Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:341, Did:0, useCase: 3


Noskaidroti uzvarētāji, kas saņem ielūgumus uz piedzīvojumu komēdiju "Bruņota un Bīstama"

Redakcija
Redakcija

Portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkurss sadarbībā ar Izrāžu apvienību PANNA ir noslēdzies. Divus ielūgumus uz Izrāžu apvienība PANNA izrādi "Bruņota un Bīstama", kas notiks 23. februārī, saņem VELGA TERVITE, savukārt uz izrādi 24. februārī - AGNESE PAGRODE.

Izrādes laiks un norises vieta: plkst. 19:00 kinoteātrī Splendid Palace.

Izrāžu apvienība "Pannas Teātris" skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, piedzīvojumu komēdiju "Bruņota un Bīstama" ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Izrādes aizraujošie piedzīvojumi ir kā mācību grāmata neticīgajiem, kuri domā, ka pasaulē nav īstas mīlestības, nav negaidītu satikšanos un neticamu notikumu. Tādi ir! Un tepat blakus. Vajag tikai atvērt acis uz visu apkārt.

Ja tu esi pavisam parasta, neesi redzēta uz žurnālu vākiem, un kompānijās skatienu krustugunis tevi neskar, nav viegls uzdevums iet un meklēt princi baltā zirgā. Cik daudz sieviešu ir nocietinājušas savas sirdis, ikgadējos klases salidojumos klausoties draudzeņu stāstus par bērniem, vīriem un ģimenes priekiem, pašām spējot dalīties tikai par svara problēmām un karjeras izaugsmi! Ir jānāk kādam notikumam, kurš tev liek sakoncentrēt visus spēkus un visu pašapziņu cīņai par savu īsto vīrieti.

Sveicam uzvarētājus! Par ielūgumu saņemšanu lūdzam sazināties ar portāla "KultūrasVēstis.lv" redakciju, zvanot (+371) 28622680 vai rakstot uz e-pastu kulturasvestis@epadomi.lv.


Vairāk par izrādi lasāms ŠEIT.

Konkurss tapis sadarbībā ar "Izrāžu apvienību PANNA". (www.pannasteatris.lv)