Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:341, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Aicina uz "Mačo" stand-up komēdiju Ikšķilē 07.03.2023 21:56

„Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā izrādi, stand-up komēdiju “MAČO”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem Aināru Ančevski, Ivaru Kļavinski un režisoru Juri Rijnieku.

“Gribu bērnu!” jutekliska komēdija, jeb demogrāfiskais sprādziens divās daļās 17.06.2022 16:12

Izrāde “ Gribu bērnu!” ir muzikāla un pozitīva izrāde, ko tās veidotāji, Pannas Teātris, nodēvējuši par juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem, jeb demogrāfisko sprādzienu divās daļās.

“Viņi melo labāk” jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma 06.09.2019 13:38

Rudenī Latvijas pilsētu kultūras namos “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvās izrādi – iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma. Jaunās izrādes režisors Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.

Izrāde „No saldenās pudeles” dodas vasaras tūrē 02.07.2019 13:49

Jau šonedēļ „Pannas Teātris” uzsāks savu vasaras tūri un piedāvās skatītājiem brīvdabas izrādi – īsti latvisku Rūdolfa Blaumaņa komēdiju “No saldenās pudeles”. 4. jūlijā izrāde dosies pie liepājniekiem un būs skatāma plkst. 19.00 koncertestrādē “Pūt, Vējiņi!”, bet pēc tam jūlija beigās un augustā izrāde viesosies arī citās Latvijas pilsētās.

Modes skate mežā vai Rūdofa Blaumaņa lugas “No saldenās pudeles” prezentācija 16.06.2018 11:00

13. jūnijā, vasarīgā mežā notika “Pannas Teātra” jaunās izrādes, īsti latviskas Rūdolfa Blaumaņa joku lugas “No saldenās pudeles” prezentācija - modes skate. Tajā tērpi atdzīvojās pazīstamo teātra aktieru tēlos un ļāva ieskatīties straujākajā un karstasinīgākajā Rūdolfa Blaumaņa lugā, ko šovasar izrāžu apvienība “Pannas Teātris” izradīs visā Latvijā, bet pirmizrādi piedzīvos Līgo vakarā, 23. jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādē.

„No saldenās pudeles”. Īsti latviska joku luga divos cēlienos 12.06.2018 12:08

Šajā vasarā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvās jaunu brīvdabas izrādi – īsti latvisku un visiem pazīstamu Rūdolfa Blaumaņa komēdiju “No saldenās pudeles”. Jaunā izrāde viesosies vairākās Latvijas pilsētās, bet pirmizrādi piedzīvos Līgo vakarā, 23. jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādē.

Šovakar pirmizrāde „Pannas Teātra” izrādei “OPTIMISTS” 12.02.2018 13:07

Šovakar, 12. februārī, plkst. 19:00 Baložu kultūras namā pirmizrādi piedzīvos „Pannas Teātra” jaunākā izrāde „Optimists”, kas ir Ginta Grāveļa pirmā monoizrāde viņa karjerā. Aktieris kopā ar izrādes autoru Uģi Segliņu un režisoru Juri Rijnieku jaunajā komēdijā rādīs to, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam.

Jauna stand-up izrāde ar Gintu Grāveli - OPTIMISTS 10.01.2018 11:12

Jaunajā gadā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, komēdiju “Optimists”, kurā to, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam, rādīs izrādes autors Uģis Segliņš, režisors Juris Rijnieks un galvenās lomas atveidotājs - aktieris Gints Grāvelis.

Mūsdienu latviešu MAČO - jaunā izrādē Kļavinskis un Ančevskis 05.09.2017 12:42

Rudens sezonā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, stand-up komēdiju “MAČO”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem Aināru Ančevski, Ivaru Kļavinski un režisoru Juri Rijnieku.

„UgunsGrēka” aktieri atkal satiekas izrādē „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” 04.07.2017 16:03

Daudzu latviešu iemīļotā seriāla „UgunsGrēks” aktieri atkal izbauda kopīgu vasaru, turpinot tūri pa Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēm ar izrāžu apvienības „Pannas Teātris” komēdiju „Saimnieks meklē saimnieci”. Tāpat kā seriāla, arī izrādes scenārija autore ir Gunta Kalniņa. Jau no 8. jūlija izrāde būs vērojama Valkā, Preiļos, Jelgavā, Madonā, Alsungā, Rūjienā un Aizputē.

Zane Daudziņa nomaina augstpapēžu kurpes pret izejamiem krokšiem 13.03.2017 23:16

Aktrise Zane Daudziņa, piedaloties izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākajā izrādē „Saimnieks meklē saimnieci”, mainījusi savu imidžu – no „Bruņotās un Bīstamās” Birutas augstpapēžu kurpēs un rozā kleitā kļuvusi par īstu lauku meiteni Grietu ar izejamiem krokšiem kājās, lakatiņu galvā un slaucamo spaini rokās.

Komēdija „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” uzsāk rudens tūri 07.10.2016 10:38

Vasarā pirmizrādi piedzīvoja izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde – komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Izbraukājuši vairākas Latvijas pilsētas ar izrādi brīvdabā, saņemot skaļus aplausus, piedzīvojot patīkamus pārsteigumus no skatītājiem un noreibstot no lilliju smaržas atpakaļceļā mašīnā, izrādes komanda ir gatava uzsākt rudens tūri pa Latvijas pilsētu kultūras namiem. Šovakar, 6. oktobrī plkst. 19:00 Baložu kultūras namā, notiks pirmā rudens izrāde, bet pēc tam to vēl būs iespējams noskatīties Salaspilī, Cēsīs, Limbažos, Talsos, Mārupē u.c.

Rīgas Mežaparkā būvēs lauku sētu izrādē „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” (+VIDEO) 02.08.2016 14:13

Šajā ceturtdienā, 4. augustā plkst. 19:00, Rīgā, Kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" brīvdabas estrādē "Zaļais Teātris" būs skatāma jaunā un Latvijā pieprasītā „Pannas Teātra” vasaras muzikālā izrāde “Saimnieks meklē saimnieci”.

Zināms uzvarētājs, kurš saņem ielūgumus uz "Panna Teātris" brīvdabas komēdiju – „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” 27.07.2016 11:40

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde – komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka režijā iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu.

Portāla KultūrasVēstis.lv rīkotais konkurss ir noslēdzies. Ielūgumus uz Izrāžu apvienības PANNA TEĀTRIS jaunāko vasaras izrādi "Saimnieks meklē saimnieci" pēc izvēles uz sev kārotāko pilsētu – Saulkrastiem, Rīgu vai Suntažiem – saņem GUNITA AVANA.

Laimē ielūgumus uz "Panna Teātris" brīvdabas komēdiju – „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” (+VIDEO) 20.07.2016 13:25

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde – komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka režijā iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu.

Piedalies portāla KultūrasVēstis.lv konkursā un laimē ielūgumus uz Izrāžu apvienības PANNA TEĀTRIS jaunāko vasaras izrādi "Saimnieks meklē saimnieci" pēc izvēles uz sev kārotāko pilsētu – Saulkrastiem, Rīgu vai Suntažiem.

Zināms uzvarētājs, kurš saņem ielūgumus uz "Panna Teātris" brīvdabas komēdiju – „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” 05.07.2016 22:26

Portāla KultūrasVēstis.lv rīkotais konkurss ir noslēdzies. Ielūgumus uz Izrāžu apvienības PANNA TEĀTRIS jaunāko vasaras izrādi "Saimnieks meklē saimnieci" pēc izvēles uz sev kārotāko pilsētu – Kuldīgu, Tukumu, Saldu, Liepāju, Alūksni, Bausku, Jēkabpili vai Saulkrastiem – saņem GUNA SAVILOVA.

Laimē ielūgumus uz "Panna Teātris" brīvdabas komēdiju – „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” 08.06.2016 13:32

Piedalies portāla KultūrasVēstis.lv konkursā un laimē ielūgumus uz Izrāžu apvienības PANNA TEĀTRIS jaunāko vasaras izrādi "Saimnieks meklē saimnieci" pēc izvēles uz sev kārotāko pilsētu – Kuldīgu, Tukumu, Saldu, Liepāju, Alūksni, Bausku, Jēkabpili vai Saulkrastiem.

Jauna vasaras izrāde „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” 31.05.2016 17:02

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas, TV šovu aizkulises, pikantērijas un skandāli lauku sētā – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kurai šobrīd gatavojas Latvijā pazīstami aktieri Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš un Imants Strads.

„SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” – jauna brīvdabas komēdija jeb TV šovs lauku sētā 24.05.2016 17:09

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde - komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka režijā iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu.

Noskaidroti uzvarētāji, kas saņem ielūgumus uz humorpilno izrādi "Jaunais TĒTIS" 19.02.2016 11:35

Portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkurss sadarbībā ar Izrāžu apvienību PANNA ir noslēdzies. Divus ielūgumus uz Izrāžu apvienība PANNA izrādi "Jaunais TĒTIS", kas notiks 23. februārī plkst. 19.00 kinogalerijā "K-Suns", saņem MAIJA TRUPA, INTA ZALECKA un IEVA CIEMATNIECE.

