Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:196, Did:0, useCase: 3


Video: Elitas Patmalnieces Lieldienu pavasarīgā skābeņu zupa

Redakcija
Redakcija
Jūs teiksiet – olas ir tipisks Lieldienu ēdiens? Modes māksliniece Elita Patmalniece atbildētu – jā, ja vien tās glīti gozējas skābeņu zupas šķīvī! Viņai Lieldienas saistās tieši ar zaļo, pavasarīgo skābeņu zupu, tāpēc, kad ciemos pošas draudzene, Elita kopā ar Rimi Gardēdi, šefpavāru Normundu Baranovski gatavo šo daudzu virtuvju repertuāra klasiku.

Elitas Patmalnieces iecienītākie produkti ir gaļa, zivis, dārzeņi, olas, biezpiens, maize un gāzēts minerālūdens, tomēr viņa lielākoties gatavo saskaņā ar vēlmēm un sezonu, lūkojoties pēc aktuālajiem produktiem dabā un veikalā. Draugiem viņa parasti gatavo svētkos, bet reizēm arī ikdienā rodas spontāna vēlme pagatavot kaut ko garšīgu – desertus, cepumus, plātsmaizi vai pīrādziņus, cepeti, salātus vai rasolu. Elita atzīst – viņa ģimenē ir galvenais pavārs, un tas viņai gan patīk, gan padodas.Tā kā pārtikas veikals atrodas ielas pretējā pusē, Elita iepirkšanos īpaši neplāno – kas vajadzīgs, to arī pērk. Kas jāiegādājas, lai lēti un garšīgi pagatavotu skābeņu zupu? To māksliniece atklāj kopā ar Normundu Baranovski.
Vērtējums: