Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


19.oktobra dienas akmens- KALCĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- KALCĪTS

Dienas enerģijas var kaut ko parādīt, izskaidrot, ļaut saskatīt un atzīmēt. Kaut kas vienā dienā izpaudīsies divreiz. Ak, nāksies redzēt, izgrozīties nevarēs.

Tomēr koncentrēties uz kaut ko vienu būs grūti. Nāksies sadalīt savu uzmanību uz dažādām pusēm. Lai nerātu sevi par nepastāvību, ieplānojiet uzreiz vairākus nelielus darbiņus. Biežā dekorāciju maiņa neļaus nogurt un garlaikoties pie viena darba.

Tāpat šodien ir nodrošināta skraidīšana un pārbraucieni, kas lielu labumu nenesīs. Ņemiet palīgā humoru un neuztveriet apkārt notiekošo pārāk nopietni. Un centieties nesteigties.

Savukārt sarkanās bīstamās pogas var iedegties visas reizē. Un grūti būs saprast, kas tās iedarbinājis. Bet tās kļūs redzamas un daudzkārt pietuvinātas. KALCĪTS būs labs kalcīts.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva