Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


9.jūnija dienas veiksmes akmens- HRIZOKOLLA

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- HRIZOKOLLA

Šī ir attiecību diena. Sevišķi no sieviešu puses. Pilnmēness sašūpus emocijas un jūtas. Un šodien rullēs sievietes. Bet vīrieši centīsies saprast.

Daudzas šisdienas enerģijas saistītas ar kaut kādiem nākotnes plāniem. Ak, pasūtījums laimei! Nu ja pasūtījāt, tad arī saņemiet! HRIZOKOLLA sola sieviešu pieprasījumus, sevišķi Pilmēnesī. Sievietes- raganiņas un burves.
Ja neatbilstat šim statusam, labāk paejiet maliņā.

šodien var būt daudz atlaišanu, var pilnīgi izbeigties kādas attiecības. Skumsim pēc mīlestības, pēc tādas mīlestības, kādu vēlamies, nepiekrītot mazumiņam. Gribēsies visu un to arī paziņosim pilmēness laika visumam.

Daudziem pāriem notiks attiecību atjaunošanās un jūtu uzplūdums. Notiks jūtu savstarpējās mijiedrabības paplašināšanās, taču parādīsies arī vecie zemā pašvērtējuma grābekļi.

HRIZOKOLLA palīdz saprast savu laimi- kāda tā ir un kā tai jāizskatās. Es tikai piebildīšu, ka laime jau dzīvo katrā no mums.

Esmu pārliecināta , ka šis Pilnmēness noārdīs nepatieso jūtu zvīņas, atkailinās sievišķo būtību un pamodinās visdziļākos sieviešu spēkus 🙂

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva