Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Liepājas Leļļu teātris sāk 35. sezonu, iedvesmojoties no latviešu un pasaules literatūras klasikas 18.09.2023 13:16

“Liepājas Leļļu teātra 35. sezonu iedvesmojuši latviešu un pasaules literatūras klasikas darbi un to varoņi – Daniela Defo Robinsons Krūzo, Hansa Kristiana Andersena Sniega karaliene, Annas Brigaderes Sprīdītis un sengrieķu mitiloģiskais varonis Ahillejs. Priecājos, ka visi uzrunātie režisori varoņstāstus interpretē talantīgi un interesanti. Pazīstamie stāsti tiek risināti jaunos un neierastos kontekstos, kas rada krāsainu un iespaidiem bagātu teātra piedzīvojumu gan bērniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem,“ sezonu raksturo teātra vadītāja Lelde Vīksna.

OratoriO svin 3 gadu jubileju un atklāj jauno sezonu 04.09.2023 11:34


30.augustā mūzikas un drāmas telpā OratoriO, Rīgā, Sporta ielā 2, K1 (ieeja no Hanzas ielas) notika preses konference par jauno OratoriO sezonu. Preses konferencē piedalījās - Rēzija Kalniņa, Ainārs Rubiķis, Azade Magsodi, Andis Paegle un Voldemārs Rode.

OratoriO sāk jauno sezonu ar izrādi “Viņa-Viņš-Viņa?” un dzejas un mūzikas vakaru “Brīdis pēc vakariņām” 16.08.2023 09:23

Svinot mūzikas un drāmas telpas OratoriO jaunās sezonas sākumu, 30. augustā plkst. 19.00 cikla “Brīdis pēc vakariņām” koncertprogrammā "Mēness mūzika un dzeja" uzstāsies vijolniece Azade Magsodi (Azadeh Maghsoodi) (Irāna, Vācija), aktrise Rēzija Kalniņa un pianists Andis Paegle (Vācija).

OratoriO izrādes “TAGAD UN TAD” un “Viņa-Viņš-Viņa?” 03.06.2023 20:32

Šajā sezonā vēl tikai divas reizes būs iespēja noskatīties Rēzijas Kalniņas abus iestudējumus mūzikas un dramas telpā OratoriO. Šona Grenana luga “TAGAD UN TAD” būs skatāma 5. un 14. jūnijā, savukārt pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem izrādi “Viņa-Viņš-Viņa?” skatītāji varēs noskatīties 7. un 29. jūnijā. Abām izrādēm ir mainīgi aktieru sastāvi.

Top vērienīga brīvdabas izrāde “Sirēnas dziesma” 19.05.2023 09:51

Liepājas Leļļu teātrī sācies darbs pie šīs sezonas vērienīgākā jauniestudējuma – muzikālas brīvdabas izrādes “Sirēnas dziesma”, kas top kā grieķu mītu triloģijas “Puika. Meitene. Sirēna” pirmā daļa. Aiz katras triloģijas daļas nosaukuma slēpjas viens sengrieķu mīts, kas kanonizējies un pārvērties mūsdienās labi zināmā “spārnotā” teicienā, piemēram, par “Ahileja papēdi”, “Ariadnes pavedienu” vai “Sirēnas dziesmu”. Iestudējuma idejas autore un režisore Anta Priedīte radošā sadarbībā ar scenogrāfu Aigaru Ozoliņu un komponistu Juri Kaukuli uzņēmušies šķetināt šos grieķu mītus, lai atklātu katra spārnotā teiciena rašanos un patieso nozīmi.

Pirmizrādi piedzīvos Liepājas Radio teātra audiovizuālas iestudējums „21. gadsimta mīlassstāsts” 15.03.2023 09:45

2020. gadā, iesākoties pandēmijai, Liepājas teātra aktrisei Karīnai Tatarinovai radās iecere veidot Liepājas Radio teātri, aktualizējot un Liepājas teātra aktieru balsīs liekot ieskanēties vairāku latviešu autoru darbiem, kas savas pirmizrādes piedzīvoja Rietumu Radio un Latvijas Radio ēterā. Šobrīd Liepājas Radio teātris svin jau trešo dzimšanas dienu un turpina darboties, meklējot arvien jaunus izaicinājumus un radot arvien jaunus iestudējumus.

