Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 14. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdienā Aunu labāk neprovocēt! Pat neskatoties uz viņa šķietamo rāmumu un mieru. Ne tikai citiem, bet pat pašam Aunam svētdien var šķist, ka viņš ir pats miermīlības iemiesojums, tāpēc jo negaidītāks būs pēkšņais aizkaitinājuma uzliesmojums. Īsāk sakot, neķirciniet Aunu - tā būs labāk visiem!

Svētdien Auniem jāvelta laiks viņu attiecībām. It īpaši, ja pēdējā laikā viņam nekad nebija pietiekami daudz laika mīļotajam cilvēkam. Vai viņa partneris izjūt akūtu uzmanības deficītu? Ja tā, tad Aunam vajadzētu apsvērt, kāds tam ir iemesls. Vai tiešām Auns ir tik aizņemts, vai viņš tikai meklē ieganstu, lai arvien mazāk atrastos blakus partnerim? Ja Auns svētdien godīgi atbildēs sev uz šo jautājumu, viņš var vēlēties kaut ko savā dzīvē mainīt.

Svētdien Vērsim visefektīvākais ceļš būs nepretoties apstākļiem un mierīgi peldēt pa straumi. Šajā dienā nebūs jēgas strīdēties ar likteni un vēl jo vairāk - mēģināt rīkoties saskaņā ar stingru plānu. Protams, plānus var kalt, taču tajā pašā laikā Vēršiem vajadzētu būt gataviem tam, ka dienas laikā tie var vairākas reizes mainīties. Uzticieties intuīcijai - tā pateiks, kā labāk rīkoties negaidītās situācijās.

Svētdienas zvaigznes dāvinās Vērsim lielisku dienu, lai to mierīgi pavadītu kopā ar savu mīļoto cilvēku. Atslēgas vārds ir "mierīgi". Ja kaut kas “nojūk” vai neietilpst Vērša plānos, nevajadzētu mēģināt ar varu darīt tā, kā "būtu vislabāk". Tā vietā Vērsim vajadzētu ļaut likteņa straumei nest viņu tur, kur tā nodomājusi. Labākais romantiskā svētdienas vakara plāns var būt tas, ka nav nekāda plāna. Vienkārši atrasties viens otra sabiedrībā - kas var būt dabiskāk un labāk?

Svētdien radošais impulss var piemeklēt Dvīņus pilnīgi negaidīti, burtiski no zila gaisa. Bez brīdinājuma, kā cunami. Šis vilnis aiznesīs Dvīņus līdz nezināmiem tālumiem, liks aizmirst par visām aktualitātēm un plāniem. Beigās tikai redzēsiet, ka tas atstājis krastā kādu nenovērtējamu pērli.

Svētdien jūtas traucēs Dvīņiem koncentrēties darbam vai citiem pienākumiem! Viņiem nav jābaidās atzīt sev, ka viņi lidinās mākoņos, un tas ietekmē visu, ko viņi dara. Piededzināts olu kultenis, aizmirsti dokumenti, pazaudēta šalle ir parastas lietas, ko svētdien Dvīņi aiz savas nevērības un izklaidības var pieļaut. Nu, dažreiz der arī pasapņot - vēl jo vairāk par tādām cildenām lietām kā mīlestība!

Svētdien nekādi neparedzēti apstākļi nevarēs izsist Vēzi no ritma. Varbūt daži neplānoti notikumi uz brīdi novērsīs viņa uzmanību, taču tas netraucēs Vēzim novest iesākto līdz galam. Tātad kopumā diena solās būt produktīva, it īpaši, ja Vēzi nekaitinās daži iespējamie traucēkļi.

Svētdien Vēzim, komunicējot ar mīļoto cilvēku, ieteicams uz brīdi aizmirst par viltīgiem plāniem un stratēģiskiem gājieniem. Tas jāatstāj uz labākiem laikiem! Zvaigznes svētdien Vēzi mudinās būt patiesam un sirsnīgam. Parādījis šīs īpašības saziņā ar partneri, viņš izsauks atbildes atklātību, kas ļaus viņiem labāk iepazīt vienam otru un padarīs attiecības vēl stiprākas.

Svētdiena Lauvai kopumā solās paiet mierīgi un pozitīvi. Tomēr dienas laikā ir iespējami negaidīti pavērsieni. Iespējams, ka kāda tikšanās krasi mainīs visus dienas plānus. Tomēr visi šie notikumi būs īslaicīgi. Drīzāk tas izskatīsies pēc vētraina, bet īslaicīga sēņu lietus jaukā vasaras dienā, kam atkal sekos saule.

Svētdien apstākļi var izgaismot Lauvas attiecības ar mīļoto cilvēku, parādot tās pilnīgi negaidītā rakursā! Šo informāciju viņš var iegūt no jebkurienes - no sarunas, vēstules vai, iespējams, loģiski salīdzinot visus viņam zināmos faktus. Ja Lauva ar savu partneri pārdzīvo sarežģītu dzīves posmu, šodienas notikumi var norādīt uz tā patieso cēloni un - ieteikt veidus, kā novērst šo iemeslu.

Svētdien Jaunavas dzīvē ieplūdīs svaiga vēsma! Varbūt tā būs kāda jauna, neparasta sajūta. Vai varbūt nejaušs skats uz pazīstamām lietām liks Jaunavai tajās saredzēt negaidītu nozīmi. Tikai nezaudē galvu! Šīs Jaunavas aizraušanās sekas vēl ilgi var atspoguļoties viņas liktenī kā apļi uz ūdens no tajā iemesta akmens.

Svētdienas zvaigznes Jaunavai sola negaidītus notikumus un pārmaiņas personiskajā dzīvē. Lai viņu nemulsina fakts, ka viņa, kā viņai šķiet, vēl nav tām gatava. Svētdien Jaunavai būs pietiekami daudz apņēmības un piedzīvojumu kāres, lai drosmīgi ietu pretī jaunām lietām, nevis no tām slēptos. Šī attieksme var radīt brīnumus! Galvenais ir turēt pirkstu uz pulsa un uzmanīgi sekot situācijai, lai saprastu, kad un kādi soļi ir jāsper.

Svētdienas horoskopa zvaigznes būs labvēlīgas Svariem! Diena solās attīstīties diezgan pozitīvi un bez īpašiem satricinājumiem. Būs laiks gan atpūsties, gan ko padarīt. Dienas laikā Svari var sagaidīt patīkamus pārsteigumus. No nepatīkamiem atgadījumiem Svarus pasargās viņu iekšējā piesardzība un intuīcija, kas svētdien saasināsies.

Svētdien Svariem būs visas iespējas iegūt jaunu paziņu. Vai viņiem šķiet, ka ir pienācis laiks pārmaiņām un meklē savu mīlestību? Tad tā būs īstā diena! Protams, Svari diez vai iepriekš ir sēdējuši dīkā, un viņiem ir vairāki vairāk vai mazāk piemēroti kandidāti uz viņu sirdi, taču Svariem vajadzētu sagatavoties faktam, ka šis saraksts svētdien tiks papildināts.

Svētdienā jau no paša rīta Skorpiona dvēselē uzvilksies kāda neredzama atspere. Ne citi, ne pats Skorpions to var nepamanīt, bet, kad pamanīs, būs jau par vēlu. Dienu piepildīs pietiekami daudzi notikumi, kas Skorpionā var izraisīt pēkšņas dusmas. No malas izskatīsies, ka kāds nolēmis spēlēties ar sērkociņiem blakus benzīna mucai.

Svētdien Skorpionu gaida diezgan drudžaina diena un sajūta, ka situācija iziet ārpus viņa kontroles. Tikai pēcpusdienā viņš varēs atkal kļūt par situācijas valdnieku un saplānot vakaru tā, kā vēlas. Lai beidzot atjēgtos, Skorpionam svētdien vajadzētu sarīkot randiņu ar savu mīļoto cilvēku kādā klusā, romantiskā un mājīgā vietā. Nekādas ugunīgas dejas vai karaoke! Vakariņas sveču gaismā un relaksējoša vanna palīdzēs noskaņoties uz maiguma un mīlestības vilni.

