3


Saldumi diētai, veselībai un priekam

Praktiski visas meitenes un sievietes sapņo par slaidu augumu. Lai to iegūtu, viņas ir gatavs ievērot visdažādākās diētas. Un tikai viena problēma bieži vien traucē novest iesākto līdz galam- sievietes nevar iedomāties savu dzīvi bez saldumiem. Tāpēc esam nolēmuši jums palīdzēt tikt skaidrībā, kādi saldumi pie pareizas to lietošanas figūrai nekaitē.

Te, protams, uzreiz jāpiebilst,- ja ēdīsiet visu dienu kūkas, tortes, konfektes un šokolādes, nekāda diēta nepalīdzēs. Taču, ja ieklausīsieties mūsu padoms, varēsiet iepriecināt sevi ar kādu saldumiņu, saglabājot slaidu figūru.

Medus

Šis nu ir tas produkts, ko nevajadzētu atstāt bez ievērības. Medus ir ne tikai labs cukura aizvietotājs, bet arī brīnišķīgs "dakteris". Lietojot medu, organisms saņems tādus vitamīnus un minerālvielas, par kurām cukurs nav pat dzirdējis. Izdzerot krūzīti tējas, kurai pievienota tējkarote medus, jūs savā organismā ne tikai neuzkrāsiet liekās kalorijas, bet arī stiprināsiet imunitāti.

Kaltēti augļi

Tos var droši lietot jebkuras diētas laikā. Kaltēšanas laikā no augļiem iztvaiko šķidrums, savukārt visi vērtīgie komponenti, ko tie satur, paliek augļos. Tāpēc kopā ar šiem gardajiem kārumiem jūsu organisms saņems arī magniju, kalciju, dzelzi, nātriju u.c. vērtīgas vielas. Palutiniet sevi ar rozīnēm, vīģēm, žāvētām plūmēm vai aprikozēm... tikai atceraties, ka visā vajadzīga mēra sajūta.

Marmelāde

Marmelāde ir tas saldums, kopā ar kuru uzņemsiet arī lielu devu pektīnu. Tas palīdz izvadīt no organisma toksiskās vielas, kā arī samazina holesterīna līmeni asinīs. Taču, tā kā marmelādes sastāvā ir samērā daudz cukura, tās lietošanai jābūt ļoti mērenai.

Augļi un ogas

Šie ir saldumi, ko varat lietot bez ierobežojuma. Gan augļi, gan ogas satur fruktozi, kas lieliski remdina organisma kāri pēc saldumiem.

Rieksti

To, ka rieksti ir ļoti barojoši un garšīgi, zina katrs. Tāpēc iepriecināt sevi ar sauju dažādu riekstiņu, kad gribas kaut ko garšīgu, var vienmēr. Nevajag tikai pār mēru aizrauties ar šiem produktiem. Atcerieties- rieksti ir kalorijām bagāti.

Zefīrs

100 gramos zefīra ir tikai 300 kkal, tāpēc zefīru var iekļaut pat diētiskajā ēdienkartē. Tas satur arī dzelzi un fosforu. Ja apēdīsiet vienu zefīru dienā, organismam noteikti netiks nodarīts nekāds ļaunums, toties kāre pēc saldumiem tiks remdināta.

Rūgtā šokolāde

Dažas rūgtās šokolādes šķirnes cukuru praktiski nesatur vispār, taču nepieradušam cilvēkam tā var nešķist garšīga. Ja pamazām pieradināsiet sevi pie šī vērtīgā kāruma, iemācīsieties novērtēt arī tās neatkārtojamo garšu.
Pie kam rūgtā šokolāde stiprina asinsvadu sieniņas un ārstē no depresijas.