“Mazā ģilde” Mazajā zālē būs skatāma “Vecpilsētas teātra” izrāde 14.02.2023 13:01

21. februārī plkst. 19.00 “Mazā ģilde” Mazajā zālē būs skatāma “Vecpilsētas teātra” izrāde – Albērs Kamī “Pārpratums”, kuru režisore Edīte Neimane raksturo kā sirreālu drāmu.

Mazajā ģildē notiks absurdās drāmas teātra izrāde “Aiz slēgtām durvīm” 29.10.2022 22:29

1. novembrī plkst. 19.30 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē Vecpilsētas teātris uzstāsies ar Žana Pola Sartra absurdo drāmu “Aiz slēgtām durvīm” vienā cēlienā. Lomās uzstāsies Signe Ķipure, Solange Karlauskis (Latvija-Brazīlija), Guntis Arājs un Mārtiņš Eglītis. Režisore – Edīte Neimane. Ieeja bez maksas.

Willa Teātrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums bērniem “Augusts, zupas neēdājs” 05.10.2022 12:20

Šo ceturtdien, 6. oktobrī plkst. 19.00, Willa Teātris aicina uz jauniestudējumu bērniem “Augusts, zupas neēdājs” teātra telpās Stabu ielā 18C.

1. oktobrī pirmizrādi piedzīvos Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?” 25.09.2022 21:28

Mūzikas un Drāmas telpā “OratoriO” (Sporta 2 kvartālā) 1. oktobrī plkst. 19.00 pirmizrādi piedzīvos Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?”. Izrāde veidota pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem.

„Radioteātris” atzīmē 95. dzimšanas dienu 17.08.2022 09:15

Šodien, 17. augustā, Latvijas Radio „Radioteātris” atzīmē 95. gadadienu. Šo gadu laikā Radioteātris ir bijis nozīmīgs dalībnieks Latvijas kultūras dzīvē un veidojis tūkstošiem iestudējumus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Dzimšanas dienas ietvaros Radioteātris klausītājiem sagatavojis 95 spožus iestudējumus, no kuriem senākais ierakstīts pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Liela daļa no tiem līdz šim tikuši rūpīgi glabāti fonotēkā, gaidot savu atkal atgriešanos pie klausītājiem. Iestudējumus turpmāk ikviens sev ērtā laikā var klausīties Latvijas Radio mobilajā lietotnē un tīmekļa vietnes sadaļā Radioteātris: https://radioteatris.lsm.lv/lv/radi...

Uzņem dalībniekus improvizācijas teātra studijā 29.07.2022 16:37

Jau sesto gadu pēc kārtas, "Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris" izsludina dalībnieku uzņemšanu aktiermeistarības un improvizācijas studijā, kas sāks darbu septembrī. Deviņu mēnešu laikā, līdz nākamā gada maijam (36 nodarbības), tiem, kuri vēlas apgūt aktiermeistarības un improvizācijas pamatus, studijā būs iespējams sistemātiski apgūt iesildīšanās tehnikas, aktiermeistarības un aktiera runas pamatus, improvizācijas principus, metodes un tehnikas, attīstīt spontanitāti, fantāziju, iejušanos tēlā un apgūt sadarbības vingrinājumus.

Izrāde “Marija un zibens” Āgenskalna tirgū 16.05.2022 10:38

Šī gada 19. jūnijā plkst. 16.00 un 19.00 Āgenskalna tirgus teritorijā būs skatāma teātra trupas KVADRIFRONS veidotā izrāde “Marija un zibens”, kas tapusi 2021. gadā, Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros. Izrāde, kas ieguvusi skatītāju un kritiķu atzinību, līdz šim tikusi izrādīta tikai Valmierā, bet ar Āgenskalna tirgus gādību tā pirmo un, iespējams, pēdējo reizi pieejama arī Rīgas skatītājiem.

