Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


8.jūnija dienas veiksmes akmens- PIROPS, ALMADĪNS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- PIROPS, ALMADĪNS

Vakardiena varēja atstāt emocionālas nogulsnes. Tās ir emocijas, kas netika izlaistas, izdzīvotas, atbrīvotas. šodien tām var pievienoties jauni emociju viļņi.

Ak, nepieciešams parunāt, pārspriest, padalīties un aicināt savas pārliecības nometnē. Ja paveiksies, sanāks motivācija 😉 . Ideālajā variantā tai jābūt tendētai uz sevi, taču var sanākt arī priekš citiem.

Jūtu kontakts skumst pēc varas un pielūgsmes. sievišķā puse var zaudēt pacietību un kļūt kareivīga kaislīgu jūtu gaidās. Savukārt vīrišķā puse baros mūs ar tālejošām idejām un pārpasaulīgiem projektiem. Taču visiem viss notiek ar spēku un iedvesmu.

Diena var samainīt līderi attiecībās. Ak, piekāpieties! Tas ir uz laiku un nāks par labu. Ja viss šajā dienā šķiet saspringts, tad ar gribasspēka palīdzību pārslēdziet savu uzmanību uz kaut ko jauku.

visvienkāršākais un labākais- paņemt varu un atbildību no sevis un par sevi. PIROPS, ALMADĪNS palīdzēs! stap citu, tas paņems enerģiju no nevajadzīgā un pārvērtīs to skaistās jūtās. 🙂

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva