Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:2, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Produkti, kas veicina labsajūtu 13.11.2024 21:27

Vai Tavā ēdienkartē ir šie produkti?

Reliģijas un veģetārisms 07.11.2024 09:40

Visu pasaules lielāko reliģiju svētajos rakstos ir norādes uz veģetārismu kā ideālu dzīvesveidu.

50 dabiski veidi, kā vairot enerģiju un cīnīties pret rudens nogurumu 05.11.2024 11:40

"Man nav spēka, nav enerģijas. Esmu pilnīgi iztukšots"... Tādi un līdzīgi teksti ļoti bieži izskan no apkārtējiem. Protams, gada tumšākais laiks dara savu: trūkst saules, siltuma un gaismas, līdz ar to arī spēki izsīkst ātrāk un lēnāk atjaunojas. Taču ir ļoti daudz dažādu veidu, kā palīdzēt sev, vairojot enerģiju dabiskā ceļā.

Kas jāzina pirms zobu protezēšanas? 24.10.2024 13:50

Zobu protezēšana ir būtiska smaida rekonstrukcijas sastāvdaļa, kas var palīdzēt ne tikai atjaunot zaudētos zobus, bet arī uzlabo mutes dobuma funkcionalitāti un estētiku. Tomēr, pirms uzsākt šo procesu, ir svarīgi pilnībā izprast, kas ir zobu protezēšana, kā arī iepazīties ar iespējamajām metodēm, kā to veikt.

Zobārsti Rīgā: kur atrast vislabāko aprūpi? 16.10.2024 15:30

Veselīga smaida uzturēšana ir svarīga gan mūsu pašsajūtai, gan arī izskatam, tādēļ zobārsta izvēle ir būtisks lēmums. Rīgā ir plašs zobārstniecības pakalpojumu piedāvājums, taču atrast labāko aprūpi var būt izaicinājums. Vieni no aspektiem, ko pacienti meklē ir augstas kvalitātes aprūpe, moderns aprīkojums un pieredzējuši speciālisti, kas nodrošina gan estētiski pievilcīgus, gan veselīgus rezultātus.

Vitiron vitamīni – veids, kā atbalstīt savu veselību 28.08.2024 13:03

Mūsdienu aizņemtajā dzīvesveidā, kad stress un nepietiekams uzturs bieži vien kļūst par ikdienas sastāvdaļu, ir svarīgi rūpēties par savu veselību. Lai ikviens cilvēks justos labi un dzīvotu pilnvērtīgi, ir nepieciešams nodrošināt organismam visas nepieciešamās uzturvielas, tajā skaitā vitamīnus un minerālvielas. Lai gan daudzas no šīm uzturvielām var iegūt ar sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu, reizēm ir nepieciešami papildu resursi. Šādās situācijās var palīdzēt uztura bagātinātāji, piemēram, Vitiron vitamīni, kas piedāvā pielāgotu sastāvu dažādām vecuma grupām.

Ēdam pareizi un tievējam. Kā sastādīt ideālu ēdienkarti 02.08.2024 11:03

Vai jums ir pazīstama sajūta, kad centieni novājēt ierobežo jūs tik ļoti, ka izturēt diētu nav iespējams un nākas atteikties no sava sapņa? Deviņas no desmit diētām dod tikai vizuālu, turklāt īslaicīgu, rezultātu- daži kilogrami pazūd, taču par kādu cenu? Bada sajūta, stingri ierobežojumi, slikts garastāvoklis, vitamīnu trūkums. Daudziem šāds uztura režīms ir neiespējams tieši tāpēc, ka regulāri jāatakās no iemīļotajiem gardumiem. Ja visi pārējie ģimenes locekļi mielojas ar dažādiem labumiem, tad vienatnē grauzt kāpostlapu ir neizturams pārbaudījums.

