Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


5.jūnija dienas veiksmes akmens- UNAKĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- UNAKĪTS

LŪK, ARĪ PIRMDIENA KLĀT. Daudzi nebūs gatavi darbam. Ak, it īpaši sievietes. Gribēsies uz dārzu, pie dabas un puķēm! Ir jau labas tādas vēlēšanās, protams.

Viss pareizi, īsais dabas uzplaukuma mirklis ļoti iedvesmo uz skaistumus un aktivizē radošo sākumu. Bet sievietes radītais vienmēr ir augļi un raža. Tāpēc aiciniet savos radošajos projektos sievietes šonedēļ!

Augļi var būt arī skaistu jūtu veidolā. Kaut gan vīrieši var būt noskaņoti ļoti lietišķi, vēsi, pragmatiski.

Tomēr jūtu saskarsme var sasildīt pat aukstusirdi, pie reizes arī stimulējot aukstas smadzenes. 😉

Sievietes, piepildiet pasauli ar skaistām jūtām! aiciniet vīriešus to sajust!

UNAKĪTS spēj noņemt spriedzi, kā arī pievērst uzmanību mūžīgām vērtībām. kopā ar to vienmēr ir vēlēšanās uzbūvēt māju, iestādīt dārzu un radīt bērnus. Eh, arī projektu var radīt bērna vietā, galvenais tam jābūt radošam!.🙂

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva