Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli aicina uz krāšņu cirka teātra izrādi «Alise Brīnumzemē» 28.08.2023 14:08

23.septembrī plkst.15 un plkst.18.30 slavenie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli par godu jaunajam skolas gadam vēlas ikvienam uzdāvināt neparastu ceļojumu uz Brīnumzemi, aicinot uz krāsainu un vizuāli krāšņu cirka teātra izrādi visai ģimenei «Alise Brīnumzemē», kura būs skatāma VEF Kultūras pilī. Šovā, kurš notiks pirms abu iluzionistu došanās pasaules viesturnejā, piedalīsies cirka mākslinieki un brīnumdari no Šveices, Amerikas, Latvijas, Čehijas un Itālijas.

Bērnu grāmatas “Ucipuci meklē mājas” piedzīvo piekto metienu 03.05.2023 10:36

Apgādā Zvaigzne ABC izdots rakstnieces Zanes Zustas bērnu iemīļotās grāmatas "Ucipuci meklē mājas" piektais metiens.

Latvijas Leļļu teātrī top izrāde “Kādā dienā OtrĀdā” 02.04.2023 23:21

Pašā aprīļa vidū pirmizrādi piedzīvos aktiera un režisora Jurija Lunika otrais iestudējums Latvijas Leļļu teātrī, veidots pēc Grigorija Ostera darba “Bērni un citi” motīviem. Ances Muižnieces tulkojumā un adaptējumā stāsts par bērniem un vecākiem, kuri samainās vietām, pārtapis par izrādi “Kādā dienā OtrĀdā”. Izrādes radošā komanda centusies rast atbildi uz jautājumu – kas ir vieglāk – būt bērnam vai pieaugušajam?

Iemīļotā bērnu raidījuma “Ukulele” varoņi aicina uz pavasara koncerttūri 22.02.2023 16:30

Pēc skatītāju intereses par pirmo “Ukuleles” koncerttūri ar jaunām un iemīļotām dziesmām šajā pavasarī Uku, Lele un Dieziņš dosies ciemos pie saviem skatītājiem.

Klajā nākusi sirsnīga grāmata bērniem “Zilonis” 20.02.2023 23:24

Izdevniecībā “Jānis Roze” nākusi klajā sirsnīga grāmata bērniem “Zilonis”, kurā tepat kaimiņos, Igaunijā, dzīvojoša meitene atklāj, kas ir patiesas draudzības pamatā un cik svarīgi ir nebaidīties pastāvēt par sevi un savām interesēm.

LNSO mazos klausītājus aicina iepazīt pasaules pasakas 13.01.2023 23:48

Sestdien, 21. janvārī, plkst. 11.00 un 14.00 Lielajā ģildē diriģenta Andra Vecumnieka vadībā notiks koncertuzvedums bērniem “LeNeSOns un Vēbera pasaku pasaule” . Šoreiz lelle LeNeSOns un viņa komanda mazākajiem klausītājiem izrādīs pasaules tautu pasakas, ko ietērpt mūzikā patiesi bija iemīļojis Kārlis Marija Vēbers – viens no sava laika lielākajiem vācu operas reformatoriem. Uz skatuves satiksim mednieku Maksi no operas “Burvju strēlnieks”, austrumu princesi Turandotu, kā arī dzirdēsim jaunos solistus – klarnetisti Annu Mariju Kubecku un Igaunijas obojisti Liseti Jirgensoni (Lisete Jürgenson). LeNeSOns uz skatuves kāps divreiz – plkst. 11.00 bilingvālā izrādē krievu un latviešu valodā un plkst. 14.00 izrādē latviešu valodā. Starpbrīdī koncerta apmeklētāji aicināti piedalīties radošās aktivitātēs.

Adventes laika dzejolīši un pantiņi 22.12.2022 21:22


Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem
Ved mūs pretim kādam baltam klusumam,
Aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts,
Kas mums atkal no jauna jāatrod.

Decembrī pie skatītājiem dosies muzikāla izrāde visai ģimenei «Grinča Ziemassvētki» 19.11.2022 18:35

Sākot ar 2.decembri, visā Latvijā būs skatāma krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – «Grinča Ziemassvētki».

Lācēnam Ričijam Rū jauna grāmata 25.10.2022 13:10

Pērn nāca klajā Reiniku ģimenes lolojums¬ – muzikālā lācēna Ričija Rū pirmā grāmata un dziesmu albums “Ričijs Rū rīko koncertu”, kas guva galvu reibinošus panākumus un iemantoja tūkstošiem bērnu un viņu vecāku sirdis. Šonedēļ grāmatnīcās nonākusi jauna grāmata par lācēna un viņa draugu piedzīvojumiem “Ričijs Rū un draugi. Mīļi stāstiņi mazākajiem”.

Latvijas Leļļu teātris uzsāk jaunu programmu 10x10 18.10.2022 17:59

No 2022. gada oktobra Latvijas Leļļu teātris uzsācis jaunu programmu klasesbiedru grupām, kas ļauj populārākās skolēniem domātās izrādes apmeklēt par izdevīgāku cenu. Piesakot 10 klasesbiedru grupu, iegūstiet 30-40% atlaidi katrai biļetei – par vienu biļeti maksājot 10.00 EUR. Uzsākot šādu piedāvājumu, Latvijas Leļļu teātris vēlas popularizēt teātra apmeklēšanu draugu kompānijā kā saturīgu, jautru un vērtīgu laika pavadīšanas veidu, ko skolas vecuma bērniem izmantot gan ikdienā, gan organizējot svinības. Nosvinēt dzimšanas dienu var ne tikai ballīšu istabās, bet arī apmeklējot kultūras pasākumu!

Willa Teātrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums bērniem “Augusts, zupas neēdājs” 05.10.2022 12:20

Šo ceturtdien, 6. oktobrī plkst. 19.00, Willa Teātris aicina uz jauniestudējumu bērniem “Augusts, zupas neēdājs” teātra telpās Stabu ielā 18C.

Latvijas Televīzija piedāvās daudzveidīgu saturu bērniem; pirmās sērijas – jau šajās brīvdienās 01.09.2022 07:46

Latvijas Televīzija (LTV) arī šajā sezonā piedāvās daudzveidīgu saturu bērniem. No 3. septembra ēterā būs skatāmas animācijas un oriģinālraidījumi pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, tāpat arī platformās “+AUDZIS” un “16+” būs pieejams papildu digitālais saturs jauniešiem.

Ar LMT atbalstu top seriāla “Tutas lietas” ukraiņu versija 21.06.2022 13:07

Bērnu satura producents “Ausma” ir uzsācis daudzu iemīļotā bērnu seriāla “Tutas lietas” ukraiņu versijas filmēšanu – “Тутині скарби”. Galvenajā lomā būs ukraiņu aktrise Lidija Baranova, kas Rīgā bēgļu gaitās nonākusi šī gada martā. Seriāls tiek veidots ar LMT atbalstu, tas būs skatāms brīvpieejā LMT Viedtelevīzijā un raidījuma YouTube kanālā visā pasaulē.

Bērnu diena Kalnciema kvartālā 4. jūnijā 06.06.2022 10:15

4. jūnijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies Bērnu diena! Tirgus būs veltīts dažādām aktivitātēm bērniem – galerijā varēs iepazīt akrobātikas pamatus kopā ar Rīgas cirka skolu un treneri Tatianu no Ukrainas, "Starptautiskā Inovāciju skola" vadīs robotikas un tehnoloģiju darbnīcu ar 3D pildspalvām, izdevniecība "Droši un koši" būs sarūpējuši draudzīgas atlaides bērnu grāmatām, bet "Mīci" plastilīna darbnīcā visas dienas garumā varēs veidot visdažādākās plastilīna figūriņas. Vienlaikus tirgū piedalīsies arī iemīļotie iknedēļas tirgotāji ar apmeklētāju iecienītajiem labumiem.

