Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 19. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdienā Auns nespēs iedomāties, kā var nosēdēt četrās sienās. Nav svarīgi, kā, un nav svarīgi, kur - piektdien Auniem galvenais būs doties ja ne ceļojumā, tad vismaz kārtīgā pastaigā. Bez tā Auns var iegrimt skumjās un bezcerībā.

Turklāt piektdien zvaigznes sastāsies tā, ka Aunam būs visas iespējas atrasties apbrīnas un uzmanības centrā. Simpātiski pretējā dzimuma pārstāvji visādi paudīs viņam savu ieinteresētību! Ņemiet vērā, ka ne vienmēr vārdos - daudznozīmīgi skatieni, smaidi, mājieni daudz vairāk spēs pateikt, ka Auns ir iekārots, mīlēts un neatvairāms! Visi dienā saņemtie komplimenti būtu jāuztver kā pašsaprotami. Galu galā Auns to ir pelnījis, vai ne?

Piektdien Vērsis vēlēsies noorganizēt svētkus ne tik daudz ķermenim, cik dvēselei. Būtu lieliski šo dienu pavadīt mīļotā cilvēka sabiedrībā, vēlams romantiskā vidē. Taču sarunās jāizvairās no sarežģītām un īpaši slidenām tēmām. Runājiet par kaut ko ne pārāk nozīmīgu, taču patīkamu un visas nopietnās tēmas atstājiet vēlākam laikam.

Zvaigznes iesaka Vērsim kopā ar partneri ļauties eksperimentiem! Viņiem kā gaiss nepieciešami svaigi iespaidi! Vērsim piektdien vajadzētu dzīvē atvērt durvis uz visu jauno: dodieties kopā ar partneri uz vietu, kur neesat vēl bijuši, dariet ko neierastu, komunicējiet ar interesantiem cilvēkiem u.tml. Pat nelielas jaunās vēsmas var radīt lielus brīnumus attiecībās!

Lai nu ar ko, bet ar atturību un savaldību Dvīņi piektdien neizcelsies! Mēģinājums tādiem būt, protams, nekaitētu, bet maz ticams, ka tas izdosies. Piektdien Dvīņi var sarunāt daudz nepatīkamu lietu citiem un iemantot baru ienaidnieku. Taču var notikt arī otrādi: pārslēgties uz pozitīvo un iegūt tādu pašu skaitu draugu. Jebkurā gadījumā piektdien Dvīņu emocijas būs ļoti spēcīgas un lipīgas, bet vēlme izteikt savas domas skaļi - ne vienmēr būs piemērota un droša.

Piektdien Dvīņiem būs grūti atturēties no flirtēšanas ar mazpazīstamu (vai pat pilnīgi nepazīstamu) pretējā dzimuma būtni. It īpaši, ja viņš būs simpātisks! Tomēr kāpēc gan ne - ja Dvīņi ir brīvi un gatavi jaunām attiecībām? Tomēr nedrīkst aizmirst vienkāršu patiesību: strauji iesākušies romāni ir ļoti vētraini, bet parasti tie ne mazāk ātri beidzas. Ja Dvīņi meklē patiesu mīlestību, piektdien viņiem jācenšas labāk iepazīt savu izvēlēto.

Vēzim piektdien derētu nokļūt tur, kur cilvēki izklaidējas, un dzīve rit pilnā sparā! Tajā pašā laikā Vēža emocijas neplūdīs pāri malām. Vienkārši viņam būs patīkami atrasties jautrā kompānijā, izbaudot kopīgo svētku bezrūpīgo atmosfēru. Tā kā šobrīd tikšanās klātienē ir ierobežota, Vēzis var piedalīties kādā virtuālā ballītē vai apmeklēt domubiedru forumus.

Piektdien Vēzim būs visas iespējas kā no jauna rakursa paskatīties uz cilvēku, kuru viņš ilgu laiku uzskatījis par kolēģi, draugu vai vienkārši paziņu. Nav teikts, ka šis jaunais skatījums noteikti pāraugs mīlas romānā, taču piektdien tas spēs ienest dzīvu, svaigu vēsmu turpmākajā Vēža komunikācijā. Un, protams, kā jau piektdienas vakaram piestāv – būs kaut vai neliels flirts un romantika!

