Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 23. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Otrdien citu darbu kalnos Auniem pirmajā vietā būs jautājumi par aktīvu laika pavadīšanu tuvinieku lokā. Šīs domas aizēnos visas citas lietas un rūpes. Vislabāk tādā situācijā ir atvēlēt laiku pasākuma organizēšanai ar sportisku noslieci. Paskriet, paslēpot vai sarīkot pikniku brīvā dabā.

Otrdien gaiss ap Aunu burtiski elektrizēsies no kaisles un viņa mīļotais cilvēks to noteikti sajutīs. Turklāt ne tikai viņš viens: daudzi pretējā dzimuma pārstāvji pievērsīs pastiprinātu uzmanību Auniem. Viņam tas jāizmanto, lai savam izredzētajam sagādātu neaizmirstamu romantisku vakaru! Ja Auns joprojām ir vientuļš, otrdien viņam būs daudz iespēju to novērst.

Otrdien Vērsis var septiņas reizes nogriezt, pirms atcerēsies, ka pirms tam derētu arī nomērīt. Horoskopa zvaigznes mudinās viņu rīkoties izlēmīgi un ātri, turklāt tik ātri, ka Vērsim vienkārši nebūs laika pienācīgi pārdomāt situāciju. Tāpēc vienkāršs padoms: pirms iesaistīties jebkurā pasākumā, Vērsim būs noderīgi saskaitīt līdz desmit, padomāt un - ar tīru sirdsapziņu nolikt to malā.

Otrdien, pat ja Vērsim ir medusmēnesis, viņš var vēlēties kādu brīdi palikt vienatnē. Diena viņu mudinās uz sapņainību, iegrimšanu pārdomās un zināmu noslēgtību, par kuru diez vai priecāsies mīļotais cilvēks. Zvaigznes Vērsim iesaka neslēpties pa kaktiem, bet tieši izstāstīt partnerim par vēlmi uz brīdi palikt vienam. Tas otrdien palīdzēs izvairīties no nevajadzīga aizvainojuma un ļaus partnerim ar tīru sirdsapziņu pievērsties saviem darbiņiem.

Otrdien Dvīņi būs apņēmības pilni sasniegt savu mērķi un izvēlēsies taisnos ceļus, nevis apkārtceļus. Tos plānus, kurus Dvīņi lolojuši līdz šai dienai, otrdien varēs realizēt ar vislabākajiem rezultātiem. Tomēr tas nenotiks pats no sevis, bet tikai tad, ja Dvīņi paši izrādīs pienācīgu apņēmību un drosmi.

Otrdien Dvīņiem būs iespēja savas attiecības ar mīļoto cilvēku pacelt nākamajā līmenī! Šajā dienā viņi un partneris būs noskaņoti uz viena viļņa, kopā viņiem būs mierīgi un labi. Ja Dvīņi un viņu izredzētais vēlēsies, otrdien viņi varēs tikt skaidrībā par jebkuru situāciju un atrisināt visas problēmas. Nu, ja šādu problēmu nav, vislabākais, ko viņi var darīt, ir izbaudīt viens otra sabiedrību.

Otrdien Vēzi būs grūti vainot iniciatīvas trūkumā un šaubās par sevi. Viņš diez vai sēdēs rokas klēpī salicis. Un tas ir labi, jo šī diena Vēžiem solās būt ļoti veiksmīga, nodrošinot daudz iespēju sasniegt vēlamo. Ja kāds ar viņu strīdēsies, tad Vēzis viegli atradīs argumentus, lai pārliecinātu, ka taisnība ir viņam.

Otrdien, ja Vēzis vēlas piesaistīt sev patīkama cilvēka uzmanību, vislabākā taktika būs viņu nedaudz ignorēt. Nu, vai vismaz demonstrēt savu neatkarību un interešu dažādību. Lai viņš neiedomājas, ka Vēzis visu dienu domā tikai par viņu! Otrdien Vēzim ir daudz darāmā, un ir arī citi pielūdzēji (pielūdzējas)... Šīs pieejas trūkums ir partnera iespējamā greizsirdība. Plusi - neaizmirstams randiņš tuvākajās dienās.