Noskaidroti uzvarētāji, kas saņem ielūgumus uz piedzīvojumu komēdiju "Bruņota un Bīstama" 19.02.2016 11:15

Portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkurss sadarbībā ar Izrāžu apvienību PANNA ir noslēdzies. Divus ielūgumus uz Izrāžu apvienība PANNA izrādi "Bruņota un Bīstama", kas notiks 23. februārī, saņem VELGA TERVITE, savukārt uz izrādi 24. februārī - AGNESE PAGRODE.

Izrādes laiks un norises vieta: plkst. 19:00 kinoteātrī Splendid Palace.

Konkurss! Dāvana Vīriešu dienā - humorpilns stāsts par bērna lomu tēva izglītošanā 15.02.2016 14:42

Piedalies portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkursā sadarbībā ar Izrāžu apvienību PANNA un laimē ielūgumus uz Izrāžu apvienība PANNA izrādi "Jaunais TĒTIS", kas notiks pašā Vīriešu dienas vakarā 23. februārī plkst. 19:00 kinogalerijā K-Suns.

Tikai šoreiz - par godu Vīriešu dienai 23. februārī - konkursā izspēlēsim 6 ielūgumus, t.i., 3 laimīgajiem uzvarētājiem - katram pa 2 ielūgumiem.

Piedalies konkursā un laimē ielūgumus uz piedzīvojumu komēdiju "Bruņota un Bīstama" 15.02.2016 13:59

Piedalies portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkursā sadarbībā ar Izrāžu apvienību PANNA un laimē divus ielūgumus uz Izrāžu apvienība PANNA izrādi "Bruņota un Bīstama", kas notiks 23. un 24. februārī plkst. 19:00 kinoteātrī Splendid Palace.

Daudziņa rīdziniekus priecēs ar abām monoizrādēm 18.01.2016 16:27

Rudenī pirmizrādi piedzīvoja populārās aktrises Zanes Daudziņas jaunā monoizrāde „Bruņota un Bīstama”, ar kuru aktrise viesojās dažādos Latvijas kultūras namos un ir nospēlējusi jau vairāk kā piecpadsmit izrāžu. No janvāra beigām izrāde atkal būs vērojama Latvijas pilsētās, un rīdziniekiem būs iespēja noskatīties arī pirmo aktrises monoizrādi „Tāda es esmu”. Abas monoizrādes piedāvā izrāžu apvienība „Pannas Teātris” Jura Rijnieka režijā ar dramaturģes Aivas Birbeles tekstu.

"BRUŅOTA UN BĪSTAMA". Gandrīz kinostāsts, kā dabūt vīru 90 dienās 15.09.2015 09:33

Oktobra vidū Izrāžu apvienība "Pannas Teātris" skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, piedzīvojumu komēdiju "Bruņota un Bīstama" ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Izrādes aizraujošie piedzīvojumi ir kā mācību grāmata neticīgajiem, kuri domā, ka pasaulē nav īstas mīlestības, nav negaidītu satikšanos un neticamu notikumu. Tādi ir! Un tepat blakus. Vajag tikai atvērt acis uz visu apkārt.

Zināms laimīgais, kurš nogaršos "KUKULI"! 05.08.2015 12:28

Portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv rīkotais konkurss ir noslēdzies. Divus ielūgumus uz Izrāžu apvienības "PANNA" izrādi "KUKULIS", kas notiks 7. augustā Saulkrastu brīvdabas estrādē plkst. 20.00, saņem LIENĪTE SAIDIŅA.

Piedalies konkursā un nogaršo „Kukuli”! 22.07.2015 18:12

Piedalies portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv konkursā un laimē divus ielūgumus uz Izrāžu apvienības "PANNA" izrādi "KUKULIS", kas notiks 7. augustā Saulkrastu brīvdabas estrādē plkst. 20.00.

Nogaršo „Kukuli”, iedod buču - saņem autogrāfu! 19.07.2015 20:20

Šajā vasarā izrādes "Gribu Bērnu!" veidotāji - Pannas Teātris, skatītājiem Latvijas pilsētās piedāvā jauno izrādi - muzikālu dzīves spēli un romantisku komēdiju divās daļās „Kukulis”.

Muzikāli romantiska vasaras izrāde “KUKULIS” Latvijas pilsētās 13.05.2015 15:45

Pannas Teātris šajā vasarā viesosies vairākās Latvijas pilsētu brīvdabas estrādes, lai skatītājiem piedāvātu jauno, muzikālo un romantisko dzīves spēli divās daļās „Kukulis”.

