Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Piedalies konkursā un nogaršo „Kukuli”!

Redakcija
Redakcija

Piedalies portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv konkursā un laimē divus ielūgumus uz Izrāžu apvienības "PANNA" izrādi "KUKULIS", kas notiks 7. augustā Saulkrastu brīvdabas estrādē plkst. 20.00.

Izbraukājuši Latvijas malu malas ar izrādi „Gribu Bērnu”, Pannas teātra radošā komanda vienojušies atziņā, ka nav skaistākas vietas uz pasaules, kā Latvija!

Tādēļ, esot lepniem par savu zemi, izrāde „Kukulis” aicina mīlēt un lolot Latvijas skaistumu, neatdodot to ne par kāda lieluma kukuli.

Izrāde viegli un jautri atmaskos līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams - nedod kukuli, labāk dod buču!

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt portālu KultūrasVēstis.lv (draugiem.lv/kulturasvestis), epadomi.lv (draugiem.lv/epadomi ) un Izrāžu apvienības "PANNA" (draugiem.lv/panna) sekotājam draugu lapās.

2. Jāspiež "patīk" un "ieteikt" saviem draugiem.

Konkurss norisinās līdz 2015. gada 4. augusta plkst. 23.59.
5. augusta rītā paziņosim laimīgo, kurš iegūs divus ielūgumus divus ielūgumus uz Izrāžu apvienības "PANNA" izrādi "KUKULIS", kas notiks 7. augustā Saulkrastu brīvdabas estrādē plkst. 20.00.


Konkurss tapis sadarbībā ar Izrāžu apvienību "PANNA".
Vairāk par izrādi ŠEIT

Izrādes fragmenti. Video no Epadomi TV arhīviem