Strēlnieka svētdiena solās būt diezgan veiksmīga. Jau no paša rīta horoskopa zvaigznes noskaņos pozitīvi, piepildot ar mierīgu, pārliecinātu spēku. Tomēr svētdien nevajadzētu atslābināties: dienas laikā liktenis ne reizi vien var sagādāt Strēlniekam lieliskas iespējas pieveikt sāncenšus vai konkurentus. Palaidis garām šīs iespējas, Strēlnieks to ilgi nožēlos.

Svētdien zvaigznes iesaka Strēlniekam kaut ko mainīt attiecībās ar mīļoto cilvēku vai ienest tajās ko jaunu. Nekas daudz nav jāmaina – pietiks ar dažiem kā saka – otas triepieniem, lai gan Strēlnieks, gan partneris spētu sajust atšķirību. Šādu nelielu personiskās dzīves pārmaiņu, kas sāksies svētdien, rezultāts, var patīkami pārsteigt abus, padarot viņu savienību vēl harmoniskāku un noturīgāku.

Svētdien Mežāzim derētu atpūsties kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Visticamāk, viņš gribēs pavadīt brīvo laiku mājās, taču dienas laikā Mežāža plāni var mainīties. Lai arī pats Mežāzis nebūs noskaņots uzņemties iniciatīvu, viņš labprāt pieņems piedāvājumu pastaigāties. Galvenais, lai šis priekšlikums nāk no cilvēka, ar kuru Mežāzis jūtas patiešām ērti.

Svētdien zvaigznes dos Mežāzim iespēju romantiski iepazīties - ja vien Mežāzis slinkuma dēļ nepalaidīs to garām. Tāpēc, ja viņš saņem piedāvājumu kaut kur doties, pat ja patiešām to nevēlas darīt, vajadzētu tomēr piekrist. Pat pastaigā parkā svētdien Mežāzis var satikt un ielaist savā dzīvē jaunu, patiesi interesantu cilvēku.

Svētdien Ūdensvīrs vēlēsies beidzot atslābināties un atpūsties, taču maz ticams, ka tas izdosies. Visticamāk, tiklīdz Ūdensvīrs ērti iekārtosies kādā mājīgā vietā ar vēlmi neko nedarīt, tā apstākļi piespiedīs viņu krasi mainīt savus plānus.

Pat ja svētdien Ūdensvīrs rūpīgi saplānojis un pārdomājis visu savu dienu, viņam vajadzētu būt gatavam pārsteigumiem! Plānotais randiņš var noritēt ne tā, kā viņš gaidīja, taču liktenis svētdien Ūdensvīriem sagādājis ne mazums pārsteigumu, tostarp iespējamu iepazīšanos ar cilvēku, ar kuru radīsies savstarpējas simpātijas. Ko tālāk darīt ar šo iepazīšanos, tas jāizlemj pašam. Varbūt ar tās palīdzību Ūdensvīrs padarīs partneri mazliet greizsirdīgu, lai attiecībās atgrieztu seno kaisli un mīlestību?

Svētdienā Zivis var sagaidīt dažādus pārsteigumus! Viņu sirdīs var uzliesmot negaidīta un vētraina aizraušanās, kas, visticamāk, neaprobežosies tikai ar parastu romānu. Pat ja šis romāns nebūs ilgstošs, tomēr atstās dvēselē manāmas pēdas.

Ja laulības patiešām tiek slēgtas debesīs, tad Zivīm būs iespēja svētdien to pārbaudīt! Ja viņas ir vientuļas un gatavas jaunām attiecībām, svētdien liktenis var savest kopā ar dvēseles radinieku jebkurā mirklī - pat tad, kad viņas to nemaz negaida. Tāpēc, lai Kupidona mīlas bultiņas nepārsteigtu Zivis, derētu visu dienu būt “pilnīgā kaujas gatavībā”. Liktenis ir liktenis, bet, kā zināms, zem guloša akmens ūdens netek.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!