Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 3


Aktrise Zane Daudziņa piedalīsies latviešu sievietes miesas analīzē

Redakcija
Redakcija

2014. gada 7. novembrī plkst.19:00 Kinogalerijā K Suns uzstāsies Zane Daudziņa stand-up komēdijā „Tāda es esmu”, kas ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Aktrise uzdodos skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde? - Tai būtu jābūt galvai.

Izrāžu pvienības „Pannas Teātris” izrāde – autores Aivas Birbeles „Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā ir absolūti atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikt pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance:

- vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu?
- vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru?
- skūt vai epilēt?
- masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem?
- botulīns vai jau skalpelis?
- bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl?

Izrādes režisors Juris Rijnieks: „Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē sava ārējā tēla radīšanai un saglabāšanai. Noņemoties ar ārējiem parametriem, sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas ne vienmēr slēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai nevar pienākt situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā.”

Sievietes galvenā erogēnā zona atrodas starp pleciem, uzskata izrādes veidotāji un iesaka vīriešiem, ka par ievērojami mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav.

Izrāde būs skatāma kinogalerijā K Suns 7. novembrī plkst.19:00
Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un K Suns kasē.

„Pannas” izrādes Rīgā un Latvijā

Izrāde “Tāda es esmu” ar lieliem panākumiem tiek izrādīta gan visā Latvijā, gan daudzviet ārzemēs. Zane Daudziņa ar izrādi ir viesojusies Zviedrijā, Īrijā un arī tālajā Austrālijā, kā arī Baltkrievijas teātra festivālā “Belaja Veža”, kas notika Brestas pilsētā.
Izrāžu apvienības „Pannas Teātris” izrādes: “Gribu bērnu!” (Ģ. Ķesteris, M. Doveika, Z. Daudziņa vai M. Bērziņa, A. Siliņš), “Puse no sirds” (Zane Daudziņa, Aldis Siliņš), “Līgavainis” (Lauris Dzelzītis), “Tētis” (Ainārs Ančevskis)

„Pannas Teātris”
Izrāžu apvienība "PANNA" -