Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:341, Did:0, useCase: 3


Zināms laimīgais, kurš nogaršos "KUKULI"!

Redakcija
Redakcija

Portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv rīkotais konkurss ir noslēdzies. Divus ielūgumus uz Izrāžu apvienības "PANNA" izrādi "KUKULIS", kas notiks 7. augustā Saulkrastu brīvdabas estrādē plkst. 20.00, saņem LIENĪTE SAIDIŅA.

Izbraukājuši Latvijas malu malas ar izrādi „Gribu Bērnu”, Pannas teātra radošā komanda vienojušies atziņā, ka nav skaistākas vietas uz pasaules, kā Latvija!

Tādēļ, esot lepniem par savu zemi, izrāde „Kukulis” aicina mīlēt un lolot Latvijas skaistumu, neatdodot to ne par kāda lieluma kukuli.

Izrāde viegli un jautri atmaskos līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams - nedod kukuli, labāk dod buču!

Apsveicam uzvarētāju un lūdzam sazināties ar portāla "KultūrasVēstis.lv" redakciju, zvanot (+371) 28622680 vai rakstot un e-pastu kulturasvestis@epadomi.lv.

Konkurss tapis sadarbībā ar Izrāžu apvienību "PANNA".
Vairāk par izrādi ŠEIT

Izrādes fragmenti. Video no Epadomi TV arhīviem