Liepājas Leļļu teātrī iestudē Dullo Dauku un aicina diskutēt par fizisko un emocionālo vardarbību 19.04.2022 11:31

Režisors Dmitrijs Petrenko Liepājas Leļļu teātrī sācis darbu pie jauniestudējuma, kurā aicina sarunāties par fizisko un emocionālo vardarbību. “Dauka. Labie jautājumi” ir režisora aicinājums veidot dialogu starp bērniem un vecākiem, starp pagātni un tagadni – sarunāties par Daukas kā bērna emocionālajiem pārdzīvojumiem mūsdienu vērtību kontekstā un mūsdienu cilvēka sapratnē. Sezonas noslēdzošais jauniestudējums Liepājas Leļļu teātra skatītāju vērtējumam tiks nodots maija vidū.

Ogres teātra repertuārā atgriežas godalgotā izrāde “Ivanovs” 15.04.2022 14:42

Ogres teātra repertuārā pēc ilgāka pārtraukuma atgriežas skatītāju un kritiķu novērtētais Antona Čehova lugas “Ivanovs” iestudējums Jāņa Kaijaka režijā! Izrāde Ogres Teātra telpā būs skatāma 23. aprīlī plkst. 18:00.

RKTMC “Mazā Ģilde” aicina uz izrādi “Es esmu…” 23.03.2022 11:02

Starptautiskajā Teātra dienā, RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē 27. martā plkst. 17.00 būs skatāma Vecpilsētas teātra uzvedumu “Es esmu…”. Režisore Edīte Neimane un Vecpilsētas teātris aicina būt kopā vienotiem un ticēt, ka teātris - tā ir miera kultūra, ka vēstures un teātra ceļi iet līdztekus un tie ir saistīti.

Klāt amatierteātru izrāžu parāde “Rīga spēlē teātri 2021” 20.09.2021 13:36

Rudenī jau tradicionāli iedzīvotāji gaidīti amatierteātru izrāžu parādē “Rīga spēlē teātri”, kas šogad risināsies no 23. līdz 26. septembrim VEF Kultūras pilī. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt gan klasikas iestudējumus, gan jaundarbu uzvedumus un pantomīmas izrādi. Ieeja izrādēs ir bez maksas.

Top Reiņa Botera iestudējums - vēsturisks notikums trīs daļās NĒMIZ PǞL! 20.09.2021 13:34

6. oktobrī, pulksten 19:00, teātra trupas KVADRIFRONS pagaidu mītnē Zeļļu ielā 25 pirmizrādi piedzīvos režisora Reiņa Botera iestudējums - vēsturisks notikums trīs daļās NĒMIZ PǞL!.

Baiba Sipeniece-Gavare: «Esmu gatava vasaras stāvizrādēm!» 14.07.2021 14:12

Pirms savas stāvizrādes «Vienreiz jau var!» vasaras tūres, kas sāksies jau šo sestdien, 17.jūlijā, Rojas estrādē, TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare šīs nedēļas sākumā kopā ar mediju pārstāvjiem devās nelielā izbraukumā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu, lai pastāstītu, kā gatavojas šim notikumam.

Groza Radioteātrī iestudējusi „Have a nice day! Gandrīz mīlas stāsts” 01.07.2021 09:52

3. un 4. jūlijā Latvijas Radio 1 klausītājiem piedāvā Radioteātra pirmatskaņojumu – godalgota latviešu rakstnieka Jura Zvirgzdiņa stāstu krājuma „Have a nice day! Gandrīz mīlas stāsts” iestudējumu, ko režisējusi Laura Groza. Tas skanēs divus vakarus plkst. 17.05 un būs pieejams arī mājaslapā latvijasradio.lv. Uzvedums ir režisores L. Grozas un aktieru Daiņa Grūbes un Kaspara Dumbura debija Radioteātrī. Radioteātris un „Skola2030” šo iestudējumu iesaka izmantot mācību saturam skolā.

Pavadi sieviešu dienas vakaru kopā ar dzejas dižgariem iestudējumā “Vēstule draugam” 03.03.2021 10:09

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā Ģilde” starptautiskajā sieviešu dienā piedāvā iespēju baudīt iestudējumu “Vēstule draugam” tiešraidē 8. martā plkst. 19.00 no Mazās ģildes Lielās zāles. Dzejas dižgarus – Ojāru Vācieti un Imantu Ziedoni attēlos latviešu iemīļotie aktieri Vilis Daudziņš un Kaspars Znotiņš, izspēlējot abu dzejnieku rakstītās dzejas rindas, ierakstus, vēstuļu un apsveikumu kartīšu saraksti Jēkaba Nīmaņa muzikālās partitūras pavadībā. Biļetes un interneta tiešraide - Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...

Starptautiskā radošā kolektīva veidotā izrāde “Pīķa dāma” tiks izrādīta Dailes teātra Mazajā zālē 27.09.2020 01:45

28. un 29.septembrī Dailes teātra Mazajā zālē (Brīvības ielā 75) tiks izrādīta starptautiskā radošā projekta Teatro Fabrica veidotā izrāde “Pīķa dāma”, kas tapusi pēc Aleksandra Puškina stāsta motīviem. Vairākas iestudējuma pirmizrādes šovasar notika Jūrmalā, projekta vasaras rezidencē. Visas izrādes bija izpārdotas, tādēļ organizatori un režisore pieņēma lēmumu iestudējumu parādīt uz vienas no lielākā Latvijas teātra skatuvēm, saglabājot kamerstilu un maksimālu skatītāju iesaisti notikumos. Sākums plkst. 19.00, bez starpbrīža.

Pārdošanā biļetes uz Ogres teātra izrādi “Rītdiena ir tālu” 23. augustā 06.08.2020 15:44

Sagaidot Ogres pilsētas svētkus, Ogres teātris 23. augustā plkst. 19:00 ogrēniešiem un pilsētas viesiem piedāvā iespēju noskatīties skatītāju iemīļoto lirisko franču komēdiju “Rītdiena ir tālu” Jāņa Kaijaka režijā

Izrāde “VECMĀMIŅU VALSTS” uzsāk viesizrāžu ciklu Latvijas pilsētās 18.09.2019 10:37

Teātra trupas KVADRIFRONS izrāde “Vecmāmiņu valsts”, kas pirmizrādi piedzīvoja šovasar, sarunu festivāla LAMPA ietvaros, uzsāk savu rudens ceļojumu pa Latvijas pilsētām. Pirmā izrāde notiks 2. oktobrī Koncertzālē Valmiera, savukārt 19. oktobrī “Vecmāmiņu valsts” būs skatāma Kuldīgā, festivāla “Teātris ir visur” ietvaros. Līdz šī gada beigām izrāde viesosies arī Liepājā, Rēzeknē un Daugavpilī. Pateicoties British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstam, izrāde būs skatāma bez maksas. Ieeja ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots.

Sidnejas Latviešu teātra uzveduma KABARĒ DE RĪGA noslēguma izrāde VEF Kultūras pilī 18. augustā 26.07.2019 12:10

Sidnejas Latviešu teātris 2019. gada jūlijā un augustā vairākās Latvijas pilsētās sniedz teatrāli muzikālā uzveduma KABARĒ DE RĪGA izrādes, kas stāsta par Latvijas simtgades pirmo 20 gadu izklaidēm Rīgā. Turnejas noslēguma izrāde iekļauta Rīgas pilsētas svētku programmā un notiks VEF Kultūras pils Kamerzālē 18. augustā plkst. 17.00. Bezmaksas ielūgumi uz izrādi būs pieejami VEF Kultūras pils kasēs no 30. jūlija.

Viesizrādes lībiešu krastā un vasaras festivālos 23.07.2019 17:15

Vairāki Latvijas Jaunā teātra institūta producētie projekti šovasar turpina ceļu pie skatītājiem un būs skatāmi dažādos vasaras festivālos visā Latvijā. 2. augustā Mazirbes tautas namā Lībiešu kultūras dienas noslēgumā tiks izrādīts latviešu un igauņu mākslinieku kopdarbs „Pirmie, kas aiziet”. Šī izrāde, kas tapa kā daļa no abu valstu simtgades svinībām 2018. gadā, vēsta par lībiešu tautas likteni. Apvienojot vēsturiskus faktus, individuālus stāstus un personiskas atklāsmes, pretnostatot atšķirīgās Latvijas un Igaunijas valstu nostājas lībiešu jautājumā, autori ved skatītājus aizraujošā ceļojumā un uzdod neparastu jautājumu – vai izzušana vienmēr ir traģēdija? Izrādes autori ir komponists Toms Auniņš, scenogrāfes Austra Hauks un Epa Kubu, horeogrāfes Joanna Kalma un Karolīna Poska, vizuālā un video māksliniece Kristīna Normana, dramaturgs, režisors un aktieris Kārlis Krūmiņš un režisors Valters Sīlis. Pēc izrādēm Rīgā un Tallinā šī būs darba „Pirmie, kas aiziet” pirmizrāde lībiešu krastā.

Vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris 14.07.2019 11:30

No 2019. gada 19. jūlijam līdz 18. augustam ar teatrāli muzikālu uzvedumu “Kabarē de Rīga” vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris. Tūres mērķis ir stiprināt saikni un veicināt sadarbību starp latviešiem Austrālijā un Latvijā. Jāņa Čečiņa veidotā iestudējuma “Kabarē de Rīga” pamatā ir viesnīcas “Hotel de Rome” restorāna viesmīļa Aleksandra Bāra atmiņu grāmata “Mani skaistākie gadi Latvijā”. Tajā aprakstīti patiesi notikumi par dzīvi Rīgā pērnā gadsimta 20. – 40. gados.

Izrādes „Tobāgo” komandai Liepājā pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova 31.01.2019 14:16

9.februārī Liepājas Olimpiskajā centrā būs iespēja noskatīties skatītāju iecienīto Ulda Marhileviča un Māras Zālītes traģikomisko dziesmu spēli „Tobāgo”. Šajā izrādē Lullas lomā „Tobāgo” komandai pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, aizvietojot Dailes teātra aktrisi Sarmīti Rubuli.

Teātra trupas KVADRIFRONS izrāde – detektīvs bērniem “Perturbons” 18.01.2019 10:19

Šī gada 26. janvārī pirmizrādi piedzīvos teātra trupas KVADRIFRONS izrāde – detektīvs bērniem “Perturbons”, kuras režisore ir Paula Pļavniece. Izrādes tekstu radījuši trupas KVADRIFRONS pārstāvji Klāvs Mellis un Ance Strazda, bet dziesmu tekstus sarakstījusi dzejniece Inese Zandere. Izrādes gaitā drosmīgā un fenomenāli radošā draugu kompānija KVADRIFRONS kopā ar bērniem centīsies atrast savu pazudušo biedru un novērst Perturbona radītās nejaucības.

Juris Bartkevičs izrādē par Voldemāru Irbi 08.01.2019 10:03

Izrāde par vienu no Latvijas pasteļglezniecības tradīciju aizsācējiem un savdabīgākajiem latviešu māksliniekiem, tautā sauktu Baskāji Irbīti, ir turpinājums Mūzikas un mākslas atbalsta fonda iestrādnēm un jau īstenotajām izrādēm šajā ciklā - veidot stāstus teātra valodā par spilgtām personībām Latvijas kultūrā un mākslā.

Izsludina konkursu atbalsta finansējuma piešķiršanai Rīgas amatiermākslas kolektīvu vadītājiem un speciālistiem 03.01.2019 11:36

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina budžeta programmas “Atlīdzība amtiermākslas kolektīvu vadītājiem un speciālistiem” atbalsta finansējuma piešķiršanas konkursu, lai no 2019. gada 1. janvāra līdz 2023. gada 31. decembrim finansiāli atbalstīt kolektīvus, kuru dibinātājs ir reģistrēts un darbojas Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, un kuri piedalās Dziesmu un deju svētku procesa nodrošināšanā, atbilstoši Dziesmu un deju svētku likumam.

Latvijā pirmo reizi notiks leģendārā Maskavas teātra viesizrādes 14.12.2018 15:16

1., 2. un 3.februārī pirmo reizi Latvijā notiks ļoti neparasta Maskavas teātra – “Teātra Dienvidrietumos” – viesizrādes. Rīgā un Daugavpilī teātris rādīs uzreiz trīs aktuālas izrādes: pirmā ir autentisks traģifarss par sieviešu smago likteni – “Vecene Šanele” (16+), otrā – jauna interpretācija par visnoslēpumaināko Bulgakova romānu “Meistars un Margarita”, trešā “pirātu” muzikālā izrāde visai ģimenei “Dārgumu meklējumos vai Neticamais stāsts par kādu kuģa katastrofu”.