Piektdien Lauvas uzvedību neapgrūtinās pieklājība un robežu ievērošana! Lauva kādu laiku var pat domāt, ka viņš stāv tam visam pāri. Taču apkārtējiem šajā jautājumā var būt pavisam cits viedoklis. Redzot tādu rīcības brīvību, viņi var izdarīt secinājumus, kas Lauvam nebūs tie glaimojošākie. Un vēl viena lieta: esi piesardzīgs ar ziņkārības izrādīšanu!

Piektdien zvaigznes kategoriski neiesaka Lauvai palikt mājās un vienatnē ļauties mīlas pārdzīvojumiem. Gluži pretēji! Diena burtiski būs radīta jauniem iespaidiem, jaunām zināšanām un jauniem paziņām – pietiks saņemties drosmi un atvērt durvis uz lielo pasauli. Laba ideja būs virtuāli apmeklēt teātri, kino vai kādu apmācības kursu. Piektdien pasākuma apspriešanas vietnē Lauvai būs iespēja satikt cilvēku, kurš viņu patīkami pārsteigs ar savām zināšanām un erudīciju.

Piektdien Jaunavas emocijas svārstīsies starp jēdzieniem "vajag" un "gribu". No vienas puses, uzkrātie pienākumi un darbi prasīsies steidzami padarāmi, no otras puses, Jaunava vēlēsies aizbēgt no rutīnas un izdarīt kaut ko interesantu. Lai nemocītos šaubās, Jaunavai jāmēģina atrast nodarbi, kurā noderīgais būtu apvienots ar patīkamo. Nu, vai vismaz ieplānojiet savu dienu tā, lai tajā atrastos vieta abiem.

Piektdien Jaunavai attiecībās ar mīļoto cilvēku būs jāparāda vai nu cīnītāja īpašības, vai diplomāta māksla! Strīds var rasties par jebkuru sīkumu, taču tā patiesais iemesls būs vēlme uzzināt, kurš ir galvenais. Jaunavai piektdien derētu nonākt pie kompromisa. Kam, pēc viņas domām, vajadzētu būt līderim pārī? Ir pienācis laiks skaidri sadalīt savas lomas, citādi, ja abi turpinās vilkt segu uz savu pusi, Jaunavas attiecības var nonākt strupceļā.

Piektdien Svaru diena būs aizņemta komunicējot ar dažādiem cilvēkiem! Iespējamas jaunas interesantas iepazīšanās vai tikšanās, kas mainīs pašreizējos Svaru plānus. Lai gan horoskopa zvaigznes piektdien nekādas radikālas pārmaiņas nesola, tomēr diena var būt bagāta ar interesantiem pavērsieniem un jauniem iespaidiem. Labs lēmums šai dienai būtu doties nelielā ceļojumā – kaut vai pastaigā ārpus pilsētas.

Piektdien vai tuvākajā nākotnē Svariem (ja viņi atrodas krustcelēs) būs jāizdara grūta izvēle: kurš no visiem kandidātiem uz viņu sirdi atbilst vislabāk. Protams, visvairāk viens otru piesaista pretstati. Tomēr cik šāds vētrains romāns parasti ilgst? Mīlestībai nepietiek tikai ar kaisli: partneriem jābūt kopīgiem mērķiem vai vismaz - kopīgām sarunu tēmām. Tātad, izdarot izvēli, Svariem piektdien vajadzētu paskatīties apkārt: kurš aizņem ne tikai viņu emocijas, bet arī domas?

Piektdien Skorpiona darba kārtības pirmie punkti būs strīdi, ķīviņi un dažāda veida attiecību noskaidrošana. Diemžēl piektdienas horoskopa zvaigznes Skorpionu uz visu pārējo nemaz nemudinās. Toties strīdu un attiecību skaidrošanu skaits būs tieši proporcionāls sarunu skaitam. Citiem vārdiem sakot, piektdien Skorpionam labāk minimizēt komunikāciju ar citiem. Nu, vai vismaz apbruņoties ar pacietību.

Piektdien iemīlējies Skorpions jutīsies kā īsts detektīvs, kurš mēģina atrisināt valsts nozīmes lietu! Ja pēdējā laikā viņš jau mēģinājis pacelt slepenības plīvuru no viena viņu interesējoša cilvēka, tad piektdien Skorpionam būs iespēja beidzot atrast pavedienu, kas galu galā atšķetinās visu jucekli. Tomēr izmeklēšanas karstumā viņam būtu jāņem vērā ne tikai lietiskie pierādījumi, bet arī paša sirds argumenti.

