Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Ar atjaunotu aktieru sastāvu traģikomiskā dziesmuspēle «Tobāgo!» dodas pie skatītājiem 27.05.2024 15:58

Atzīmējot vairāk nekā divdesmit gadus kopš Ulda Marhileviča un Māras Zālītes skatītāju mīlestību iemantojušās dziesmuspēles «Tobāgo!» pirmizrādes Dailes teātrī un septiņus gadus, kopš atjaunotā izrāde apceļoja Latviju, šovasar izrāde atkal dodas pie skatītājiem, turklāt – ar atjaunotu aktieru sastāvu. Atjaunojuma pirmizrāde notika pagājušās nedēļas nogalē Salaspilī, izpelnoties skatītāju stāvovācijas.

Ogres teātris dodas viesizrādēs ar brīvdabas uzvedumu “Skroderdienas Silmačos” 20.05.2024 09:54

Kā ik gadu vasaras saulgriežu laikā Ogres teātris dodas viesizrāžu tūrē ar Rūdolfa Blaumaņa lugas “Skroderdienas Silmačos” brīvdabas iestudējumu, kas šogad būs skatāms Jumpravā, maizes ceptuvē “Lāči” un Ropažos.

Rīgas Zoodārzā tiks izrādīta KVADRIFRONA brīvdabas opera ģimenēm “Ērces” 10.04.2024 13:48

Atzīmējot vasaras un skolēnu brīvlaika sākumu, 7., 8. un 9. jūnijā Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā pirmizrādi piedzīvos teātra trupas KVADRIFRONS veidotā kukaiņu opera visai ģimenei “Ērces”. Apjomīgais un muzikālais brīvdabas iestudējums vēstīs par kādu šķietami mazu, bet vēsturisku notikumu - ērču encefalīta ienākšanu Latvijas teritorijā. Velkot paralēles starp kukaiņu pasaules daudzveidību un mūsu sabiedrību, izrāde mudinās domāt par tādiem jautājumiem kā savstarpēja cieņa un iecietība, kā arī visu vecumu skatītājus iepazīstinās ar Latvijas kukaiņu paradumiem un aktualizēs tēmu par personīgo veselību un drošību, uzturoties dabā.

Aicina uz Vecpilsētas teātra izrādi "Pārpratums" Mazajā ģildē 22.03.2024 08:38

26. martā plkst. 19.00 RKTMC “Mazā ģilde” Mazajā zālē būs skatāma “Vecpilsētas teātris” izrāde – Albērs Kamī “Pārpratums”, kuru režisore Edīte Neimane raksturo kā sirreālu drāmu.

Aicina uz jaunu koncertizrādi “Atkapusvētki” Latvijas bāros 23.01.2024 11:23

1. februārī pie skatītājiem nonāks koncertizrāde “Atkapusvētki”, kas komēdijas manierē ienesīs mitoloģijas un pēcnāves dzīves tematiku dažādos Latvijas bāros.

Liepājas Leļļu teātris izsludina divus starptautiskus konkursus 19.01.2024 12:23

Liepājas Leļļu teātris izsludina divus starptautiskus konkursus: konkursu dramaturgiem un konkursu teātra izrāžu veidotājiem. Abu konkursu mērķis ir atlasīt oriģināllugas vai vēl tapšanas stadijā esošas lugas, kā arī izrāžu idejas iestudēšanai tuvākajās sezonās uz Liepājas Leļļu teātra skatuves.

Populāri aktieri izspēlēs draisku attiecību komēdiju «Caurstaigājamā guļamistaba» 15.01.2024 10:15

Sākot ar februāri, Latvijas pilsētu koncertzālēs un kultūras centros būs skatāma jauna draiska attiecību komēdija «Caurstaigājamā guļamistaba». Pirmizrāde – 1.februārī plkst.19 Ogres Kultūras centrā. Izrāde būs skatāma arī Krustpilī, Talsos, Rīgā un citviet Latvijā.

Pirmizrāde KVADRIFRONA iestudējumam “Skaistā tumsa”. 07.12.2023 16:57

2023. gada 13. decembrī Merķeļa ielā 4 pirmizrādi piedzīvos teātra trupas KVADRIFRONS iestudējums “Skaistā tumsa" - Adventes pasaka par nepārvaramām ilgām pēc skaistuma. Maģiskā reālisma stilā veidotā izrāde izseko brīnumainam stāstam par Babu Jagu, vīru ar pavisam noteikti pielīmētu bārdu, gaili ar čūskas asti, diviem SPA saloniem, svētku sapulci, pārrautu nabassaiti un talantu, kas ielīksmo, bet iztukšo.

Visā Latvijā būs skatāma Aivas Birbeles attiecību komēdija «Rabarberu vīns» 02.12.2023 00:20

Sākot ar 2.decembri, Latvijas pilsētu kultūras namus apceļos Aivas Birbeles jaunā attiecību komēdija «Rabarberu vīns», kuru iestudējis režisors Gundars Silakaktiņš un kurā uz glāzi reibinoša rabarberu vīna satiksies aktieri Zane Daudziņa, Kristīne Nevarauska, Ģirts Ķesteris un Lauris Subatnieks. Izrāde būs skatāma Madonā, Kuldīgā, Ropažos un citur.

Tapusi izrāde visai ģimenei «Viens pats mājās Ziemassvētkos» 09.11.2023 11:13

Neapšaubāmi, filma «Viens pats mājās» allaž bijusi viena no populārākajām Ziemassvētku filmām, un tās skatīšanās svētku laikā daudzās mājās kļuvusi par labu tradīciju. Tālab Latvijas teātru aktieri, iedvesmojoties no šīs filmas, izveidojuši jaunu, mūsdienīgu un multimediālu izrādi «Viens pats mājās Ziemassvētkos», kuras darbība risināsies tepat Latvijā.. Pirmizrāde gaidāma jau 13.decembrī Kultūras centrā «Ulbrokas Pērle». Izrādes Latvijas pilsētās būs skatāmas gan 2023.gada decembrī, gan 2024.gada janvārī.

Rēzijas Kalniņas jauniestudējums “Akmens aizslīd garām” 03.11.2023 10:40

Mūzikas un drāmas telpā OratoriO šobrīd notiek darbs pie pirmā šīs sezonas
jauniestudējuma. Režisores Rēzijas Kalniņas vadībā tiek veidota izrāde “Akmens aizslīd
garām”, kas top pēc Šona Grenana lugas. Jauniestudējumam dots žanrisks apzīmējums -
dvēseles duša 2 cēlienos. Pirmizrāde 2023. gada 10. novembrī pl. 19:00

Liepājas Leļļu teātris sāk 35. sezonu, iedvesmojoties no latviešu un pasaules literatūras klasikas 18.09.2023 13:16

“Liepājas Leļļu teātra 35. sezonu iedvesmojuši latviešu un pasaules literatūras klasikas darbi un to varoņi – Daniela Defo Robinsons Krūzo, Hansa Kristiana Andersena Sniega karaliene, Annas Brigaderes Sprīdītis un sengrieķu mitiloģiskais varonis Ahillejs. Priecājos, ka visi uzrunātie režisori varoņstāstus interpretē talantīgi un interesanti. Pazīstamie stāsti tiek risināti jaunos un neierastos kontekstos, kas rada krāsainu un iespaidiem bagātu teātra piedzīvojumu gan bērniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem,“ sezonu raksturo teātra vadītāja Lelde Vīksna.

OratoriO svin 3 gadu jubileju un atklāj jauno sezonu 04.09.2023 11:34


30.augustā mūzikas un drāmas telpā OratoriO, Rīgā, Sporta ielā 2, K1 (ieeja no Hanzas ielas) notika preses konference par jauno OratoriO sezonu. Preses konferencē piedalījās - Rēzija Kalniņa, Ainārs Rubiķis, Azade Magsodi, Andis Paegle un Voldemārs Rode.

OratoriO sāk jauno sezonu ar izrādi “Viņa-Viņš-Viņa?” un dzejas un mūzikas vakaru “Brīdis pēc vakariņām” 16.08.2023 09:23

Svinot mūzikas un drāmas telpas OratoriO jaunās sezonas sākumu, 30. augustā plkst. 19.00 cikla “Brīdis pēc vakariņām” koncertprogrammā "Mēness mūzika un dzeja" uzstāsies vijolniece Azade Magsodi (Azadeh Maghsoodi) (Irāna, Vācija), aktrise Rēzija Kalniņa un pianists Andis Paegle (Vācija).

OratoriO izrādes “TAGAD UN TAD” un “Viņa-Viņš-Viņa?” 03.06.2023 20:32

Šajā sezonā vēl tikai divas reizes būs iespēja noskatīties Rēzijas Kalniņas abus iestudējumus mūzikas un dramas telpā OratoriO. Šona Grenana luga “TAGAD UN TAD” būs skatāma 5. un 14. jūnijā, savukārt pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem izrādi “Viņa-Viņš-Viņa?” skatītāji varēs noskatīties 7. un 29. jūnijā. Abām izrādēm ir mainīgi aktieru sastāvi.

Top vērienīga brīvdabas izrāde “Sirēnas dziesma” 19.05.2023 09:51

Liepājas Leļļu teātrī sācies darbs pie šīs sezonas vērienīgākā jauniestudējuma – muzikālas brīvdabas izrādes “Sirēnas dziesma”, kas top kā grieķu mītu triloģijas “Puika. Meitene. Sirēna” pirmā daļa. Aiz katras triloģijas daļas nosaukuma slēpjas viens sengrieķu mīts, kas kanonizējies un pārvērties mūsdienās labi zināmā “spārnotā” teicienā, piemēram, par “Ahileja papēdi”, “Ariadnes pavedienu” vai “Sirēnas dziesmu”. Iestudējuma idejas autore un režisore Anta Priedīte radošā sadarbībā ar scenogrāfu Aigaru Ozoliņu un komponistu Juri Kaukuli uzņēmušies šķetināt šos grieķu mītus, lai atklātu katra spārnotā teiciena rašanos un patieso nozīmi.

Pirmizrādi piedzīvos Liepājas Radio teātra audiovizuālas iestudējums „21. gadsimta mīlassstāsts” 15.03.2023 09:45

2020. gadā, iesākoties pandēmijai, Liepājas teātra aktrisei Karīnai Tatarinovai radās iecere veidot Liepājas Radio teātri, aktualizējot un Liepājas teātra aktieru balsīs liekot ieskanēties vairāku latviešu autoru darbiem, kas savas pirmizrādes piedzīvoja Rietumu Radio un Latvijas Radio ēterā. Šobrīd Liepājas Radio teātris svin jau trešo dzimšanas dienu un turpina darboties, meklējot arvien jaunus izaicinājumus un radot arvien jaunus iestudējumus.

“Mazā ģilde” Mazajā zālē būs skatāma “Vecpilsētas teātra” izrāde 14.02.2023 13:01

21. februārī plkst. 19.00 “Mazā ģilde” Mazajā zālē būs skatāma “Vecpilsētas teātra” izrāde – Albērs Kamī “Pārpratums”, kuru režisore Edīte Neimane raksturo kā sirreālu drāmu.

Mazajā ģildē notiks absurdās drāmas teātra izrāde “Aiz slēgtām durvīm” 29.10.2022 22:29

1. novembrī plkst. 19.30 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē Vecpilsētas teātris uzstāsies ar Žana Pola Sartra absurdo drāmu “Aiz slēgtām durvīm” vienā cēlienā. Lomās uzstāsies Signe Ķipure, Solange Karlauskis (Latvija-Brazīlija), Guntis Arājs un Mārtiņš Eglītis. Režisore – Edīte Neimane. Ieeja bez maksas.

Willa Teātrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums bērniem “Augusts, zupas neēdājs” 05.10.2022 12:20

Šo ceturtdien, 6. oktobrī plkst. 19.00, Willa Teātris aicina uz jauniestudējumu bērniem “Augusts, zupas neēdājs” teātra telpās Stabu ielā 18C.

1. oktobrī pirmizrādi piedzīvos Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?” 25.09.2022 21:28

Mūzikas un Drāmas telpā “OratoriO” (Sporta 2 kvartālā) 1. oktobrī plkst. 19.00 pirmizrādi piedzīvos Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?”. Izrāde veidota pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem.