Lāzerepilācija un ādas veselība: Kā dermatologs var palīdzēt? 30.07.2024 22:10

Lāzerepilācija Rīgā un citās pilsētās jau sen ir populāra un efektīva metode nevēlamo matiņu noņemšanai, kas nodrošina ilgstošus rezultātus. Tomēr, kā jebkurai kosmetoloģiskai procedūrai, arī lāzerepilācijai ir jāpieiet ar atbildību, īpaši attiecībā uz ādas veselību. Dermatologa nozīme šajā procedūrā ir būtiska, lai nodrošinātu, ka lāzerepilācija ir droša un efektīva, un lai saglabātu ādas veselību. Šajā rakstā apskatīsim, kā dermatologs var palīdzēt pirms, laikā un pēc lāzerepilācijas procedūras.

Migrēna – kā neiekļūt sāpju slazdā? 27.06.2024 11:43

Migrēnas var ievērojami ietekmēt pacientu ikdienas dzīvi. Sāpju gadījumā mēdzam meklēt ātru glābiņu, lietojot zāles, taču ir svarīgi, lai tās būtu piemeklētas pareizi un būtu izvēlēts atbilstošs lietošanas režīms. Kā veiksmīgāk sadzīvot ar migrēnu un neiekļūt medikamentu atkarīgu galvassāpju slazdā, konsultē BENU Aptiekas piesaistīta eksperte, Latvijas Galvassāpju biedrības vadītāja un Latvijas Sāpju izpētes biedrības valdes locekle, neiroloģe-algoloģe Aija Freimane un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ļubova Blaževiča.

5 mīti un patiesības par auglības veselības uzlabošanu vasaras saulgriežos 22.06.2024 13:29

Vasaras saulgrieži jeb Jāņi latviešiem ir īpašs laiks, kad labākas nākotnes vārdā ieteicams veikt maģiskas darbības. Saskaņā ar senču ticējumiem, Jāņu svinēšana cieši saistīta ar Saules un auglības kultu, tāpēc teju visas Jāņu vakara izdarības un rituāli ir orientēti uz auglības vairošanu, cieši sasaistot dabas un cilvēka auglību kā veselīgas un labklājīgas dzīvesziņas pamatu, kas cilvēkam nepieciešams dzimtas turpināšanai.

Kā izvairīties no komplikācijām pēc gudrības zoba raušanas? 20.05.2024 15:47

Gudrības zoba ekstrakcija ir bieža un nepieciešama procedūra daudziem cilvēkiem, lai novērstu zobu, mutes dobuma un sakodiena problēmas. Lai izvairītos no komplikācijām un paātrinātu atlabšanas procesu, pacientiem ir jāievēro vairāki svarīgi norādījumi pēc procedūras. Šie soļi palīdzēs nodrošināt veiksmīgu atveseļošanos un mazinās infekcijas risku.

Plastiskā ķirurģija kā risinājums cīņā ar diastāzi 02.05.2024 01:19

Diastāze bieži ir novērojama jaunajām māmiņām pēc dzemdībām, bet tā arī var rasties nepareizi cilājot smagus svarus un pārlieku liela liekā svara gadījumā. Diastāze sākotnēji ir labojama ar fizioterapijas vingrinājumiem, bet ne vienmēr tiek sasniegts vēlamais rezultāts izmantojot šo metodi.

4 lietas, kas jāzina pirms krūšu palielināšanas 25.04.2024 13:07

Pirms krūšu palielināšanas operācijas ir svarīgi saprast, ka šis ir nopietns medicīniskais process, kuram ir pozitīvi, bet var parādīties arī negatīvi aspekti. Pirms operācijas ieplānošanas būtu rūpīgi jāizpēta iespējamās komplikācijas un citi riski saistībā ar šī svarīgā lēmuma pieņemšanu.

Biešu vērtīgās īpašības un tautas līdzekļi no bietēm dažādu vainu ārstēšanai 24.04.2024 08:19

Jau no seniem laikiem cilvēki ir pazinuši bietes ne tikai kā dārzeņus, bet arī ārstniecības līdzekļus. Hipokrāts to atzinis par derīgu slimnieku ārstēšanai daudzos slimību gadījumos. Par bietēm rakstījis Cicerons, Plutarhs, Vergīlijs un citi senatnes gudrie prāti. Veselības nolūkos tās tikušas izmantotas vēl 1000 gadus pirms mūsu ēras, bietes audzēja asīrieši, babilonieši, persieši. Eiropā gan sākotnēji biete tika uztverta tikai kā dārzenis, kas labs ēšanai un tikai krietni vēlāk kļuva arī par līdzekli cīņai pret dažādām kaitēm.