Zināms uzvarētājs par ielūgumiem uz Izrāžu apvienības PANNA stand-up komēdiju "Tāda es esmu" 24.03.2015 15:39

Portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv rīkotajā konkursā par iespēju saņemt 4 draudzeņu ielūgumu uz izrādi "Tāda es esmu" ar ZANI DAUDZIŅU 26. martā K-Suns kinogalerijā balvu iegūst IRMA BUŠMANE.

Te tas ir! Absolūti atklāts latviešu sievietes miesas stāsts pavasara noskaņās 02.03.2015 15:14

2015. gada 5. martā plkst.19.00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" uzstāsies Zane Daudziņa stand-up komēdijā „Tāda es esmu”, kas ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Aktrise uzdodos skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde? - Tai būtu jābūt galvai.

Izrāžu apvienības "PANNA Teātris" viesošanās Īrijā 20.02.2015 15:57

14. februārī "Pannas Teātris" viesojās Īrijā ar divām izrādēm – „Puse no sirds” un „Gribu Bērnu”. Runas par šīm izrādēm Latvijā bija sasniegušas arī tautiešus Īrijā, tādēļ Valentīndienas vakarā viesnīcas Radisson Blu Dublin Airport lielā zāle bija pilna ar pozitīviem un jaukiem cilvēkiem, kuri ar atsaucību un prieku uzņēma abas izrādes. Vairāk par viesošanos Īrija vēsta Izrāžu apvienības "PANNA Teātris" mārketinga menedžere Antra Rijniece:

Absolūti atklāts latviešu sievietes miesas stāsts stand-up komēdijā ar Zani Daudziņu 28.11.2014 16:07

2014. gada 2. decembrī plkst.19:00 Kinogalerijā K-Suns uzstāsies Zane Daudziņa stand-up komēdijā „Tāda es esmu”, kas ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Aktrise uzdodos skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde? - Tai būtu jābūt galvai.

Zināms konkursa "Tāda esmu" uzvarētājs 06.11.2014 09:30

KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv sadarbībā ar izrāžu apvienību "Panna" piedāvāja piedalīties zibenskonkursā un laimēt biļetes uz komēdiju "Tāda esmu'' 7.novembrī

Aktrise Zane Daudziņa piedalīsies latviešu sievietes miesas analīzē 03.11.2014 15:23

2014. gada 7. novembrī plkst.19:00 Kinogalerijā K Suns uzstāsies Zane Daudziņa stand-up komēdijā „Tāda es esmu”, kas ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Aktrise uzdodos skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde? - Tai būtu jābūt galvai.

Zināms konkursa "Jaunais tētis" uzvarētājs 27.10.2014 07:18

Noslēdzies Epadomi, KultūrasVēstis.lv un izrāžu apvienības "Panna" rīkotais jautājumu konkurss.

Piedalies un laimē biļetes uz komēdiju "Jaunais tētis" 24.10.2014 18:30

KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv sadarbībā izrāžu apvienību "Panna" piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz komēdiju "Jaunais tētis" ar Ainaru Ančevski Rīgā, 28.oktobrī

Aktrise Zane Daudziņa piedalīsies latviešu sievietes miesas analīzē 22.10.2014 13:56

2014. gada 7. novembrī plkst.19:00 Kinogalerijā K Suns uzstāsies Zane Daudziņa stand-up komēdijā „Tāda es esmu”, kas ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Aktrise uzdodos skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde? - Tai būtu jābūt galvai.

Stand-up vecāku sapulce “ Jaunais TĒTIS ” ar Aināru Ančevski kinogalerijā K SUNS 22.10.2014 13:54

Iespējams, daudzi skatītāji atceras pirms vairākiem gadiem iestudēto izrāžu apvienības “Panna” izrādi – humorpilno pētījumu par vīrieša būtību - “Tētis” ar Aināru Ančevski galvenajā lomā. Izrāde ar lieliem panākumiem bija skatāma gandrīz visās Latvijas pilsētās. Pa šo laiku ir izaudzis gan izrādē attēlotais mazulis, gan pats “tētis”, tādēļ aprīļa sākumā skatītājiem tiks piedāvāta jauna izrāde – humorpilns stāsts par bērna lomu tēva izglītošanā, jeb jauna stand-up komēdija - “Jaunais TĒTIS”.

PANNAS TEĀTRA pirmizrāde “ KUKULIS” Jelgavā! 07.10.2014 18:20

Izrādes "Gribu Bērnu!" veidotāji - " Pannas Teātris", uzsākot jauno rudens sezonu, 16. oktobrī, plkst. 19:00 Jelgavas skatītājiem piedāvās pavisam jaunu izrādi - muzikālu dzīves spēli - komēdiju divās daļās „Kukulis”. Izrāde ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizēs līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams.

Nākamā lapa