Piektdien Strēlnieka domās neatlaidīgi plosīsies tālu klejojumu vējš. Centies to neatklāt priekšnieku priekšā - diez vai viņi to novērtēs. Bet arī nav vērts pretoties šādai kaprīzei. Daudz labāk pavadīt dienu, domājot un plānojot turpmākos pārgājienus, braucienus vai ceļojumus. Ja neesi izlēmis, kur pavadīt atvaļinājumu vai nākamo nedēļas nogali, piektdiena ir īstais laiks to darīt! Nekaitēs arī pakavēšanās atmiņās par jau notikušajiem ceļojumiem.

Piektdien Strēlnieks atradīsies apburošā eiforijas stāvoklī! Šāda jūtu pārpilnība spēs viņu fiziski nogurdināt, liekot aiz noguruma burtiski krist no kājām. Tomēr diez vai viņš piekristu savu mīlas drudzi apmainīt pret klusu un mierīgu dzīvi! Lai gan Strēlnieks parasti mīl pagulēt, piektdien viņš labāk izvēlēsies nepalaist garām ko svarīgu. Izbaudiet katru minūti, bet neaizmirstiet, ka vismaz dažreiz jāatvēlē laiks labai atpūtai un miegam.

Lai nu kas, bet informatīvs izsalkums Mežāzim piektdien nedraud! Viņš iegrims intrigu, baumu un tenku atmosfērā. Mežāzis var pat nepamanīt, kā jau kļuvis par ne pārāk uzticamas informācijas izplatītāju. Mēģini nenolaisties līdz subjektīvas kritikas izteikšanai par kādu. Tas var sarežģīt attiecības ar citiem.

Piektdien Mežāžiem vajadzētu turēt acis un ausis vaļā, lai nepalaistu garām neparastās idejas, kas nāk no malas! Viņš varēs atrast atbildi uz jautājumu, par kuru pēdējā laikā daudz domājis, tikai tad, ja ņems vērā visus viedokļus un iespējas. Iespējams, piektdien gatavu risinājumu Mežāzim pateiks tuvinieks vai partneris. Galvenais ir neteikt uzreiz "nē", lai cik dīvaini vai nepieņemami tas varētu šķist. Visticamāk, partnera priekšlikumā būs racionāls grauds.

Piektdien Ūdensvīram būs ļoti noderīgi izrauties pasaulē. Tas ir, atrasties tajās vietās (vietnēs), kur parasti pulcējas ja ne sabiedrības krējums, tad vismaz auditorija ar gaumi un statusu. Tieši šajās vietās Ūdensvīram piektdien būs visas iespējas negaidīti iepazīties, kas vēlāk ļoti labvēlīgi ietekmēs viņa likteni.

Piektdien Ūdensvīram būs iespēja dot jaunu impulsu attiecībām ar mīļoto cilvēku. Varbūt pēdējā laikā viņš jūt, ka mīlas romāns zaudējis sākotnējo svaigumu un novitāti, kļūstot paredzams? Piektdien dzīve Ūdensvīriem sniegs iespēju sajust uz lūpām košo piedzīvojumu garšu un atsvaidzināt jūtas. Ļauties šim impulsam un doties pārmaiņu virzienā vai atstāt visu tā, kā ir - tas būs viņa ziņā.

Piektdien Zivīm derētu sarīkot virtuālu ballīti ar draugiem (īpaši tiem, kuri ilgu laiku nav redzēti). Tam nav vajadzīgs nekāds īpašs gadījums vai datums, jūs varat vienkārši noorganizēt draudzīgu pasēdēšanu Zoom - piektdien tā solās būt pārsteidzoši jautra un sirsnīga. Vienīgais, ar ko Zivīm nevajadzētu pārāk aizrauties, ir alkoholiskie dzērieni un sarunas par slidenām tēmām.

Piektdiena Zivīm būs lieliska diena mīlestībai visās tās izpausmēs! Ja viņām jau ir mīļotais cilvēks, viņus gaida neaizmirstams vakars. Ja Zivis tikai sper pirmos soļus jaunās attiecībās, šī ir laba diena, lai virzītos uz priekšu, uzzinot par otru pēc iespējas vairāk. Tomēr nevajadzētu mēģināt uzzināt par partneri pilnīgi visu! Nedaudz noslēpumainības padara mīlestību vēl pievilcīgāku.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!