„Radioteātris” atzīmē 95. dzimšanas dienu 17.08.2022 09:15

Šodien, 17. augustā, Latvijas Radio „Radioteātris” atzīmē 95. gadadienu. Šo gadu laikā Radioteātris ir bijis nozīmīgs dalībnieks Latvijas kultūras dzīvē un veidojis tūkstošiem iestudējumus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Dzimšanas dienas ietvaros Radioteātris klausītājiem sagatavojis 95 spožus iestudējumus, no kuriem senākais ierakstīts pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Liela daļa no tiem līdz šim tikuši rūpīgi glabāti fonotēkā, gaidot savu atkal atgriešanos pie klausītājiem. Iestudējumus turpmāk ikviens sev ērtā laikā var klausīties Latvijas Radio mobilajā lietotnē un tīmekļa vietnes sadaļā Radioteātris: https://radioteatris.lsm.lv/lv/radi...

Uzņem dalībniekus improvizācijas teātra studijā 29.07.2022 16:37

Jau sesto gadu pēc kārtas, "Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris" izsludina dalībnieku uzņemšanu aktiermeistarības un improvizācijas studijā, kas sāks darbu septembrī. Deviņu mēnešu laikā, līdz nākamā gada maijam (36 nodarbības), tiem, kuri vēlas apgūt aktiermeistarības un improvizācijas pamatus, studijā būs iespējams sistemātiski apgūt iesildīšanās tehnikas, aktiermeistarības un aktiera runas pamatus, improvizācijas principus, metodes un tehnikas, attīstīt spontanitāti, fantāziju, iejušanos tēlā un apgūt sadarbības vingrinājumus.

Izrāde “Marija un zibens” Āgenskalna tirgū 16.05.2022 10:38

Šī gada 19. jūnijā plkst. 16.00 un 19.00 Āgenskalna tirgus teritorijā būs skatāma teātra trupas KVADRIFRONS veidotā izrāde “Marija un zibens”, kas tapusi 2021. gadā, Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros. Izrāde, kas ieguvusi skatītāju un kritiķu atzinību, līdz šim tikusi izrādīta tikai Valmierā, bet ar Āgenskalna tirgus gādību tā pirmo un, iespējams, pēdējo reizi pieejama arī Rīgas skatītājiem.

Liepājas Leļļu teātrī iestudē Dullo Dauku un aicina diskutēt par fizisko un emocionālo vardarbību 19.04.2022 11:31

Režisors Dmitrijs Petrenko Liepājas Leļļu teātrī sācis darbu pie jauniestudējuma, kurā aicina sarunāties par fizisko un emocionālo vardarbību. “Dauka. Labie jautājumi” ir režisora aicinājums veidot dialogu starp bērniem un vecākiem, starp pagātni un tagadni – sarunāties par Daukas kā bērna emocionālajiem pārdzīvojumiem mūsdienu vērtību kontekstā un mūsdienu cilvēka sapratnē. Sezonas noslēdzošais jauniestudējums Liepājas Leļļu teātra skatītāju vērtējumam tiks nodots maija vidū.

Ogres teātra repertuārā atgriežas godalgotā izrāde “Ivanovs” 15.04.2022 14:42

Ogres teātra repertuārā pēc ilgāka pārtraukuma atgriežas skatītāju un kritiķu novērtētais Antona Čehova lugas “Ivanovs” iestudējums Jāņa Kaijaka režijā! Izrāde Ogres Teātra telpā būs skatāma 23. aprīlī plkst. 18:00.

RKTMC “Mazā Ģilde” aicina uz izrādi “Es esmu…” 23.03.2022 11:02

Starptautiskajā Teātra dienā, RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē 27. martā plkst. 17.00 būs skatāma Vecpilsētas teātra uzvedumu “Es esmu…”. Režisore Edīte Neimane un Vecpilsētas teātris aicina būt kopā vienotiem un ticēt, ka teātris - tā ir miera kultūra, ka vēstures un teātra ceļi iet līdztekus un tie ir saistīti.

