Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:376, Did:0, useCase: 3


Kā pārliecināt cilvēku, kurš domā, ka viņam vienmēr taisnība

Redakcija
Redakcija

Droši vien, katram no jums ir pazīstams kāds cilvēks, kurš uzskata, ka viņam vienmēr ir taisnība. Tāds, kurš nekad nepiekāpjas un ne pie kā nav vainīgs. Varbūt tas ir jūsu kolēģis, draugs vai pat mīļotais cilvēks. kā tādās situācijās rīkoties, kā kontaktēties, izvairīties no konfliktiem un pat uzvarēt strīdā, mēs jums pastāstīsim.

Konflikts:

1. Nepakļaujieties vēlmei aizstāvēties. Jums jāsaprot, ka tādus cilvēkus nevar uzvarēt uzbrūkot. Jo pēc viņu domām visu nelaimju cēlonis ir kāds cits, nevis viņš pats. Tāpēc, lai kā jūs censtos aizstāvēties, nekas nesanāks.

2. Pieņemiet situāciju tādu, kāda tā ir. Neuzvelcieties.

3. Nepiesaistiet problēmas risināšanai trešo personu. Tas neatrisinās problēmu, tikai liks jūsu pretiniekam domāt, ka viņam bijusi taisnība.

4. Iedomājieties, ka jūsu priekšā ir bērns. Jo tāda cilvēka uzvedība ļoti līdzinās bērna uzvedībai. Tāpēc prātīga saruna ar viņu nebūs iespējama.

5. Ja kontaktējaties ar šo cilvēku ne pirmo reizi, iegaumējiet, ko darījāt un teicāt iepriekšējās reizēs. Neatkārtojiet savas kļūdas.

6. Nepakļaujieties oponenta ietekmei. Te viss ir vienkārši. Cilvēks zemapziņā saprot, ka viņam nav taisnība, taču viņa raksturs visu atbildību liek uzvelt jums..

7. Neapvainojiet, bet uzskaitiet faktus. Tādi cilvēki ļoti labi prot apvainot citus, taču cīņa pret faktiem viņiem atņem daudz spēka.

8. Atcerieties, ka šādu cilvēku galvenais sauklis ir: Es nekad nekļūdos!

9. Dzeniet prom jebkādas liekās domas. Esiet atturīgi un visu prātā labi aprēķiniet. Neļaujiet emocijām uzveikt sevi. Tieši to viņi vēlas visvairāk.

10. Reizē esiet jauki un labvēlīgi. Tas viņus izsit no sliedēm.

11. Esiet vienaldzīgi pret viņu emocijām. Redzot, ka pierastā taktika nedarbojas, no sliedēm tiks izsisti viņi paši.

12. Ja tādam cilvēkam neizdodas izvest jūs no pacietības, viņš var mēģināt jūs visādi nomelnot un apvainot. Esiet vienaldzīgi pret viņa dusmu izvirdumiem. Tas viss tiek darīts tāpēc, lai jūs satracinātu. Turieties!


Sagatavošanās pretuzbrukumam:

1. Nesteidziniet notikumus. Vispirms visu labi pārdomājiet.

2. Sagaidiet, kad pretinieks ir izsmēlis visus savus spēkus.

3. Nekādā gadījumā, pat ne daļēji, neatzīstiet savu vainu.

4. Apdomājiet, vai konkrētais cilvēks jums vajadzīgs arī nākotnē. Tas nepieciešams, lai saprastu prettrieciena spēku.

5. Neļaujiet iedzīt sevi stūrī, tā būs grūtāk cīnīties.

6. Neļaujiet oponenta uzbrukuma ietekmē ļaut šaubīties par savu pašvērtību.


Uzbrukums:

1. Sāciet ar neapgāžamu faktu, pret kuru oponents neapšaubāmi paklups, un turpiniet uzbrukumu, kamēr viņš nav atjēdzies.

2. Parādiet savam oponentam, kā viņš dotajā brīdī izskatās no malas, taču atturieties no apvainojumiem.

3. Ja oponents ir jums tuvs cilvēks vai jums jāturpina ar viņu tikties, parūpējieties par nākotni. Lietojiet, piemēram, frāzi: Rīt tu visu sapratīsi, bet tagad es gribētu...

4. Atcerieties, ka jūsu uzbrukuma beigās jārada tāda atmosfēra, lai jūs varētu mierīgi aiziet. Jo pēc uzbrukuma cilvēkam, kurš nekad ne pie kā nejūtas vainīgs, ir jādod laiks palikt vienatnē un padomāt.

5. Atcerieties analogas situācijas un kā tās beigušās.

6. Atcerieties, ka jūsu uzbrukuma laikā oponents centīsies aizskart jūsu personību. Nerunājiet par sevi.

7. Viņa priekšā jums jāizskatās pārliecinātam, tolerantam, gudram un nesagraujamam.

Lai veicas!