Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Šovakar pirmizrāde „Pannas Teātra” izrādei “OPTIMISTS”

Redakcija
Redakcija

Šovakar, 12. februārī, plkst. 19:00 Baložu kultūras namā pirmizrādi piedzīvos „Pannas Teātra” jaunākā izrāde „Optimists”, kas ir Ginta Grāveļa pirmā monoizrāde viņa karjerā. Aktieris kopā ar izrādes autoru Uģi Segliņu un režisoru Juri Rijnieku jaunajā komēdijā rādīs to, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam.

„Tas ir stāsts par vīrieša ideālo pasauli, kurā viņš jūtas ērti un komfortabli, kurā ir tikai viņam vien saprotamas lietas, kuras viņš nevar un negrib mainīt. Un tajā pašā laikā tas ir stāsts par izvēli, par piedāvāto iespēju un par to, kā savijas kopā „pasaulīgais un pārpasaulīgais” - par dažādām situācijām, kurās nonākam un nevaram vai neprotam, vai negribam rīkoties citādāk,” izrādi raksturo Gints Grāvelis.

Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem - nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala.

Arī latviešiem taču ir savi optimisti!
Par iesācējiem!

Izrādes režisors Juris Rijnieks un autors Uģis Segliņš sadarbojušies jau agrāk - „Pannas Teātra” stand-up izrādē “Līgavainis” ar aktieri Lauri Dzelzīti galvenajā lomā. Jaunajā “Optimistā” galvenajā lomā iejutīsies aktieris Gints Grāvelis.

Izrāde “OPTIMISTS” no 12. februāra būs skatāma daudzos Latvijas kultūras centros – Baložos, Mārupē, Siguldā, Limbažos, Jēkabpilī, Skrundā, Ozolniekos, Lielvārdē, Brocēnos, Liepājā, Slampē, Salaspilī, Talsos, Alūksnē u.c.

Biļetes iegādājamas „Biļešu Paradīzes” kasēs un/vai izrāžu norises vietās.