Otrdien Lauvai būs ļoti grūti iekļauties vispārējā dzīves ritmā. Un pats galvenais - viņš nemaz nevēlēsies iekļauties. Apkārtējo cilvēku rosīgā darbība kaitinās, un viņu komandējošais tonis raisīs sašutumu. Tāpēc otrdien Lauvai būs labāk pēc iespējas vairāk izvairīties no sabiedriskām lietām, koncentrējoties uz saviem darbiņiem un iecerēm.

Otrdien Lauvas mīļotais cilvēks pēkšņi var uzņemties iniciatīvu un izdarīt ko tādu, ko Lauva nekad no viņa negaidītu! Varbūt otrdien viņš piedāvās Lauvam randiņu neparastā vietā, iepazīstinās ar saviem savdabīgajiem draugiem, hobiju vai kaut ko citu no pasaules, līdz kurai Lauvai līdz šim bijis tikpat tālu kā līdz Mēnesim. Nevajadzētu tam pretoties: tas būs brīnišķīgi. Šī emociju un pieredzes apmaiņa jūs satuvinās, atjaunos jūtas un palīdzēs attiecībām augt.

Otrdien Jaunavas vitalitātes potenciāls būs vislabākais! Pat ja Jaunava pati nejutīs šo potenciālu, tiklīdz viņa tikai nedaudz pārvarēs savu inerci, enerģija viņu burtiski pārpildīs. Visvieglāk Jaunavai par to pārliecināties, datora priekšā sākot pildīt kādu sporta vingrinājumu. Vai arī varat atrotīt piedurknes un novērst kādu sen nobriedušu problēmu.

Otrdien Jaunavai būs iespēja sajust greizsirdības dzeloni! Varbūt mīļotais cilvēks dos tam iemeslu, vai varbūt Jaunava būs greizsirdīga uz kaut ko, kas nemaz neeksistē. Tā vietā lai pārdzīvotu Jaunavai derētu iesaistīties konkursā - nav svarīgi, īstā vai iedomātā. Skaists apģērbs, noslēpumains smaids un rotaļīgs izskats - tas ir kaujas arsenāls, ar kuru bruņojusies Jaunava otrdien spēs godīgā cīņā uzveikt jebkuru pretinieku.

Otrdien Svaru dvēseles dziļumos pamodīsies diktators. Varbūt tas nebūs lielākais diktators pasaulē, tomēr strīdēties ar viņu šajā dienā būs ne tikai bezjēdzīgi, bet arī bīstami – var saņemt kārtīgu brāzienu. Tomēr paši Svari uztvers sevi nevis kā diktatoru, bet gan kā gudru vadītāju, kuram vienkārši nav ieteicams iebilst - neko un nekad.

Otrdien Svariem nevajadzētu iepriekš sagatavot scenāriju romantiskam vakaram - daudz labāk atstāt to partnera ziņā. Lai tā būtu negaidītu notikumu, pārsteigumu, aizliegumu pārkāpšanas diena! Uzticoties savam mīļotajam, Svari riskēs tikai ar to, ka viņu pazīstamā pasaule mainīsies, un daži šķēršļi sabruks.

Otrdien Skorpionam vislabāk brīvo laiku veltīt sporta nodarbībām: tādi pasākumi sola ieguvumu ne tikai ķermenim, bet arī dvēselei. Turklāt tieši sporta nodarbēs brīvā dabā vai interneta forumos, kur tiek apspriestas atbilstošas tēmas, otrdienas tikšanās var izrādīties Skorpionam interesanta, perspektīva un varbūt pat liktenīga arī romantikas jomā. Protams, šādi vingrinājumi ir noderīgi arī labas figūras iegūšanai.

Otrdien, pirms kaut ko pateikt mīļotajam cilvēkam, Skorpionam vajadzētu simtreiz apdomāt. Kāpēc? Variantu ir ļoti daudz, piemēram, viņu var pārprast vai arī partnerim būs noskaņojums pastrīdēties. Tāpēc mīlestībā Skorpionam par galveno atskaites punktu otrdien jākļūst vārdiem "diplomātija" un "piesardzība". Pirms Skorpions sāk runāt, labāk vispirms pajautāt mīļotā cilvēka viedokli.

