Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 3


Klajā nākusi Andras Manfeldes grāmata bērniem "Vai mamma mājās?"

Redakcija
Redakcija

Izdevniecībā "Dienas Grāmata" Klajā nākusi rakstnieces Andras Manfeldes grāmata bērniem "Vai mamma mājās?"

“Ja ģimene – mamma, tētis, Annī un Aurēlija – vasaras pirmajā dienā nebūtu ievākusies sarkanajā mājā, iespējams, notikumi kārtotos pavisam citādi. Taču māja ir sasodīti noslēpumaina. “Šajā mājā viss pazūd!” brēca tētis. Ne tikai zeķes, skrūves un burtnīcas... Tātad mantas un sirdsmiers pagalam, vējš un bērni joņo un, ja jūs, dārgie lasītāji, varētu aizjoņot notikumiem pa priekšu, tad paši redzētu, ka ziemās pa istabām, visbiežāk ar slotu, skraida mamma un apgalvo, ka tā viņa iznēsājot siltumu no krāsns uz krāsni, no istabas uz istabu. Taču Izmeklētājs-japānis pavēlēja visu stāstīt no paša, paša sākuma!”
Andra Manfelde

“Andras Manfeldes raibās iedomas par to, kas mājās notiktu, ja viņa pazustu, vairs neizskatās pēc iedomām, bet nopietnas izmeklēšanas lietas. Būs! Būs interesanti.”
Kristīne Ulberga

Dzejniece un prozaiķe Andra Manfelde (1973) divos gadu desmitos nodevusi lasītāju – bērnu un pieaugušo – vērtējumam 16 grāmatas. Vairākas no tām ir ar pašas autores ilustrācijām. Daudzas Andras Manfeldes grāmatas ir saņēmušas dažādas balvas vai nominētas Latvijas literatūras gada balvai. To skaitā ir jaunākais darbs – 2022. gadā iznākusī “Poēma ar mammu”. 2018. gada Literatūras gada balvu ieguva garstāsts bērniem “Kurš no mums lidos?”.

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu