Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 3


9 pazīmes, kas liecina, ka tu viņu neinteresē

Redakcija
Redakcija

Iepazīstinām ar 9 pazīmēm, kas liecina par to, ka konkrētais vīrietis nav ieienteresēts tevī un noteikti nevēlas veidot ar tevi attiecības.

VIŅŠ NECENŠAS BIEŽI ATRASTIES BLAKUS TEV

Šī laikam ir viena no vispamanamākajām pazīmēm, kas uzreiz nodod vīrieti, kuram tu neesi interesanta. Viss ir vienkārši: ja tu viņam tiešām patīc, vīrietis centīsies pēc iespējas biežāk atrasties tev blakus.

Ja vīrietis ir uzstādījis mērķi savaldzināt tevi, viņš var uzvesties dažādi: ķircināt, ignorēt un pat kaitināt. Lai arī kā viņa uzvedība tevi kaitinātu, drīz pati sapratīsi, ka tas viss nav tāpat vien, bet vīrietis saskata tevī romantisku objektu. Viņš vienmēr atradīs milzum daudz iemeslu, lai atrastos tev līdzās. Savukārt, ja viņš nekādi necenšas ielauzties tavā privātajā telpā, tas nozīmē, ka tu kā sieviete viņu neinteresē.

VIŅŠ NECENŠAS AR TEVI REGULĀRI KONTAKTĒTIES

Vēl tiešāk un precīzāk pateikt nav iespējams: ja viņš ar tevi necenšas meklēt kontaktu, tātad tu viņu neinteresē. Un tomēr viss nebūt nav tik vienkārši, tāpēc nav vērts izdarīt parsteidzīgus secinājumus. Iespējams, viņš vienkārši nogaida vai baidās spert pirmo soli. Tāpēc nejūc prātā, ja viņš netuvojas uzreiz. Vīriešiem attiecību jomā vispār ir pavisam citādi paradumi, nekā sievietēm.
Analizē situāciju ar prātu. Vispirms noskaidro vai viņam vispār ir iespēja kontaktēties ar tevi. Kad būsi to noskaidrojusi, centies izdarīt secinājumus- vai viņš izmanto iespējas vai ignorē tās. Ja jūs tomēr kontaktējaties, taču viņš vienmēr ir tas, kurš pirmais cenšas pabeigt sarunu, drosmīgi saki viņam "ardievu"- šis nav tavs vīrietis.

VIŅŠ SASKATA TEVĪ DRAUGU

Arī šī ir diezgan droša pazīme. Ja viņš kontaktējas ar tevi tādā pašā manierē kā ar saviem draugiem- vīriešiem- tu viņu neinteresē. Tāpēc, ka tad, kad vīrietis ir aizrāvies ar kādu sievieti, viņa runas maniere būs pavisam citāda. Reizēm ir diezgan grūti pamanīt šādas izmaiņas, taču der ieskatīties rūpīgāk. Iespējams, viņš vienkārši būs ļoti uzmanīgs pret tevi.
Katram vīrietim ir sava stratēģija. Pavēro- ja jūsu kontaktēšanās atšķiras no viņa uzvedības ar citiem cilvēkiem- tev ir iemesls priecāties, un droši var teikt, ka šim vīrietim tu interesē.

VIŅŠ NEKAUTRĒJAS TEV STĀSTĪT PAR CITĀM SIEVIETĒM

Vēl viena acīmredzama un viegli atpazīstama pazīme. Sākumā pārliecinies par to, ka tas nav kaut kāds vecs stāsts par senu paziņu. Tamlīdzīgus atgadījumus piedzīvo visi vīrieši, tāpēc nepiešķir tam sevišķu vērību. Tomēr, ja viņš nekautrējas detaļās stāstīt savas mīlas gaitas un vispār labprāt runā par šo tēmu (ar ko gribētu pārgulēt un tamlīdzīgas lietas), pie kam dara to regulāri- vari pārvilkt treknu krustu jūsu attiecībām.

VIŅŠ IETUR DISTANCI

Ja viņš izvairās no tava skatiena, aizgriežas, kad jūs atrodaties blakus, cenšas pēc iespējas tālāk apsēsties no tevis, neuztur sarunu, vai arī vienkārši pastāvīgi ietur distanci- tu kā sieviete viņu neinteresē.

VIŅAM PRIEKŠ TEVIS NAV LAIKA

Vai tev patīk, ja cilvēki uzvedas dīvaini un neizskaidrojami? Bet, ja tā uzvedas vīrietis, kurš tev interesē?
Ja esi viņa uzvedībā pamanījusi neizskaidrojamus motīvus- pavēro uzmanīgāk. Ja viņš atceļ tikšanās, neatzvana, vai vispār šis vīrietis ir tava patērētā laika cienīgs? Ja tu būtu viņam interesanta, viņš noteikti izmantotu katru iespēju satikties, lai kopigi pavadītu laiku. Ja viņš izvairās no tevis, pamāj viņam ar roku un saki ardievas.

VIŅŠ FLIRTĒ NE TIKAI AR TEVI

Kā jau tika minēts iepriekš, detalizēta novērošana, lai saprastu kā vīrietis uzvedas kontaktējoties ar citiem, vienmēr parādīs to, kā viņš izturas pret tevi. Ja uzskati, ka viņš ar tevi flirtē, tad pavēro, kā viņš uzvedas citu sieviešu sabiedrībā. Vai viņš flirtē arī ar tām? Iespējams, ka viņam vienkārši patīk flirts, un tas, kā viņš apietas ar tevi, vēl nenozīmē, ka esi viņam interesantāka par citām sievietēm.

VIŅŠ IR DRAUDZĪGS AR TEVI UN ARĪ CITĀM SIEVIETĒM

Arī šajā gadījumā nāksies rūpīgi novērot viņa uzvedību. Varbūt tev šķiet, ka viņš ir pārlieku draudzīgs ar tevi?t Iespējams, ka viņš vispār ir draudzīgas dabas cilvēks. Ja viņa uzvedība attieksmē pret tevi absolūti neatšķiras no attiecībām ar draugiem un kolēģiem, tad acīmredzot, arī tu esi kādā no šiem statusiem.

VIŅŠ PATUR SAVAS JŪTAS PIE SEVIS

Ja esi pamanījusi, ka viņš savas jūtas ilgstoši slēpj, un viņam principā ar tevi ir grūti runāt par šo tēmu, tad, visticamāk, nekādu jūtu nemaz nav. Ja vīrietis saskata tevī romantisku objektu, tad agri vai vēlu viņš liks tev to manīt. Ja nu tu tomēr šaubies un esi nolēmusi ieņemt nogaidošu pozīciju- tās ir tavas tiesības, tomēr pārliecinies, vai netērē savu laiku tam, kuru tu nemaz neinteresē.