Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:2, Did:0, useCase: 3


8 fakti, kāpēc nepieciešams regulārs sekss

Visiem zināms, ka nodarbošanās ar seksu labvēlīgi ietekmē sievietes un vīrieša pašsajūtu. Bet vai zināt, ka regulāram, kvalitatīvam seksam ir arī īpašas labvēlīgi ietekmējošas īpašības?
Par 8 faktiem, kāpēc nepieciešams regulārs sekss, šajā rakstā.

1. Sekss palīdz novājēt

Jūs pastāvīgi apmeklējat sporta zāli, nodarbojaties ar vingrošanu mājās, ievērojiet dažādas diētas, bet rezultāti nav redzami? Atceraties, ka regulārs sekss var aizstāt šos treniņus.

Eksperti pierādījuši, ka nodarbošanās ar seksu palīdz sadedzināt no 75 līdz 150 kalorijas pusstundā. Līdzīgu daudzumu kaloriju var sadedzināt ar jogas (114 kalorijas/pusstundā), intensīvu deju (129 kalorijas/pusstundā) vai ilgas pastaigas palīdzību (153 kalorijas/pusstundā).

Papildus bonuss- sekss palīdz uzturēt muskuļu tonusu.

2. Sekss aizsargā sirdi un asinsvadus

Dažādas sirds un asinsvadu saslimšanas kļūst aizvien ierastāka diagnoze. Tās ir arī biežs nāves iemesls. Mazkaloriju ēdienkarte un sliktā holesterīna līmeņa uzmanīšana ir viena no iespējām, bet nav vienīgā.

Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka nodarbojoties ar regulāru seksu vismaz 2 reizes nedēļā, iespējams uz pusi samazināt sirds un asinsvadu saslimšanu risku.

3. Sekss kā līdzeklis pret bezmiegu

Ja kumelīšu tēja, silts piens vai citas dabīgas lietas nepalīdz, tad bezmiegu aizdzīs labs sekss. Īpaši gadījumos, ja bezmiegu izraisījis stress vai uztraukums.

Orgasms palīdz sasniegt atslābumu, kas nepieciešams bezmiega mocītam cilvēkam. Ļoti daudzi aptaujātie atzīmē faktu, ka pēc seksa aizmieg daud zātrāk un guļ daudz mierīgāk.

4. Sekss pret depresiju

Nodarbošanās ar mīlestību ir pats jaukākais garastāvokļa uzlabošanas līdzeklis, kas ļauj cīnīties ar uztraukumu un depresiju.

Sekss uzlabo cilvēka psiholoģisko stāvokli un atbrīvo no stresa, jo samazina depresiju radošo hormonu līmeni, palīdz normalizēt asinsspiedienu.

5. Sekss uzlabo imunitāti

Pārsteidzoši, bet tikt galā ar vīrusiem un saaukstēšanos var daudz ātrāk, ja regulāri nodarbojaties ar seksu. Sekss palīdz stiprināt imunitāti, aizsargājot pret saslimšanu.

Testu rezultāti pierādījuši, ka cilvēkiem, kas regulāri vairāk kā 2 reizes nedēļā nodarbojas ar seksu, ir par 30% vairāk antivielu, kas nostiprina imunitāti.

Virkne eksperimentu pierādīja, ka seksuāli aktīviem cilvēkiem vīrusu un saaukstēšanās izraisītas saslimšanas norit daudz vieglākā formā un viņi izveseļojas ātrāk.

6. Sekss palīdz pret sāpēm

Ja kaut reizi esat savam partnerim atteicis, ka šoreiz sāp galva, tad esat ļoti kļūdījies. Nākošreiz vajadzētu teikt, ka nepieciešams sekss, jo sāp galva.

Seksa laikā organisms izstrādā oksitocīnu, kas savukārt atbild par endorfīna radīšanu. Tam pateicoties sekss kļūst par brīnišķīgu analgētiķu aizvietotāju.

Ilgu laiku zinātnieki visā pasaulē ir strīdējušies par to vai kritiskajās dienās nodarboties ar seksu vai nē. Daži speciālisti uzskata, ka sekss menstruāciju laikā palīdz pret sāpēm. Citi eksperti turpretī uzskata, ka sekss šajās dienās nes vairāk ļauna nekā labuma.

7. Sekss padara jaunāku

Vai tiešām atrasts jaunības eliksīrs? Zinātnieki tiešām atklājuši, ka regulārs sekss uzlabo ādas stāvokli. Seksa laikā izstrādājas hormons, kas ne tikai uzlabo imunitāti, bet arī labvēlīgi iedarbojas uz dermu.

Labsajūta, ko gūstat no seksa, stimulē ādas reģenerācijas procesus un kolagēna izstrādāšanos. Sevišķi svarīgi tas ir pēc 35 gadu vecuma, kad novecošanas process kļūst aizvien pamanāmāks.

8. Sekss aizsargā urīnpūsli

Sekss palīdz tikt galā ar dažām urīnpūšļa saslimšanām, kā, piemēram, nesaturēšanu. Speciālisti iesaka vingrināt iekšējo muskulatūru gan ikdienas gaitās, gan seksa laikā.

Lieta tāda, ka tas palīdzēs ne tikai nostiprināt muskulatūru, bet arī pagarināt baudu seksa laikā.

Vingrinājums pavisam vienkāršs: sasprindziniet muskuļus, pēc 3 sekundēm atslābiniet, un tā vairākas reizes. Tas ļaus tikt galā ar dažādām urīnceļu orgānu saslimšanām.

Neseni pētījumi parādījuši, ka, ja sievietes dzīvē iztrūkst sekss, tas negatīvi ietekmē veselību. Izrādās, ka pat neilgu laiku iztiekot bez seksuālām attiecībām, iespējas saķert iekaisumu palielinās pat vairākas reizes.

Viss iepriekš minētais attiecas uz regulāru, kvalitatīvu seksu starp mīlošiem un uzticīgiem partneriem.