Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 3


RKTMC “Mazā Ģilde” aicina uz izrādi “Es esmu…”

Redakcija
Redakcija

Starptautiskajā Teātra dienā, RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē 27. martā plkst. 17.00 būs skatāma Vecpilsētas teātra uzvedumu “Es esmu…”. Režisore Edīte Neimane un Vecpilsētas teātris aicina būt kopā vienotiem un ticēt, ka teātris - tā ir miera kultūra, ka vēstures un teātra ceļi iet līdztekus un tie ir saistīti.

Uzvedumā “Es esmu…” tiks izspēlēti fragmenti un monologi no teātra repertuārā iestudētiem pasaulslavenu rakstnieku, dramaturgu darbiem. Vecpilsētas teātra aktieri skatītājiem centīsies atgādināt, ka mēs, cilvēki, sākamies ar otru cilvēku, turpināmies draugos, paaudzēs, tautās..

Vecpilsētas teātris uz skatuves ir pulcējis dažāda vecuma un profesiju pārstāvjus, kas režisores Edītes Neimanes vadībā rada, eksperimentē, improvizē par mūžīgajām tēmām: ticība, vara, vientulība, naids, mīlestība, atspoguļojot to gan ārzemju, gan latviešu autoru darbu iestudējumos. Teātris regulāri piedalās amatierteātru festivālā “Rīga spēlē teātri” un vairākus gadus ir bijis laureātu izrāžu skaitā. Ar panākumiem teātris ir piedalījies gan pašmāju, gan starptautiskajās teātru skatēs un festivālos.

Ieeja pasākumā bez maksas, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Uzvedumu “Es esmu…” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu organizē RKTMC “Mazā Ģilde”.