Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


9 viegli pieejamo sieviešu īpašības, kuras derētu ņemt vērā

Redakcija
Redakcija

Pretēji izplatītajam uzskatam, ka vīrieši pēc savas dabas ir mednieki un tāpēc meklē vienīgi nepieejamas sievietes, kuras viņiem būs interesanti pakļaut, daži spēcīgā dzimuma pārstāvji atzīstas, ka viņiem ir daudz interesantāk komunicēt ar viegli pieejamām dāmām. Viņas apbur ar savu tiešumu un drosmīgiem uzskatiem par dažām lietām. Ar ko vēl vīriešus piesaista šādas sievietes un kādas viņu īpašības derētu pārņemt tām, kurām nav izdevies izveidot nopietnas attiecības, vēsta Passion.ru.

Iniciatīva

Tā vietā, lai gaidītu un minētu, kāpēc viņš nezvana (vienalga, vai runa ir par darba vai personiskajiem jautājumiem), viņas paņems telefonu un piezvanīs pašas. Šīs dāmas neuzskata, ka izrādīt iniciatīvu tajos vai citos brīžos ir slikti un tas “uzpērk” ļoti daudzus stiprā dzimuma pārstāvjus. Ir daudz vieglāk komunicēt ar sievieti, kura precīzi zina, ko viņa grib un mērķtiecīgi virzās šajā virzienā.

Sabiedriskums

Viegli pieejamās sievietes ir brīnišķīgi psihologi un var atrast kopīgu valodu ar jebkuru. Viņām nesagādā grūtības noskaņot savā labā pat visnesabiedriskākos (un nerunīgākos) sarunu biedrus, uzturēt sarunu par to vai citu tēmu, vai pasniegt atbalsta plecu sarežģītā situācijā. Viņas tiešām prot uzklausīt, atbalstīt un dot vērtīgus padomus.

Netur ļaunu prātu

Šīs dāmas ar optimismu raugās nākotnē un cenšas dzīvot šeit un tagad. Viņas ir pārliecinātas, ka tā vietā, lai raizētos par situāciju, ko nespēj mainīt, labāk atslābināties un censties gūt prieku no dzīves. Jo kurš gan zina, kas mūs sagaida rītdien, tāpēc jācenšas novērtēt to, kas pieder un notiek šobrīd. Viegli pieejamās dāmas cenšas neturēt ne uz vienu ļaunu prātu, neiesaistās atklātā konfliktā un vissarežģītākajā situācijā mēģina atrast kompromisu.

Seksualitāte

Viegli pieejamās sievietes ir neticami seksuālas. Viņas ir labi informētas par to, kāda rīcība iespaido vīriešus un izmanto savu sievišķību un īpašo magnētismu. Viņām nekad neienāks prātā doties sabiedrībā ar izspūrušiem matiem, vakardienas kosmētikas pēdām uz sejas vai aplupušu manikīru – nevainojamu izskatu un sakoptību viņas vērtē augstāk par visu. Viņas ir pārliecinātas, ka ir neatvairāmas, un šī pārliecība palīdz viņām iegūt viscienīgākos un pievilcīgākos stiprā dzimuma pārstāvjus.

Atklātība

Ja viņas ko vēlas, tad neriņķos apkārt, bet tieši izteiks savas vēlmes un plānus. Viņas ir ļoti tiešas un atklātas un uzskata, ka patiesība ir labāka par fantāzijām un pieņēmumiem. Viņas nekavēs laiku ar mājieniem. Turklāt viņas pilnīgi mierīgi runā par vaļsirdīgām (intīmām) tēmām, uzskatot, ka par to nav jākaunas un ka nosacījumus izdomājuši tie, kuri nevar lepoties ar iespaidīgiem sasniegumiem.

Avantūrisms

Šādām dāmām piemīt veselīgs avantūrisms – viņas viegli iesaistās dēkās un negrasās atteikties no piedzīvojumiem un jauniem iespaidiem tikai tāpēc, ka kāds par viņām varētu padomāt ko sliktu. Tā vietā, lai meklētu tūkstošiem atrunu un iemeslu, kāpēc nevajadzētu iesaistīties kādā dēkā, viņas atradīs dažus motivējošus faktorus, kas norādīs uz to, ka nav vērts atkāpties no sava mērķa un baidīties, jo labākais, kā zināms, var gaidīt priekšā.

Merkantilisms

Tādi cilvēki vienmēr skaidri zina, ko darīt (un kādā secībā), lai iegūtu vēlamo. Viņas netaisās darīt to, kas nav izdevīgi vai neaktuāli, un centīsies jebkādu situāciju, pat šķietami nepateicīgu, pavērst savā labā. Viegli pieejamās dāmas prot pateikt “nē” un tādējādi izvairās no daudzām problēmām (vai uzmācīgām būtnēm, kuras cenšas pārlikt savus pienākumus uz citiem, nekompensējot ne laiku, ne naudu).

Atvērtība jaunajam

Viegli pieejamās dāmas nebaidās eksperimentēt vai noslīpēt savu meistarību, viņas neieciklējas uz kaut ko vienu, izmantojot visas iespējas, ko piedāvā dzīve. Viņas nekad neatteiksies no tā, ko pat nav mēģinājušas, bet, protams, saprāta robežās. Citiem vārdiem sakot, ja saproti, ka liktenis dod labu iespēju kaut ko iemācīties vai uzlabot savas prasmes, tad kāpēc to neizmantot un nekļūt par labāku sevis versiju.

Veselīgs egoisms

Šīs dāmas savas intereses vērtē augstāk par visu. Tas nenozīmē, ka viņas “staigā pāri līķiem”, lai sasniegtu savus mērķus, bet viņām ir vienalga, ko par viņām domā apkārtējie. Varbūt viegli pieejamās sievietes reizēm izliekas, ka ieklausās padomos un rekomendācijās, bet tāpat rīkojas tā, kā uzskata par vajadzīgu.