Aktīvs un vesels: Ātrs ceļš uz labu dzīvesveidu 06.04.2024 11:10

Kā pēc iespējas īsākā laikā sasniegt vīziju par spēcīgu un veselīgu ķermeni? Tas patiešām ir atkarīgs no jūsu fizisko aktivitāšu intensitātes, slodzēm, ko uzņematies, kā arī no tā, vai trenējaties vienatnē vai kopā ar profesionālu treneri. Lai gan vienmēr ir priekšrocības, ja vingrojat un kustaties viens pats, ja trenējaties grupās vai individuāli ar treneriem, ir lielāka iespēja, ka rezultātus sasniegsiet ātrāk un drošāk.

Alerģijas ziedēšanas laikā, kā pasargāt sevi un savu automašīnu 02.04.2024 22:20

Pavasaris ir skaists gadalaiks, taču daudziem cilvēkiem to apgrūtina sezonālās alerģijas, ko izraisa ziedoši koki. Latvijā šis periods parasti sākas aprīļa beigās - maija sākumā un ilgst līdz jūnija beigām. Ziedputekšņu alerģija var izpausties ar iesnām, šķaudīšanu, konjunktivītu, klepu un citiem nepatīkamiem simptomiem.

Rimi Olimpiskajā centrā iespēja apmeklēt bezmaksas nodarbības 21.03.2024 14:04

Marta izskaņā Rimi Olimpiskais centrs jauniem un esošajiem klientiem piedāvā apmeklēt dažādas bezmaksas grupu nodarbības pieaugušajiem profesionālu treneru uzraudzībā. Bezmaksas nodarbības norisināsies 25., 27. un 28. martā. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, zvanot pa tālruni 67387710.

Kā diētas un paradumu maiņa var palīdzēt zaudēt svaru 20.03.2024 07:58

Mūsdienās neviens negaida, lai visiem būtu ideāls augums, taču pašam ir patīkami, ja nav pārāk daudz lieko kilogramu. Svaru iespējams zaudēt arī nesākot aktīvi sportot.

Dzīvības sakne ingvers. Tā vērtīgās un veselīgās īpašības 10.03.2024 09:53

Ingveru jau no neatminamiem laikiem dēvē par dzīvības sakni. Tā unikālās īpašības pazīstamas jau vairāk kā trīs tūkstošus gadu, bet ingvera aromāts un garša tiek augstu vērtēta un pat slavināta. Kultivēt pirmie augu sāka Ziemeļindijas iedzīvotāji, līdz tam brīnumainās formas sakņaugs tika izmantots kā naudas vienība. Ar ko tad ir tik ievērojama šī "valūtas" sakne?

E vielu saraksts un ietekme uz cilvēka organismu 03.03.2024 22:11

Iepazīstieties ar E vielu sarakstu un uzziniet, kādu ietekmi uz organismu atstāj katra no tām.

Kā reaģēt, ja līdzcilvēks cieš no šizofrēnijas? 02.03.2024 22:33

Uzzinot, ka kāds ģimenes loceklis, draugs, tuvinieks vai kolēģis cieš no šizofrēnijas, cilvēku var pārņemt dažādas emocijas. Tās var būt gan pēkšņas bailes un apjukums, gan neziņa, kā rīkoties tālāk. Šādos gadījumos ir svarīgi nevis pakļauties sabiedrībā pastāvošajiem stereotipiem un aizspriedumiem pret cilvēkiem ar psihiskām saslimšanām, bet iegūt informāciju, izglītoties un/vai vērsties pēc padoma pie speciālista, lai saprastu, kas tad īsti ir šī slimība, kā tā izpaužas un kā ir iespējams palīdzēt. Šādās situācijās pats svarīgākais ir nenovērsties no cilvēka, atbalstīt un būt blakus. Gan par to, kā reaģēt gadījumā, ja līdzcilvēks cieš no šizofrēnijas, gan par citiem ar šo saslimšanu saistītiem jautājumiem atbildes sniedz psihiatrs Jānis Bušs.

