Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:249, Did:0, useCase: 3

Vienkārši izgatavojami papīra rotājumi svētkiem

Ja jums nav daudz laika rotājumu darināšanai, bet tomēr ļoti gribas kaut ko paveikt pašu spēkiem, iesaku uztaisīt krāsainus rotājumus no papīra. Varat to darīt arī kopā ar bērniem; viņiem noteikti patiks.

Jums būs nepieciešami krāsainie aplikāciju papīri vai grāmatnīcās nopērkamie krāsainās A4 formāta papīra loksnes, skavotājs, šķēres un caurspīdīga abpusējā līmlente.

Darba gaita:

- sagrieziet papīra loksni 11 vienādās strēmelēs;

- salieciet tās visas kopā un pārlokiet uz pusēm, lai tās atgādinātu mazu grāmatiņu;

- sastipriniet grāmatiņu vidusdaļā (locījuma vietā);

- pielīmējiet caurspīdīgās līmlentes gabaliņu pirmajai grāmatiņas lapai, pēc tam ielokiet to uz iekšu un pielīmējiet no otras puses. Tā turpiniet līmēt visas grāmatiņas lapas, kamēr jūsu rokās būs izveidojies zieds.

- piesieniet izveidotajam rotājumam- puķītei diedziņu vai lentīti, aiz kuras to pakārt.

Ieskaties! Noderīgi!

Apgādā Zvaigzne ABC izdotā grāmata "Papīra maskas. Rokdarbi vienam vakaram" ir viss, kas tev vajadzīgs, lai viena vakara laikā izgatavotu interesantu masku, kas var noderēt ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Vai tiešām iespējams dažu minūšu laikā izgatavot masku? Protams! Turklāt tas nemaz nav sarežģīti! Grāmatā piedāvāts vairāk nekā 40 ideju vienkārši izgatavojamām papīra maskām un to piegrieztnes. Maskas noderēs, lai zēni, izrotājušies ar pašdarinātām smieklīgām ūsām, galvā uzvilkuši vikinga cepuri un apbruņojušies ar bruņinieka zobenu, uzreiz kļūtu drošsirdīgi un būtu gatavi doties cīniņā! Savukārt meitenēm noteikti patiks un izdosies iejusties gracioza putna tēlā vai arī ik nedēļas dienu greznoties ar citu princeses kroni. Darinot papīra maskas teātra ludziņām, mazākiem bērniem būs iespēja radoši darboties kopā ar vecākiem vai skolotājiem, bet jaunieši maskas varēs izmantot jautrās fotosesijās vai tematiskajās ballītēs. Atcerieties, ka maskoties var visu gadu un jebkurā vecumā! Priecīgus pārtapšanas svētkus!