Izdots jauns Tutas un viņas draugu mūzikas albums bērniem 02.12.2021 10:14

Apvienojot bērnu iemīļoto raidījumu “Tutas lietas”, “Ukulele” un detektīvseriāla “Emī un Rū” skanīgās dziesmas, producents “Ausma” izdevis mūzikas albumu “Kas pazudis? Kas uzradies?”. Jaunais albums saviem mazajiem un lielajiem klausītājiem visā Latvijā un pasaulē pieejams no 1. decembra.

LNSO aicina uz bērnu iemīļoto koncertciklu “LeNeSOns” 30.11.2021 00:59

Jau šo sestdien, 4. decembrī, LNSO aicina savus mazākos klausītājus uz koncertizrādi “LeNeSOns un Šūmaņa “Karnevāls”” Lielajā ģildē. Iemīļotais bērnu draugs – lelle LeNeSOns – ar dažādiem piemēriem palīdzēs izzināt mūzikas apvāršņus un orķestra noslēpumus, skaidros koncertā dzirdēto, kā arī mācīs uzvedības normas klasiskās mūzikas koncertos. Šajā koncertā mazie klausītāji kopā ar LeNeSOnu iepazīsies ar neparastajiem karnevāla dalībniekiem – jokdariem Arlekīnu un Pjero, lirisko Eisēbiju un dumpīgo Florestānu, viltīgajiem Pantaloni un Kolumbīni. LeNeSOns uz skatuves kāps divreiz – pl. 11.00 krievu valodā un pl. 14.00 latviešu valodā. Koncerta diriģents – Andris Vecumnieks.

Džungļu dēkas “Bērnu rītā” kopā ar Ainbo 17.11.2021 15:52

Svētdienas, 21. novembra “Bērnu rītā” apmeklētājus sagaida aizraujošas džungļu dēkas kopā ar drosmīgo meiteni Ainbo. Pēc animācijas filmas sekos radošā darbnīca, kurā izgatavosim vismīlīgākos no džungļu iemītniekiem – sliņķus.

Liepājas teātrī top digitāls piedzīvojums bērniem „Sapraši un nesapraši” 18.10.2021 13:34

Liepājas teātrī ir ļoti senas bērnu izrāžu tradīcijas – skatītājiem jauna bērnu izrāde tiek piedāvāta ik sezonu. Turpinoties sarežģītiem epidemioloģiskajiem apstākļiem, teātris ir atradis veidu, kā iepriecināt mazos skatītājus, lai izrādes skatīšanās viņiem būtu ne tikai aizraujoša, bet arī droša. Liepājas teātra jaunie aktieri režisora Dmitrija Petrenko vadībā šobrīd strādā pie digitālās izrādes – piedzīvojuma bērniem „Sapraši un nesapraši”, kam pirmizrāde paredzēta 28. oktobrī. Sākotnēji izrāde tiks piedāvāta skolēniem, taču novembrī plānotas izrādes arī tādā laikā, lai bērni tās varētu noskatīties kopā ar vecākiem.

Latvijas leļļu animācijai – 55 07.09.2021 21:23

Ar jubilejas pasākumu 16. septembrī un kinoseansu bērniem 18. septembrī studija „Animācijas Brigāde” aicina kinoteātrī „Splendid Palace” svinēt Latvijas leļļu animācijas jubileju – pirms 55 gadiem uzņemta Latvijā pirmā leļļu filma.

Drīzumā uz ekrāniem gaidāma “Emī un Rū” trešā sezona 17.08.2021 16:31

Jau sākot no 26. augusta izklaides platformā “Tet+” mazos skatītājus priecēs Latvijā tapušā piedzīvojumu seriāla “Emī un Rū” trešā sezona, ko veido režisores Marta Selecka un Andra Doršs un kas šovasar tapusi, sadarbojoties vietējā satura veidotājam “Tet studio” un bērnu satura producentam “Ausma”.

Tutas koncerts “Vasaras ceļojums” priecēs bērnus desmit Latvijas pilsētās 04.08.2021 13:10

Latvijas bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas” (producents “Ausma”) varone Tuta vasaras nogalē ar koncertu “Vasaras ceļojums” viesosies Saldū, Valmierā, Saulkrastos, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Siguldā, Ikšķilē, Cēsīs un Rīgā. Kopā ar Tutu koncertā piedalīsies viņas draugi Lapsa un Feneks, kā arī mūziķu grupa un Tutas dziesmu autore Laura Polence.