Režisores Ances Kukules izrāde “Klitamnestra” Rīgas cirkā 06.12.2018 09:09

2019. gada 7. un 28. janvārī izrāde “Klitaimnestra” būs skatāma Rīgas cirka manēžā. Valdnieces Klitaimnestras dzimta nespēj izbēgt no mūžīgi lejupejošas spirāles, kurā kopā vijas atriebība, gods, mīlestība un varaskāre. Sengrieķu dievi ir tikpat asinskāri kā šodienas Naudas, Varas, Slavas un Baiļu dievi. No Senās Grieķijas laikiem daudz kas nav mainījies un antīkajos tekstos atklājas modernu attiecību dinamika, ko izrādes komanda risina, interpretējot un eksperimentējot ar režisora Ježija Grotovska veidotajiem aktiermeistarības treniņiem.

Pie skatītājiem dodas emocionāls koncertstāsts Latvijai “Pūt, vējiņi” 12.11.2018 12:26

Svinot mūsu valsts simtgades svētkus, jau pēc nedēļas - otrdien, 13. novembrī Ogres kultūras centrā pirmo reizi būs skatāms emocionālais koncertstāsts “Pūt, vējiņi”. Jaunā programma izskanēs četrpadsmit Latvijas pilsētās, izsludināti arī papildkoncerti Rīgā, Liepājā un Jelgavā. Daudzas no programmas dziesmām uzsākušas rotāciju radiostacijās un nule kā izdotas arī dziesmu albumā “Pūt, vējiņi”, ko varēs iegādāties tikai koncertu norises vietās.

Čerkovska teātrī šonedēļ trīs izrādes 26.09.2018 08:44

Čerkovska teātrī šonedēļ trīs izrādes: komēdija "Tinder Surprise - divi", "Floras un Herba piedzīvojumi" un "Normunds Astra: Septiņas dienas Jeruzalemē!". Biļetes nopērkamas Bezrindas.lv

Kaņepes Kultūras centrā sezonu atsāk „Sieviešu stendaps” 24.09.2018 13:27

Šodien, 24. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā piekto sezonu ar stāvkomēdiju Sieviešu sprediķi pieteiks organizācija Sieviešu stendaps, kurā piedalīsies komiķes Katrīna Rudzīte, Ieva Viese-Vigula, Laura Ceļmale, Mairita Lūse, Džemma Sudraba un Marta Elīna Martinsone. Stāvkomēdiju vakari Kaņepes Kultūras centrā notiks reizi mēnesī no septembra līdz jūnijam.

StandUp komēdija “Tinder Surprise” 19.09.2018 14:38

21. septembrī “Čerkovska teātrī”, Rīgā, Ģertrūdes ielā 103, izklaides tīkotāji tiek aicināti uz Stand Up komēdiju “Tinder Surprise”. Par randiņu un attiecību tēmu runās un jokos gan komiķis Rihards Čerkovskis, gan talantīgais, “balsīs runājošais” viesis – Ernests Cimanskis.

Notiks Zeibota jaunākās lugas "Tuvojoties apvārsnim" lasījums 12.08.2018 08:33

Trešdien, 15. augustā, plkst. 19.00 Raiņa un Aspazijas mājā Baznīcas ielā 30 notiks Andra Zeibota jaunākās lugas "Tuvojoties apvārsnim" lasījums.

Rihards Čerkovskis: Mūsu teātris uzsāk 1. sezonu 08.08.2018 18:30

Rihards Čerkovskis: Čerkovska Teātris"- skan lieliski. Tas man liek justies tā, itkā es būtu noslēdzis līgumu ar augstākiem spēkiem, tie mani ir pieņēmuši darbā par cilvēku izklaidētāju. Mans uzdevums ir smīdināt cilvēkus, liekot tiem aizmirst par egocentrismu, kas izdomās 159 iemeslus, kāpēc cilvēks nevar būt laimīgs.

Nākamā lapa