Mīlestība uzlabo veselību un sadedzina liekās kalorijas 25.02.2024 22:25

Šai gadalaikā nav nemaz tik grūti saaukstēties. Zinātnieki izpētījuši, ka laimīgas attiecības nostiprina imūnsistēmu labāk nekā nodarbošanās ar sportu. Cilvēkiem, kuriem ir harmoniskas attiecības ar partneri un kuri regulāri nodarbojas ar seksu, labāk darbojas hormoni, kas aizsargā imūnsistēmu.

Spēka eliksīrs: atklāj vīrišķības veselības noslēpumu 21.02.2024 15:17

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā vīriešu hormonālā līdzsvara traucējumi kļūst par arvien aktuālāku jautājumu, kas ietekmē ne tikai fizisko, bet arī emocionālo veselību. Šī sadaļa veltīta inovatīvam risinājumam - Wirex, produkta, kas ir izstrādāts, lai atjaunotu un uzlabotu vīriešu veselību, pievēršoties hormonālā līdzsvara jautājumam. Wirex izceļas ar savu spēju ne tikai mazināt mūsdienu dzīvesveida radītos stresus, bet arī atklāt vīriešu slēpto potenciālu, uzlabojot viņu dzīves kvalitāti. Produkts solās būtisku pārmaiņu virzītājspēks vīriešu veselības uztverē, uzsverot tā nozīmīgo ieguldījumu labākas un harmoniskākas dzīves sasniegšanā.

Kas īsti ir hemoroīdi, kā tos ārstēt un ieteikumi profilaksei 16.02.2024 16:38

Hemoroīdu slimība var ievērojami ietekmēt mūsu ikdienu un vispārējo pašsajūtu, turklāt nereti pacienti izvairās šo delikāto jautājumu savlaicīgi risināt, arvien atliekot vizīti pie proktologa. Taču tieši savlaicīga diagnostika un ārstēšanās uzsākšana ir īpaši būtiska, lai sniegtu ātrāku rezultātu un izslēgtu citu slimību riskus. Par hemoroīdu simptomiem, riskiem, diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi stāsta BENU Aptiekas piesaistītais eksperts, Veselības centrs 4 ķirurgs, proktologs Dr. med. Andris Gardovskis un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Kā pārvarēt stresu ar iztēles palīdzību 15.02.2024 11:04

Iedomājieties situāciju, ka jums jāsniedz prezentācija savai priekšniecībai, taču jūs vienkārši nekādi nespējat koncentrēties. Jūs nervozējat, uztraucaties, un, cenšoties atcerēties pirmos vārdus, atskāršat ka pilnīgi nekas nav palicis prātā. Un jo vairāk pūlaties atsaukt atmiņā stāstāmo, jo lielāks stress jūs pārņem! Un tā, jūs paņemat pārtraukumu, aizverat acis un cenšaties atcerēties savas iepriekšējās brīvdienas okeāna krastā. Jūs sadzirdat ritmiskas viļņu šalkas, sajūtat gaisa sāļo smaržu un saules staru siltumu uz savas ādas. Iztēlojoties šo ainu, jūs sākat lēnām atslābināties, sirds ritms un elpošana palēninās. Pēc dažām minūtēm atverot acis, sajūtat atvieglojumu, jūtat, ka pārvaldāt situāciju un vairs nav grūtību atcerēties prezentācijas ievadvārdus.

Veselības horoskops 2024. gadam 08.02.2024 11:25

Veselība ir nedroša lieta. Šodien nekas netraucē, bet rīt par sevi atgādina vecās problēmas. No kādām slimībām zodiaka zīmēm vajadzētu uzmanīties 2024. gadā?

TOP 5 produktu grupas, kas aizkavē vēža šūnu veidošanos 01.02.2024 10:47

Viena no svarīgām metodēm vēža profilaksē ir pareiza diēta. Svaigi dabīgi produkti ir vērtīgs vitamīnu un barības vielu avots. Iepazīstināsim jūs ar tām produktu grupām, kuras jālieto pirmām kārtām, lai novērstu vēža šūnu attīstību.

