Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 3


1. oktobrī pirmizrādi piedzīvos Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?”

Redakcija
Redakcija

Mūzikas un Drāmas telpā “OratoriO” (Sporta 2 kvartālā) 1. oktobrī plkst. 19.00 pirmizrādi piedzīvos Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?”. Izrāde veidota pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem.

Lomas iestudējumā atveidos Esmeralda Ermale vai Zane Jančevska, Jānis Skanis vai Juris Kalniņš, Anete Krasovska vai Laura Erdlāne, Andris Morkāns.

Mēs. Mēs ejam kopā. Un... nez kāpēc šķiet - katrs savā virzienā. Mēs skatāmies. Neredzam. Mēs klausāmies. Nedzirdam. Mēs gaidām, pieprasām viens no otra, bet vai spējam patiesi sajust?... Esam aizmirsuši, kā tas ir - sarunāties. Runāt par būtisko. Bet kas ir patiesi Būtisks?...
Būtisks ir tas brīdis, tas pagrieziena punkts, kad beidzot ieraugām, sadzirdam viens otru, bet galvenais - paši sevi. Kad klēpī ielec Atklāsme - nebaidies būt tu pats/-i! Atveries beznosacījumu mīlestībai, nebaidies no instinktiem un ļauj sev būt! Būt tādam, kāds/-a tu Patiesi esi.
Mēs iemācāmies sarunāties bez vārdiem. Just viens otru. Būt sev. Viens otram.
Vai spējam cieņpilni pamosties patiesai Dzīvei?...

Režisore: Rēzija Kalniņa
Horeogrāfe un režisores asistente: Linda Kalniņa
No angļu valodas tulkojuši: Uģis Segliņš un Skaidrīte Rubene
Vieta: Mūzikas un Drāmas telpa “OratoriO”, Sporta 2 kvartāls (ieeja no Hanzas ielas)

Biļetes: Biļešu Paradīzes kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/pe...
Izrādes datumi: 1., 3., 10. un 23. oktobris plkst. 19.00

OratoriO mājvieta atrodas Sporta 2 kvartālā (Sporta ielā 2, Rīgā) - bijušajā saldumu fabrikas teritorijā līdzās laikmetīgās mākslas centram '"Kim?'", fondam "Viegli", bāram "Zefīrs" un citiem radošiem rezidentiem.