Klāt amatierteātru izrāžu parāde “Rīga spēlē teātri 2021” 20.09.2021 13:36

Rudenī jau tradicionāli iedzīvotāji gaidīti amatierteātru izrāžu parādē “Rīga spēlē teātri”, kas šogad risināsies no 23. līdz 26. septembrim VEF Kultūras pilī. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt gan klasikas iestudējumus, gan jaundarbu uzvedumus un pantomīmas izrādi. Ieeja izrādēs ir bez maksas.

Top Reiņa Botera iestudējums - vēsturisks notikums trīs daļās NĒMIZ PǞL! 20.09.2021 13:34

6. oktobrī, pulksten 19:00, teātra trupas KVADRIFRONS pagaidu mītnē Zeļļu ielā 25 pirmizrādi piedzīvos režisora Reiņa Botera iestudējums - vēsturisks notikums trīs daļās NĒMIZ PǞL!.

Baiba Sipeniece-Gavare: «Esmu gatava vasaras stāvizrādēm!» 14.07.2021 14:12

Pirms savas stāvizrādes «Vienreiz jau var!» vasaras tūres, kas sāksies jau šo sestdien, 17.jūlijā, Rojas estrādē, TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare šīs nedēļas sākumā kopā ar mediju pārstāvjiem devās nelielā izbraukumā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu, lai pastāstītu, kā gatavojas šim notikumam.

Groza Radioteātrī iestudējusi „Have a nice day! Gandrīz mīlas stāsts” 01.07.2021 09:52

3. un 4. jūlijā Latvijas Radio 1 klausītājiem piedāvā Radioteātra pirmatskaņojumu – godalgota latviešu rakstnieka Jura Zvirgzdiņa stāstu krājuma „Have a nice day! Gandrīz mīlas stāsts” iestudējumu, ko režisējusi Laura Groza. Tas skanēs divus vakarus plkst. 17.05 un būs pieejams arī mājaslapā latvijasradio.lv. Uzvedums ir režisores L. Grozas un aktieru Daiņa Grūbes un Kaspara Dumbura debija Radioteātrī. Radioteātris un „Skola2030” šo iestudējumu iesaka izmantot mācību saturam skolā.

Pavadi sieviešu dienas vakaru kopā ar dzejas dižgariem iestudējumā “Vēstule draugam” 03.03.2021 10:09

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā Ģilde” starptautiskajā sieviešu dienā piedāvā iespēju baudīt iestudējumu “Vēstule draugam” tiešraidē 8. martā plkst. 19.00 no Mazās ģildes Lielās zāles. Dzejas dižgarus – Ojāru Vācieti un Imantu Ziedoni attēlos latviešu iemīļotie aktieri Vilis Daudziņš un Kaspars Znotiņš, izspēlējot abu dzejnieku rakstītās dzejas rindas, ierakstus, vēstuļu un apsveikumu kartīšu saraksti Jēkaba Nīmaņa muzikālās partitūras pavadībā. Biļetes un interneta tiešraide - Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...

Starptautiskā radošā kolektīva veidotā izrāde “Pīķa dāma” tiks izrādīta Dailes teātra Mazajā zālē 27.09.2020 01:45

28. un 29.septembrī Dailes teātra Mazajā zālē (Brīvības ielā 75) tiks izrādīta starptautiskā radošā projekta Teatro Fabrica veidotā izrāde “Pīķa dāma”, kas tapusi pēc Aleksandra Puškina stāsta motīviem. Vairākas iestudējuma pirmizrādes šovasar notika Jūrmalā, projekta vasaras rezidencē. Visas izrādes bija izpārdotas, tādēļ organizatori un režisore pieņēma lēmumu iestudējumu parādīt uz vienas no lielākā Latvijas teātra skatuvēm, saglabājot kamerstilu un maksimālu skatītāju iesaisti notikumos. Sākums plkst. 19.00, bez starpbrīža.

Pārdošanā biļetes uz Ogres teātra izrādi “Rītdiena ir tālu” 23. augustā 06.08.2020 15:44

Sagaidot Ogres pilsētas svētkus, Ogres teātris 23. augustā plkst. 19:00 ogrēniešiem un pilsētas viesiem piedāvā iespēju noskatīties skatītāju iemīļoto lirisko franču komēdiju “Rītdiena ir tālu” Jāņa Kaijaka režijā

Izrāde “VECMĀMIŅU VALSTS” uzsāk viesizrāžu ciklu Latvijas pilsētās 18.09.2019 10:37

Teātra trupas KVADRIFRONS izrāde “Vecmāmiņu valsts”, kas pirmizrādi piedzīvoja šovasar, sarunu festivāla LAMPA ietvaros, uzsāk savu rudens ceļojumu pa Latvijas pilsētām. Pirmā izrāde notiks 2. oktobrī Koncertzālē Valmiera, savukārt 19. oktobrī “Vecmāmiņu valsts” būs skatāma Kuldīgā, festivāla “Teātris ir visur” ietvaros. Līdz šī gada beigām izrāde viesosies arī Liepājā, Rēzeknē un Daugavpilī. Pateicoties British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstam, izrāde būs skatāma bez maksas. Ieeja ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots.

Sidnejas Latviešu teātra uzveduma KABARĒ DE RĪGA noslēguma izrāde VEF Kultūras pilī 18. augustā 26.07.2019 12:10

Sidnejas Latviešu teātris 2019. gada jūlijā un augustā vairākās Latvijas pilsētās sniedz teatrāli muzikālā uzveduma KABARĒ DE RĪGA izrādes, kas stāsta par Latvijas simtgades pirmo 20 gadu izklaidēm Rīgā. Turnejas noslēguma izrāde iekļauta Rīgas pilsētas svētku programmā un notiks VEF Kultūras pils Kamerzālē 18. augustā plkst. 17.00. Bezmaksas ielūgumi uz izrādi būs pieejami VEF Kultūras pils kasēs no 30. jūlija.

Viesizrādes lībiešu krastā un vasaras festivālos 23.07.2019 17:15

Vairāki Latvijas Jaunā teātra institūta producētie projekti šovasar turpina ceļu pie skatītājiem un būs skatāmi dažādos vasaras festivālos visā Latvijā. 2. augustā Mazirbes tautas namā Lībiešu kultūras dienas noslēgumā tiks izrādīts latviešu un igauņu mākslinieku kopdarbs „Pirmie, kas aiziet”. Šī izrāde, kas tapa kā daļa no abu valstu simtgades svinībām 2018. gadā, vēsta par lībiešu tautas likteni. Apvienojot vēsturiskus faktus, individuālus stāstus un personiskas atklāsmes, pretnostatot atšķirīgās Latvijas un Igaunijas valstu nostājas lībiešu jautājumā, autori ved skatītājus aizraujošā ceļojumā un uzdod neparastu jautājumu – vai izzušana vienmēr ir traģēdija? Izrādes autori ir komponists Toms Auniņš, scenogrāfes Austra Hauks un Epa Kubu, horeogrāfes Joanna Kalma un Karolīna Poska, vizuālā un video māksliniece Kristīna Normana, dramaturgs, režisors un aktieris Kārlis Krūmiņš un režisors Valters Sīlis. Pēc izrādēm Rīgā un Tallinā šī būs darba „Pirmie, kas aiziet” pirmizrāde lībiešu krastā.

Vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris 14.07.2019 11:30

No 2019. gada 19. jūlijam līdz 18. augustam ar teatrāli muzikālu uzvedumu “Kabarē de Rīga” vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris. Tūres mērķis ir stiprināt saikni un veicināt sadarbību starp latviešiem Austrālijā un Latvijā. Jāņa Čečiņa veidotā iestudējuma “Kabarē de Rīga” pamatā ir viesnīcas “Hotel de Rome” restorāna viesmīļa Aleksandra Bāra atmiņu grāmata “Mani skaistākie gadi Latvijā”. Tajā aprakstīti patiesi notikumi par dzīvi Rīgā pērnā gadsimta 20. – 40. gados.

Izrādes „Tobāgo” komandai Liepājā pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova 31.01.2019 14:16

9.februārī Liepājas Olimpiskajā centrā būs iespēja noskatīties skatītāju iecienīto Ulda Marhileviča un Māras Zālītes traģikomisko dziesmu spēli „Tobāgo”. Šajā izrādē Lullas lomā „Tobāgo” komandai pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, aizvietojot Dailes teātra aktrisi Sarmīti Rubuli.

Nākamā lapa