Noslēpumainā garšviela – kanēlis 02.01.2024 16:27

Daži produkti ne tikai nepievieno papildus kilogramus, bet arī sadedzina liekos taukus. Pie tiem pieskaita greipfrūtu, liesus piena produktus, zaļo tēju. Zaļā tēja, piemēram, ne tikai novērš ļaundabīgu šūnu veidošanos un palīdz novērst sirds-asinsvadu slimības, bet arī labvēlīgi ietekmē metabolisma procesus organismā. Tiek uzskatīts, ka izdzerot 5 tasītes zaļās tējas katru dienu, mēs zaudējam 70 - 80 kalorijas.
Nesen pie šādiem notievēšanas produktiem dietologi pierindoja arī kanēli. Ko tad dod šī noslēpumainā garšviela? Pētījumi ir pierādījuši, ka ceturtdaļa kanēļa tējkarotes, kas tiek apēsta uzņemot pārtiku, palīdz asimilēt cukuru daudz efektīvāk un samazina tā līmeni asinīs.

Dažas idejas pret paģirām 01.01.2024 23:08

Nu ko, svētki pagājuši uz "urrā!". Laiks doties uz darbu. Tikai no rīta pamostoties, jūtaties kaut kā ne visai labi, jo paģiras liek sevi manīt? Parsti mēdz teikt: "Ja no rīta slikti, tad iepriekšējā vakarā bijis pārāk labi". Jā, bija jautri, bet šobrīd tamdēļ vieglāk nekļūst. Ir taču tik grūti atteikties no lieka alus kausa... Bet nākošajā rītā sāp galva, ir slikta dūša, sausa mute, moka slāpes, karstuma sajūtu nomaina drebuļi, sirds tā dīvaini sitas. Moka vājums, ir nomākts noskaņojums un vainas sajūta.

Paģiras parasti pāriet diennakts laikā, taču šis process var būt arī ilgāks. Kas darīt? Protams, cīnīties,- gribas taču atkal justies kā cilvēkam.

Kā izvēlēties atbilstošāko līdzekli pret kakla sāpēm? 17.12.2023 19:33

Kakla sāpēs ir viens no izplatītākajiem saaukstēšanās un vīrusu simptomiem, kas īpaši vīrusu sezonā var sagādāt daudz nepatīkamu brīžu. Taču ir svarīgi zināt – kakla sāpju iemesli var būt dažādi un arī to ārstēšana ir atšķirīga. Par to, kā izvēlēties piemērotāko līdzekli pret kakla sāpēm, stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

“Centrālā laboratorija”: Vīrieši analīzes veic gandrīz uz pusi mazāk nekā sievietes 14.11.2023 10:59

No “Centrālās laboratorijas” klientu skaita 2022. gadā 61% ir sievietes un tikai 39% vīriešu, savukārt par Vīriešu veselības mēnesi pasaulē izsludinātajā novembrī šī proporcija nedaudz mainās par labu pārbaudīto vīriešu skaitam. Mainīga šajā mēnesī ir arī veikto analīžu specifika – ja vidēji aizvadītā gada vienā mēnesī “Centrālajā laboratorijā” veikti nedaudz vairāk par septiņiem tūkstošiem PSA jeb vīriešu prostatas specifiskā antigēna izmeklējumu, tad pērnā gada novembrī to skaits pārsniedza astoņus tūkstošus un līdzīga pieprasījuma tendence vērojama arī šogad.

Neatkarības dienas 10. Labdarības ballē vāks ziedojumus “Peldēt droši” nodarbībām 02.11.2023 16:37

17. novembrī norisināsies tradicionālā valsts svētku Labdarības balle, ko jau desmito reizi rīko Rīgas Rīdzenes Rotary klubs. Šogad mākslas darbu izsolē iegūtie līdzekļi tiks ziedoti biedrībai “Peldēt droši”.

Demence. Ja nevar aizbēgt, jāmācās sadzīvot 18.10.2023 10:20

Mūsu sabiedrībā diagnoze demence jebkādā tās izpausmē joprojām ir stigmatizēta. Tā neveicina savlaicīgu došanos pie ārsta, diagnozes uzstādīšanu, terapiju, kā arī līdzcilvēku attieksmi un izpratni, kas palīdzētu slimības skartajam cilvēkam būt pieņemtam, saprastam un būt starp savējiem.

