Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:330, Did:0, useCase: 3


Saulgriežu Jogas festivāls 2016 – pasaules jogas praktiķi, mūziķi no Austrālijas un iedvesmojošā GONGU NAKTS

Redakcija
Redakcija

Saulgriežu Jogas festivāls 2016 – pasaules jogas praktiķi, mūziķi no Austrālijas un iedvesmojošā GONGU NAKTS
Publicitātes foto

Jau ceturto gadu kvalitatīvas dzīves cienītājiem ir iespēja tikties Saulgriežu jogas un mūzikas festivālā. Laikā, kad saules enerģijas spēks ir visizteiktākais, no 17. līdz 19.jūnijam, vienkopus pulcējas jogas praktiķi, meistari, entuziasti, kā arī tie,kas vēlas iepazīties ar jogu, lai piedzīvotu intensīvu un enerģētiski spēcīgu notikumu, gūstot jaunu pieredzi un zināšanas.

Pasaulē atzīti jogas praktiķi no Čīles, Somijas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas Lielbritānijas, Vācijas ieradīsies Latvijā, lai 3 dienu laikā sniegtu apmeklētājiem nebijušu pieredzi, kas iedvesmos kā jogas pazinējus, tā sniegs neatsveramu ieskatu tieši iesācējiem. Festivāls piedāvā jogas nodarbības, meditācijas, meistarklases par veģetāru ēdienu gatavošanas noslēpumiem, sarunas par veselību, apzinātas dzīves svarīgām tēmām un vēdisko astroloģiju, kā arī iedvesmojošas mūzikas koncertus. Īpašu vērību festivāla organizatori pievērš ģimenēm ar bērniem un programmai, kas veltīta tieši mazākajiem, kurā ietverta joga bērniem un dažādas radošas aktivitātes.

Šogad, viens no Festivāla iedvesmojošākajiem mirkļiem noteikti būs Gongu nakts, kas ir ļoti dziļš dziedniecisks un īpašs transformacijas process. Tā ir unikāla iespēja ilgstoši atrasties harmonisku skaņu vidē, kad organismā var uzkrāties pietiekams harmonijas līmenis un notiek labvēlīgas izmaiņas fizioloģijā, enerģētikā un domāšanā. Gongu nakts dod iespēju atbrīvoties no stresa un saspringuma, piepildīties ar mieru un atgriezt sev dzīvesprieku.

Festivāls paver iespēju pieredzēt mierīgu un meditatīvu Hatha jogas izaicinājumu kopā ar Fredriku Binette no Zviedrijas, muzikālu Yogaflow workshop piedzīvojumu kopā ar Jocke Salokorpi un mūziķiem Jagaspace no Somijas, Kundalīnī jogas klase “kā pārvarēt bailes un nedrošību” kopā ar Paramžots Sings Khalsa no Beļģijas un Paramu Dianu no Vācijas, Jivan Mukta no Čīles piedāvās stāstu “Dvēseles izturība”. Sirds meditācija kopā ar pašmāju filosofu, garīgo prakšu pētnieku Valdi Svirski, vēdiskā astroloģija kopā ar Jāni Rieznieku un iedvesmojoša saruna “Laikmeta izmisums un slogs” kopā ar Inesi Dāvidsoni.

Šī gada festivāla jaunums – Veselības zona, kurā būtiskas sarunas par uzturu risinās pašmāju viesi - Vēdiskās psiholoģijas un filozofijas pasniedzējs Uģis Kuģis ar lekciju “Uztura psiholoģija”, īpašie Tējas stāsti kopā ar Andri Purviņu, veģetāra un veselīga uztura entuziaste Dita Lase dalīsies ar veģetāru ēdienu gatavošanas noslēpumiem, bet ar receptēm ilgmūžībai un imunitātei dalīsies Dr. Anre Riekstiņš.

Tiek gatavots attīrīšanās uguns rituāls kopā ar Suitu Dūdeniekiem un svētīga saules sagaidīšana, Ineses Kozuliņas saules dziesmu pavadījumā. Par apmeklētāju garšu baudām rūpēsies veģetārā kafejnīca Bhajan Cafe, kur galvenā pavāra uzdevums uzticēts veģetāro ēdienu meistaram no Indijas.

Festivāla organizatori vēlas izcelt mūziķus no Austrālijas - harmonisko duetu Sacred Earth, par kuru mūziku mēdz teikt - balzams dvēselei. Sacred Earth ir viens no Austrālijas ambientās mūzikas veiksmes stāstiem, jo pārdots vairāk kā ceturtdaļmiljonu albumu. Premas valdzinošajai balsij piemīt maģisks tembrs, kas sevī apvieno cilvēka jūtu dziļumu ar pārsteidzošu dzidrumu. Viņa dzied svētās mantras un izjustas dzejas rindas, kas ir saistošas dažāda vecuma un pieredzes cilvēkiem. Ikviens, kas jebkad ir pieredzējis Sacred Earth uzstāšanos, zina, ka tas ir kas vairāk par ambientās mūzikas koncertu – tas ir izcili aizkustinošs notikums, ko piedzīvot aicina Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls!

Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls ir iespēja trīs dienu laikā atpūsties no pilsētas steigas, piedzīvot pasaules jogas meistaru nodarbības, harmonizēt sevi un piepildīties ar saulgriežu enerģiju, uzkrājot dažādas, kvalitatīvai dzīvei noderīgas zinības – gūt priekšstatu kā palīdzēt sev un savam ķermenim dzīvot pilnvērtīgi. #pielaikojogu
Par ieejas kartēm un plašāku programmu lasi šeit: www.jogasfestivals.lv.