Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 3

Jau trešo gadu tiek īstenota labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo

Redakcija
Redakcija

Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas noskaņās Bigbank izsludina jau par labu tradīciju kļuvušo labdarības kampaņu #laiBigbankZiedo, kuras ietvaros aicina sociālo tīklu lietotājus dalīties ar selfijiem, uzņemtiem kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Par katru selfiju, kas tiks ievietots sociālajos tīklos ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirzīs 2,00 eiro patversmei “Labās mājas”.

Labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo sadarbībā ar Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas” norisinās jau trešo gadu, katru reizi ziedojumu novirzot konkrētam, patversmei aktuālam mērķim. Šī gada vasarā “Labās mājas”aprūpē ir pieņemts rekordliels kaķēnu skaits, un šobrīd patversmē atrodas ap 140 kaķiem, kuriem ikdienā jānodrošina mājvieta, ūdens, barība un granulas. Lai “Labās mājas” spētu ziemas periodā parūpēties par tik lielu dzīvnieku skaitu, tai ir nepieciešams Latvijas sabiedrības atbalsts.

“Patversmē ik dienu izjūtam, cik nozīmīgs ir cilvēciskums un vēlme darīt labos darbus. Mēs vienmēr esam pateicīgi jebkād aveida palīdzībai - vai tas ir naudas ziedojums, barība un granulas, vai arī tā ir cilvēku labā griba paņemt pie sevis un nodrošinā tmājas kādam no mūsu mazajiem brāļiem. Bet spilgtākās emocijas izjūt tieši tie, kas paši spēj palīdzēt, jo apziņa, ka varam ne tikai ņemt, bet arī dalīties, ir nenovērtējama. Mūsu patversmē šobrīd ir vairāk nekā 140 kaķu un kaķēnu, kas varēs pārdzīvot ziemu tikai ar Jūsu iesaistīšanos. Aicinu ikvienu piedalīties #laiBigbankZiedo kampaņā un izjust došanas prieku,” aktīvus mudina būt patversmes “Labasmājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Labdarības kampaņas #laiBigbankZiedo mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem. Bigbank aicina atbalstīt kampaņu ne vien informatīvi, bet arī pašiem līdzdarbojoties patversmes dzīvē, ziedojot tai tik nepieciešamoslīdzekļus dzīvnieku uzturēšanai. Par katru sociālos tīklos ievietoto selfiju Bigbank ziedos 2,00 eiro parversmei, taču banka mudina ikvienu arī pašu atteikties no dienišķās kafijas krūzes un tā vietā ziedot vien dažus eiro kaķu un citu bez mājām palikušo dzīvnieku uzturēšanai, jo tikai kopā varam palīdzēt mūsu mazajiem brāļiem.

Pērn #laiBigbankZiedo kampaņas ietvaros vien dažu dienu laikā sociālajos tīklos tika ievietoti vairāk nekā 1500 selfiji. Jāatzīmē, ka šogad ziedojuma apmērs ir palielināts, un kampaņa turpināsies līdz brīdim, kamēr būs savākta maksimālā ziedojuma summa - 4000 eiro.

Ar saviem mājdzīvnieku selfijiem sociālajos tīklos jau ir dalījušas tādas Latvijā pazīstamas personas kā Armands Simsons, Simona Kubasova, Dita Grauda, kā arī Dvīnes Anastasija un Katrīne Drozdovičas. Pievienojies arī Tu!