Rīgā ar tiešsaistes aktivitātēm atzīmēs Mātes dienu un Starptautisko ģimenes dienu 07.05.2021 09:43

Svētdien, 9. maijā, kad šogad tiks atzīmēta Mātes diena, Rīgas kultūras centri sarūpējuši sirsnīgus svētku koncertus, kas veltīti māmiņām un vecmāmiņām. Tiešsaistes koncerti skanēs arī 15. maijā, kad atzīmēsim Starptautisko ģimenes dienu. Līdztekus tiem, ģimenēm ir iespēja iesaistīties Rīgas pašvaldības nodrošinātajās aktivitāšu nodarbībās.

Izsludina "Garās pupas" ikgadējo dzejoļu konkursu bērniem un pusaudžiem 07.04.2021 22:59

Biedrība "Ascendum" un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludina dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem aicina piedalīties 5–15 gadus vecus bērnus un pusaudžus no visas Latvijas. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem "Garā pupa 2021", kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā.

Mazās Ģildes skatlogos skatāma izstāde „Mākslas darbi bērnu acīm” 26.01.2021 11:41

Līdz 7. februārim Mazās Ģildes Amatu ielas 3 nama skatlogos skatāma Mazās Ģildes Bērnu zīmēšanas studijas izstāde „Mākslas darbi bērnu acīm”.

Slavenajiem žurkulēniem Koko un Riko desmit gadi un jauna grāmata 15.01.2021 00:36

Svinot draiskulīgo žurku puiku Koko un Riko desmito dzimšanas dienu, kas aprit šogad, apgādā “Zvaigzne ABC” klajā nākusi rakstnieces Evijas un Gulbes un mākslinieces Lindas Lošinas radītās grāmatu sērijas “Koko un Riko” ceturtā grāmata – “Koko un Riko – skolas zvaigznes”.

Latvijas Leļļu teātris piedāvā izrādi “Sidraba egle” tiešsaistē 30.12.2020 15:10

Gada nogalē un 2021. gada sākumā, kamēr jaunāko klašu skolēni vēl nav atgriezušies skolā, Latvijas Leļļu teātris piedāvā tiešsaistē noskatīties svētku laika izrādi “Sidraba egle”, ko 2018. gada decembrī iestudējusi režisore Arnita Jaunzeme. Izrāde piemērota bērnudārza un sākumskolas vecuma bērniem.

„Animācijas Brigāde” rīko Ziemassvētkus portālā filmas.lv 22.12.2020 17:30

Ziemassvētku brīvdienās no 22. decembra Nacionālā Kino centra portālā filmas.lv priekšplānā izvirzās studijas „Animācijas Brigāde” leļļu filmas – pirmizrādi visā Latvijā svin jauna sērija no „Avārijas brigādes” piedzīvojumiem Eiropā, režisora Jāņa Cimmermaņa filma „Grieķijas dārgumi”, kuru papildina vēl piecas filmiņas svētku izlasē.

Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” aicina bērnus uz “Imantas rudens mākslas skolu” 05.10.2020 13:16

20. un 22. oktobrī Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” notiks vizuālās mākslas darbnīcas bērniem dizaineres, mākslinieces un mākslas pedagoģes Ināras Gaujas vadībā.

Ciklā “Patiešām maziņiem” notiks koncertuzvedums “Ezītis lielpilsētā” 27.09.2020 01:43

VSIA “Latvijas Koncerti” aicina mazos klausītājus uz muzikālu uzvedumu “Ezītis lielpilsētā”, kas notiks cikla “Patiešām maziņiem” ietvaros. Ezīša piedzīvojumus no meža nokļūstot lielpilsētā, izstāstīs, izdziedās un izdejos - aktieri Laila Kirmuška, Edgars Lipors, dejotāja Lilija Lipora, dziedātāja Ieva Parša, pianists Aldis Liepiņš un klarnetists Andrejs Reinis Zitmanis. Koncertuzvedumi notiks Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā zālē (Kaļķu ielā 1) 18. un 25. oktobrī pl.11.00, 13.00 un 15.00.

Rotaļāsimies? Izstāde bērniem. Rotaļlietu attēlojums mākslā 20.08.2020 12:08

No 2020. gada 5. septembra līdz 1. novembrim Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas 4. stāva izstāžu zālēs (Rīgā, Jaņa Rozentāla laukumā 1) norisināsies izstāde bērniem “Rotaļāsimies?”, veltīta rotaļlietu attēlojumam mākslā.

Interneta tiešraidē iepazīstinās ar Rīgas skolēnu radošo darbu krājumu “Skolas gaitu tautasdziesmas” 29.04.2020 06:12

Rīt, 30. aprīlī, plkst. 16.00 interneta tiešraidē notiks Rīgas skolēnu dzejas darbu konkursa “Skolas gaitu tautasdziesmas” grāmatas atvēršanas svētki, kur ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt par šī izdevuma tapšanu un iepazīt tā saturu. Skolēnu radošo darbu konkurss “Skolas gaitu tautasdziesmas” notika divu gadu garumā, aicinot Rīgas skolēnus radīt mūsdienīgus dzejas darbus, kas stilistiski pieskaņoti tautasdziesmu noskaņām. Konkursā skolēni gan paši iesūtīja savus dzejas darbus, gan tika mudināti tos pierakstīt, apmeklējot vairākas Rīgas skolas.

Pasākumā ģimenēm ar bērniem Dabas muzejā stāstīs par ūdens iemītniekiem 27.02.2020 10:01

Ģimenes ar bērniem sestdien, 29. februārī, aicina apmeklēt Latvijas Dabas muzeju, kur no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks pasākums „Zivju dzenītis un viņa kaimiņi mitrājos”. Kopā ar muzeja speciālistiem jaunie dabas pētnieki pildīs uzdevumu grāmatiņu un iesaistīsies citās aktivitātēs.

Jāņa Rozes apgāds izdevis vizuāli krāšņu un izglītojošu grāmatu bērniem „Planēta Zeme. Pēti un uzzini” 18.02.2020 14:48

Šis iespaidīgais izdevums tā vien aicina pētīt un izzināt dažādus faktus par mūsu planētas uzbūvi. Pateicoties inovatīvajam dizainam, varam teju sataustīt vagas, ko lava iegrauzusi vulkāna sānā, salīdzināt dažādās mākoņu formas, apskatīt dažādus savdabīgus tuksneša veidojumus, apgūt ar ģeogrāfiju un ģeoloģiju saistītus terminus. Grāmata ļauj slāni pa slānim ielūkoties okeāna un Zemes dzīlēs, mākoņu spraugās, izsekot karstas lavas un mūžsenu ūdeņu atstātām pēdām.

Bērnu draugs – lelle LeNeSOns – aicina mazos klausītājus uzzināt, kas ir opera 18.02.2020 14:46

22. februārī Lielajā ģildē Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris klausītājiem piedāvā vienreizēju pirmo sastapšanos ar operas žanru. Izrādē “LeNeSOns un Mocarta opera” iemīļotais bērnu draugs – lelle LeNeSOns – palīdzēs iepazīt Volfganga Amadeja Mocarta operu “Bastiēns un Bastiēna”, kas Latvijā skan ļoti reti. Komponēšanas brīdī tikai 12 gadus vecais autors operā stāsta par ganu zēnu un meiteni, kas sastrīdas un atkal salabst, pateicoties vietējam burvim. Izrāde norisināsies divreiz – plkst. 11.00 krievu valodā un plkst. 14.00 latviešu valodā.

8. februārī Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā divi izzinoši pasākumi bērniem un pieaugušajiem 05.02.2020 12:14

Sestdien, 8. februārī, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs (Brīvības bulvārī 32) aicina uz diviem pasākumiem: plkst. 12.00 nodarbība bērniem “Iepazīstam un zīmējam viduslaiku un jauno laiku vēsturi. No bruņiniekiem līdz rosīgiem amatniekiem”, bet plkst. 14.00 ekskursija pieaugušajiem “Apspiestie zemnieki, turīgie muižnieki, brīvie pilsētnieki?”. Līdzdalībai šajās norisēs jāiegādājas ieejas biļete muzejā.

