Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:2, Did:0, useCase: 3


Akmeņi, to krāsa un dziedinošās īpašības

Redakcija
Redakcija

Krāsas dziedinošā iedarbība ir saistīta ar konkrēta garuma viļņu svārstības ietekmi uz mūsu orgāniem un psihiskajiem centriem. Visas matērijas formas ir Visuma Apziņas ārējās izpausmes formas. Arī akmeņi, metāli un dārgakmeņi ir noteiktas enerģijas izpausmes forma. Tā kā akmeņu spēks ir atkarīgs no to spējas lauzt un atstarot gaismu, tie var palīdzēt net tikai slimību gadījumos, bet arī lai pastiprinātu vāju čakru.

AKMEŅI SARKANĀ KRĀSĀ

Ahāts nomierina ķermeni, prātu un dvēseli

Heliotrops līdzsvaro visu enerģētisko centru darbību, ceļ pašpārliecinātību, stimulē aknu darbību, mazina psihosomātiskās sāpes, aktivizē radošās spējas.

Serdoliks nes auglību. To lieto arī impotences un menstruāciju traucējumu gadījumos.

Granāts veicina sapņošanu, palīdz mīlas lietās, ir tonizējošs līdzeklsi.

Jašmu lieto urīnpūšļa un asins slimību gadījumos.

Obsidiāns palīdz cīņā ar sliktu garastāvokli.

Rozā kvarcs palīdz celt pašvērtējumu, rada emocionālu līdzsvaru, palīdz attiecībām.

Rubīnu lieto emocionālu un garīgu problēmu risināšanā. Tas kliedē skumjas, uzlabo garastāvokli, uzlādē ar enerģiju, piedod pašpārliecinātību.

Rubīns


AKMEŅI DZELTENĀ UN ORANŽĀ KRĀSĀ

Dzintars uzlabo urīnpūšļa darbību, zarnu trakta traucējumus, stiprina nervu sistēmu, mazina reimatisma sāpes. Tāpat to var izmantot dažādu kakla slimību gadījumos.

Berils palīdz sirds saslimšanas un psihisku traucējumu hgadījumos, ja ir infekcija rīklē un mutes dobumā.

Citrīns mazina depresiju un bezmiegu. Tāpat tas ir piemērots kuņģa darbības traucējumu novēršanai.

Serdoliks der menstruāciju problēmu gadījumā, kā arī domu skaidrībai. Tas atvieglina neiralģiju un piešķir spēku balsij.

Jašma attīra asinis, veicina gremošanas procesus, normalizē pulsu, nomierina satrauktu prātu un nervu sistēmu.

Hematīts noņem spriedzi, īpaši pārlidojumu laikā, uzlabo enerģētiku un sirdsdarbību.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību. to lieto arī psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Topāzs veicina intelektuālos meklējumus un garīgo attīstību, nomierina nervu sistēmu, palīdz pret bezmiegu, stresu, uzlabo asins cirkulāciju, palīdz gripas un saaukstēšanās saslimšanu gadījumos.

Dzeltenais žadeīts uzlabo gremošanu un pastiprina intuīciju.

Dzintars

AKMEŅI ZAĻĀ KRĀSĀ

Avanturīns pazemina asinsspiedienu, novērš galvassāpes, palīdz pret bezmiegu.

Hrizoprazs novērš skumjas, uzlabo vairogdziedzera darbību, rada optimismu. Sievietēm tas ir labs olnīcām, bet vīriešiem- priekšdziedzerim un sēkliniekiem.

Smaragds ir praviešu, mīlestības un intelekta akmens. To lieto arī pret bezmiegu.

Zaļais kalcedons stimulē smadzeņu darbību, attīsta intuīciju, uzlabo aizkuņģa dziedzera darbību.

Zaļais turmalīns regulē asinsspiedienu, palielina radošos spēkus, neļauj lidināties mākoņos, atjauno emocionālo līdzsvaru.

Žadeīts novērš acu nogurumu, uzlabo redzi, piedod gudrību, noregulē urīnpūšļa un nieru darbību.

Malahīts uzlabo redzi, novērš negatīvās vibrācijas, dod laimes un prieka sajūtu.

Olivīns atjauno emocionālo līdzsvaru, labdabīgi iedarbojas uz redzi, palīdz pret bezmiegu, regulē nervu sistēmas darbību kopumā. Turklāt tas ir labs tonizējošs līdzeklis.

Olivīns


AKMEŅI ZILĀ KRĀSĀ

Akvamarīns labvēlīgi iedarbojas uz acīm, veicina asāku, kontrastaināku redzes ainu, nostiprina nervu sistēmu, palīdz neiralģijun gadījumos.

Slāņainais ahāts gaišzilā krāsā noņem spriedzi un nervozityāti, mazina sāpes, veicina komunikāciju.

Gaišzilais topāzs veicina māksliniecisku spēju attīstību, nomierina dvēseli un miesu, labi noder, lai koncentrētos un meditētu, palīdz atklāt līdera dotības.

Gaišzilais turmalīns palīdz atbrīvoties no slēptajām emocijām, dod miera sajūtu un spēju viegli komunicēt.

Lazurīts attīra auru, dod garīgas tīrības sajūtu, veicina veselā saprāta un patiesības sajūtu, stiprina draudzības saites, palīdz atrisināt mīlestības problēmas.

Safīrs simbolizē uzticību, mīlestību, draudzību, stimulē iztēli, pazemina nervozitāti, nomierina prātu.

Tirkīzs aizsargā, dod pašpārliecinātību, veicina draudzīgu attiecību attīstību, intuitīvo domāšanu un meditāciju, palīdz laringīta gadījumos.

Safīrs


AKMEŅI VIOLETĀ KRĀSĀ

Ametists uzlabo garastāvokli, veicina intuitīvo domāšanu, palielina enerģētiskās rezerves, pazemina stresu, palīdz pret bezmiegu.

Varavīkšņainais špats ceriņu krāsā veicina pārmaiņas dzīvē, palīdz pamest jums pierasto dzīves līniju.

Kvarcs dod emocionālu līdzsvaru un veicina izveseļošanās procesu.

Ametists


Lai akmeņi labāk palīdzētu un spēcīgāk izpaustu savas individuālās īpašības, tos ieteicams valkāt saskarē ar miesu.

Ja vēlies vairāk uzzināt par krāsu terapiju, tās labvēlīgo ietekmi un pielietojumu ārstniecības nolūkos, tev noteikti noderēs izdevniecībā Jumava izdotā Elizabetes Ozolas (īstajā vārdā Elita Goldmane) grāmata "Krāsu terpaija".

Grāmatā sīki aprakstīta krāsu terapija visdažādākajās tās izpausmēs un pielietojumos: dziedināšana ar krāsu, dziedināšana ar pieskārienu, krāsu izmantošana meditatīvajā zīmēšanā, krāsa ēdienā un apģērbā, krāsu elpošana, dziedināšana ar svecēm, smaržas un skaņas izmantošana krāsu dziedniecībā u.c.

Izlasot tšo grāmatu, tu ne tikai daudz ko uzzināsi par krāsu terapijas pielietojumu, bet arī iemācīsies paša spēkiem dziedināt čakras, orgānus un auru, kā arī ar krāsu palīdzību atbrīvoties no dažādām saslimšanām un kaitēm.

Grāmatas autore ir dziedniece ar augstāko izglītību, studējusi bioenerģētiku, darbojusies kā ekstrasense, dziedniece un psiholoģe.Viņai ir plaša praktiskā pieredze darbā ar enerģētisko informāciju un tās nolasīšanas veidiem.