Otrdien Strēlnieks pavadīs dienu saskaņā ar devīzi: “Ja ienaidnieks nepadodas, ar viņu ilgi neceremonējas. Ja ienaidnieka nav, viņu izdomā." Citiem vārdiem sakot, Strēlnieks būs noskaņojies uz karu - vēlams mazu un uzvaru nesošu. Vienīgā problēma ir tā, ka otrdien mazais Strēlnieka uzsāktais karš var kļūt par ļoti lielu, un nav garantijas, ka tas būs uzvarošs. Tātad varbūt tomēr nevajadzētu sākt?

Otrdien Strēlnieks brīvi pārvaldīs pavedināšanas mākslu! Lai iekarotu sirdis, viņam nebūs jākaļ viltīgi plāni vai jālielās ar nopelniem. Valšķīgs galvas mājiens, smaids, skatiens - un pretinieks ir uzvarēts un jau iededzies kaislībā! Vienīgais "bet": zvaigznes otrdien Strēlniekam iesaka neapburt visus pēc kārtas. Ko tad viņš darīs ar nelaimīgo mīlētāju pūli?

Otrdien Mežāzis var būt pārsteigts par to, ka kādā jautājumā citiem ir viedoklis, kas atšķiras no viņa viedokļa. Mežāzis šo rīcību nevarēs izskaidrot citādi, kā ar spītību. Tomēr viņš no sirds mēģinās ieraudzīt racionālu graudu savu oponentu skatījumā. Tikai maz ticams, ka tas izdosies, un Mežāzim būs tikai spītīgi jāpaliek pie sava.

Otrdien Mežāzim attiecībās ar mīļoto cilvēku nevajadzētu kautrēties! Protams, no kautrības vēl neviens nav nomiris, bet daudz muļķību gan izdarīts. Tāpēc, ja Mežāzim ir neērti kaut ko pajautāt partnerim vai vienkārši no sirds aprunāties ar viņu par atklātu tēmu, otrdien viņam tas jādara. Diena viņus abus nesīs uz uzticama, draudzīga viļņa. Pārvarot kautrību, Mežāzis to nenožēlos!

Otrdien Ūdensvīrs rīkosies ar dubultu sparu un apņēmību! Varbūt viņš nespīdēs ar lielu organizatora talantu, tomēr otrdien Ūdensvīram būs visas iespējas pamudināt citus uz kādu noderīgu un svarīgu pasākumu vai darbu. Ūdensvīrs gan var uztvert notiekošo pārāk nopietni, un viņa humora izjūta acīmredzami nebūs uzdevumu augstumos. Nu nekas! Dažreiz nepieciešama arī nopietnība.

Otrdiena būs tā diena, kad Ūdensvīriem mīlas lietās jāpaņem pārtraukums. Nesen viņa personīgajā dzīvē bijuši notikumi, kurus vajadzētu pārdomāt, analizēt un vienkārši pārdzīvot sevī - vēlams, mierā un klusumā. Tas nenozīmē, ka Ūdensvīriem otrdien kaut kas jāizlemj. Drīzāk vienkārši meditējiet un sapņojiet, atkal un atkal atgriežoties pie patīkamajiem dzīves mirkļiem.

Otrdien pārliecība par sevi un saviem spēkiem var burtiski pārpildīt Zivis! Šī sajūta spēs sasniegt tik milzīgus apmērus, ka Zivis vēlēsies parādīt cēlsirdību, sniedzot kādam aizsardzību un atbalstu. Tikai ļaujoties cēliem impulsiem, nevajadzētu rēķināties ar atbildes pateicību - tās var nebūt.

Otrdien Zivis gribēs mirdzēt, un par to nevajadzētu kautrēties! Lai apģērbs ir spilgtāks, un frizūra vai kosmētika nedaudz provokatīvāki nekā parasti. Pārliecināti žesti, ekscentriska uzvedība un smaids papildinās viņu uzvarošo tēlu. Lai kur otrdien Zivis parādītos tādā tēlā (var sākt ar sociālā tīkla profila bildēm vai jaunu galeriju), pretējā dzimuma personām būs gandrīz neiespējami nepievērst tām uzmanību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!