Bērnu rīts “Fricim Bārdam - 140” muzejā “Rīgas Jūgendstila muzejs” 16.01.2020 09:12

Svētdien, 19. janvārī, plkst. 12.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks Friča Bārdas daiļradei veltīts bērnu rīts. Muzeja runcis Alberts šoziem dungo: “Ruds, rudiņš pa krēslu čabina lietiņš. Kā pelēks vīriņš gar logu iet viņš...”. Aktieri Una Eglīte un Mārtiņš Gailis gaidīs ciemos bērnus ar vecākiem, lai ēnu teātrī izdzīvotu F. Bārdas dzejas tēlus.

Pasākumi lieliem un maziem Latvijas Dabas muzeja 175. jubilejas gadā 09.01.2020 12:37

Šogad ievērojamu jubileju atzīmēs daudzu Latvijas skolēnu un ģimeņu iemīļotais Dabas muzejs. Svētku gadā apmeklētājiem būs iespēja dažādos veidos piedalīties svinībās – notiks pasākumi, pārvērtības piedzīvos vairākas muzeja ekspozīcijas un vestibils, kā arī tiks atklāti jauni interaktīvi stendi. Latvijas Dabas muzejs ir senākais daudznozaru dabaszinātņu muzejs Baltijā un lielākā dabas bagātību krātuve Latvijā. Tā darbības pamatā ir daudzveidīgs un vērtīgs dabas priekšmetu krājums – vēsturiskais mantojums un jaunākos laikos mērķtiecīgi veidotas kolekcijas. Dabas muzeja pamatkrājums ir Nacionālā muzeju krājuma sastāvdaļa, Latvijas sabiedrības nacionālā bagātība.

Izdota bērnu grāmata no Spānijas -"Ēzelis" 14.12.2019 13:45

Mazie lasītāji ar lielu aizrautību savulaik lasīja Huana Arhonas un Lusiano Losano aizraujošo stāstu “Govs” par pilsētā ieklīdušu lopiņu, kas dažādos laikos īpaši vērīgiem vērotājiem parādījās visdīvainākajās vietās. Nu dzejnieks, rakstnieks un tulkotājs Leons Briedis ir no spāņu valodas viņam raksturīgā poētiskā veidā pārtulkojis šo pašu autoru stāstu “ĒZELIS. Kā viss sākās”.

Noslēdzies 16. Latvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkurss “Putnu bērni” 13.12.2019 12:41

Šogad 16. Latvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkursā “Putnu bērni” piedalījās 135 jaunie vokālisti no visas Latvijas. Konkurss norisinājās četrās vecuma grupās, akadēmiskajā un estrādes kategorijā, bērniem un jauniešiem no 6 līdz 17 gadu vecumam. Konkursu vērtēja profesionāla žūrija- žūrijas priekšsēdētāja, komponiste JVLMA profesore Selga Mence, Doma kora skolas vokālā pedagoģe Antra Jankava, dziedošā aktrise Kristīna Zaharova un vokālā pedagoģe, profesionālā kora “Latvija” dziedātāja Marlēna Dravniece.

Mūzikas un mākslas festivāls “Bildes” aicina uz koncertu bērniem 11.11.2019 16:21

Mūzikas un mākslas festivāls “Bildes” aicina uz koncertu bērniem, kas 16. novembrī plkst. 12 notiks VEF Kultūras pilī. Koncerts bērniem “Bilžu” programmā iekļauts kopš 1992. gada, un ir kļuvis par festivāla neatņemamu sastāvdaļu. Jau tradicionāli koncertu vadīs mūziķe un pedagoģe Igeta Ozoliņa. Festivāla “Bildes” koncertā bērniem piedalās Latvijā zināmas bērnu vokālās un deju studijas.

Nākamā lapa