Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


9.jūlija dienas veiksmes akmens- HAULĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- HAULĪTS

Baltā krāsa un visi pelēkie toņi, izvēle un mērķu pārbaude uz idejisko atbilstību. Pilnmēness, viss košais un izteiktais. Uzdodiet jautājumus visumam! Ir svētdiena, taču tā pilna ar darbiem un uzdevumiem. Pārliecība darboties, nevis plūst līdzi starumei.

Šodien var uz daudz paraudzīties pa jaunam un ar nepieciešamo mērķtiecību. Var trūkt baltās un pelēkās krāsas. Emocionalitāte iekšā ir, bet uz āru nav redzama.

Taču tieši šādā- ārēji mierīgā dienā, daudzi sajutīs bezizeju, depresiju un bailes. Ak, tie ir sveicieni no pagātnes. Tie signalizē par to, ka ar mērķiem kaut kas nav kārtībā, iespējams, tie nav jūsējie.

HAULĪTS vienmēr spēj dot pārliecību un pašpietiekamību, tas parāda vājās vietas pašnoteikšanās procesā un saskaņā ar dvēseles iecerēm. Mēs jūtam, ja kaut kas nav tā kā vajag.

Pienākumi un atbildība var vienkārši atkrist. Es sevi atbrīvoju, atstāju tikai vēlamo. Atmiņas balināšana un personīgo ieceru enerģijas transformēšana. Enerģijas ir pietiekoši, lai riskētu un kļūtu brīvāki. 🙂

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva