Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:379, Did:0, useCase: 3

Gaidītākais Valentīndienas pārsteigums – atzīšanās mīlestībā

Redakcija
Redakcija

Tuvojoties visu mīlētāju svētkiem jeb Valentīndienai, teju ikviens no mums aizdomājas, kā tad šajā dienā labāk iepriecināt sev mīļu un tuvu cilvēku. Lai noskaidrotu, kuri pārsteigumi Latvijā tiek atzīti par romantiskākajiem, Dove veica aptauju sociālajos tīklos un aicināja ikvienu dalīties pieredzē, pastāstot, kas līdz šim bijis romantiskākais, ko otra pusīte viņu labā ir paveikusi. Kā liecina aptaujas rezultāti, nav nemaz nepieciešams tērēt daudz naudas dārgām dāvanām, lai iepriecinātu savu mīļoto, jo par īpaši romantisku pārsteigumu lielākā daļa respondentu uzskata tieši atzīšanos mīlestībā

Aptaujas dati apliecina jau sen zināmu teicienu, ka sievietes mīl ar ausīm, bet vīriešiem mīlestība iet caur vēderu. Kā romantiskāko, efektīgāko un mīļāko pārsteigumu lielākā daļa aptaujāto daiļā dzimuma pārstāvju nosaukušas atzīšanos mīlestībā, neskatoties uz to, kā un kur tas noticis. Kāds vīrietis šos maģiskos trīs vārdus izteicis ar jūras smiltīs uzzīmētu sirdi, kāds cits – izmircis gaidot tramvaju lietū, vēl kāds cits to savai mīļotajai saka katru rītu. Savukārt vakariņas sveču gaismā, kad galdā tiek likta iecienītākā maltīte, par romantiskām uzskata gan sievietes, gan vīrieši.

Romantiskāko piedzīvoto pārsteigumu topa augšgalā ierindojas arī ziedi, romantiskas vakariņas un, protams, bildinājums. Stāsti par bildinājumu ir viens par otru romantiskāki, taču skaidrs, ka neviena sieviete neaizmirsīs to īpašo dienu, kad ir lūgta tās roka.

Kā liecina Dove sociālo tīklu aptaujas rezultāti, ikdienā novērtējam arī, iespējams, par mazāk nozīmīgām uzskatītas, bet ne mazāk sirsnīgas mīlestības izpausmes - buča no rīta, mīļotā cilvēka spilvena sakārtošana, romantiskas atmosfēras radīšana, piemēram, sveces, mūzika vai siltas vannas sagatavošana. Tāpat arī, kā īpaši romantiski pārsteigumi ir minēti ceļojumi uz Parīzi, Maldīvu salām, kā arī tepat netālu, apmeklējot Latvijas skaistākās un romantiskākās vietas vai apciemojot Lietuvu un Igauniju.

Taujāti par plāniem Valentīndienā, pārliecinošs vairākums Dove sociālo tīklu sekotāju atzina, ka tiks ieturētas romantiskas vakariņas sveču gaismā mājās vai kādā skaistā restorānā. Tāpat respondenti atklāja, ka labprāt apmeklēs kino un, iespējams, noskatīsies kādu romantisku filmu kopā ar mīļoto cilvēku.