Priežu vai egļu čiekuru ievārījums (sīrups) 03.10.2023 09:14

Ievārījums, kas gatavots no čiekuriem ir ne tikai garšīgs un neparasts, bet arī ārstniecisks. Tā iedarbīgums un efektivitāte nav mazāka, kā, piemēram, upenēm vai avenēm. Un pietiek kaut vai vienu reizi pagatavot šādu ievārījumu, lai jūs saprastu, ka jāgatavo vēl. Tomēr jāatceras, ka tā kā šis ievārījums ir ārstnieciska tā lietošana jāierobežo līdz maksimums 3 ēdamkarotēm dienā. Pateicoties augstajam fitoncīdu sastāvam tajā, kas ir dabīgie baktēriju ienaidnieki, čiekuru ievārījums stiprinās organisma aizsargspējas, paaugstinās imunitāti un būs neaizstājams bronhīta, klepus, saaukstēšanās, angīnas un smaganu saslimšanu gadījumos.

Bezmaksas redzes pārbaude: Ko ņemt vērā? 02.10.2023 19:33

Lai nodrošinātu sev labu pašsajūtu un dzīves kvalitāti, ir svarīgi rūpēties par savu veselību. Arī tad, ja nav nekādu sūdzību, ir ieteicamas profilaktiskās pārbaudes. Piemēram, profilaktiskos nolūkos redzes pārbaude būtu jāveic vismaz reizi divos gados.

Jaunums Rimi Olimpiskajā centrā – bezmaksas treniņi pieaugušajiem ar boksa un kikboksa elementiem 13.09.2023 10:53

No 19. septembra ikviens aicināts uz bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem pieaugušajiem ar boksa, kikboksa elementiem. Treniņš pieaugušajiem ir vidējas intensitātes grupu nodarbība sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes. Nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta finansējuma ietvaros, viena persona projekta laikā drīkst apmeklēt piecas nodarbības.

Acu pilieni - kad un kā lietot? 01.09.2023 19:45

Acu pilieni ir noderīgi ne tikai kontaktlēcu lietotājiem, bet arī visiem tiem, kas saskaras ar diskomfortu acīs, sausās acs sindromu vai citiem nepatīkamiem simptomiem. Lai arī kāds būtu cēlonis - pārāk sauss gaiss telpās, ilgstošs darbs pie datora vai kopējais veselības stāvoklis - acu pilieni var būt efektīvs veids, kā šos simptomus atvieglot.

Dabīgi līdzekļi potences uzlabošanai 28.08.2023 22:37

Covid-19 devis vairāk brīva laika. Ķeries pie lietas vai pareizāk pie miesas. . Piedāvājam 10 vienkāršus, drošus un ikvienam pieejamus potences uzlabošanas līdzekļus.

Akmeņi, to krāsa un dziedinošās īpašības 25.08.2023 09:32

Krāsas dziedinošā iedarbība ir saistīta ar konkrēta garuma viļņu svārstības ietekmi uz mūsu orgāniem un psihiskajiem centriem. Visas matērijas formas ir Visuma Apziņas ārējās izpausmes formas. Arī akmeņi, metāli un dārgakmeņi ir noteiktas enerģijas izpausmes forma. Tā kā akmeņu spēks ir atkarīgs no to spējas lauzt un atstarot gaismu, tie var palīdzēt net tikai slimību gadījumos, bet arī lai pastiprinātu vāju čakru.

5 hormoni, kas padara mūs laimīgākus 24.07.2023 01:53

Jūtas, ko piedzīvojam, ir nekas cits, kā vien ķīmiskas reakcijas ķermenī. Katra emocija ir noteiktu hormonu aktivizēšanās ķermenī. Daži hormoni ir atbildīgi par labām izjūtām, citi – par sliktām. Svarīgs jautājums zinātnē šobrīd ir, vai noteikti hormoni var mūs padarīt laimīgus, ja ķermenī jau aktivizējušies tie, kas atbild par trauksmi?

Nākamā lapa