Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 3


Pirmajā skolas dienā Operetes teātris aicina bērnus uz pasākumu „Ar Karlsonu uz skolu!”

Redakcija
Redakcija

Pirmajā skolas dienā, 2. septembrī, VEF Kultūras pilī norisināsies radoši muzikāls piedzīvojums bērniem „Ar Karlsonu uz skolu!”, ko organizē Operetes teātris. Plkst. 16:00 sāksies dažādas aizraujošas meistarklases un izzinošas aktivitātes, savukārt plkst. 18:00 bērni kopā ar vecākiem varēs noskatīties vienu no populārākajām bērnu izrādēm „Karlsons”.

Izrādes režisors Valdis Lūriņš par šo muzikālo piedzīvojumu spēli teicis, ka Karlsons ir aizraujoša un asprātīga luga par pasauli ar noslēpumu, jo daudzi ir mēģinājuši minēt Karlsona mīklu – kas viņš īstenībā ir. Vai tā ir Brālīša fantāzija vai tiešām reāla būtne? Viņš arī akcentē, ka šī pasaku grāmata domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem, līdz ar to jauki kopā nosvinēt pirmo skolas dienu aicināti arī bērnu vecāki un vecvecāki.

Brālīša lomas atveidotāja Valērija Koļago saka: „”Karlsons” ir rotaļu un prieka pilna, muzikāli un horeogrāfiski piesātināta mūsdienīga izrāde, kas uzrunā plaša spektra auditoriju, jo katrā no mums mīt gan Brālītis, kurš meklē īstu sirdsdraugu, gan Karlsons, kurš, manuprāt, zināmā mērā simbolizē dažādu nebēdnību kopumu, kad ejam pa bieži kāroto vieglāko ceļu.”

Muzikālā piedzīvojumu spēle veidota pēc Astrīdas Lindgrēnes un Ārnes Oita mūzikla motīviem.
„Jau otro gadu Operetes teātris ielūdz ģimenes uz pozitīvi piesātinātu piedzīvojumu – radošajām darbnīcām un izrādi, lai svētku sajūta nebeigtos tikai ar skolas (bērnudārza) apmeklējumu jaunajā mācību gadā, kad mūsu bērni skaisti sapucēti aiziet uz skolu. Gribas šo svētku dienu „pagarināt” un bagātināt kopā būšanu,” skaidro Operetes teātra valdes priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska

Galvenajās lomās: Karlsons – Kārlis Rūtentāls, Brālītis – Valērija Koļago, kā arī Laura Purena, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Elīna Avotiņa, Salvis Sprūžs, Sandija Dogvane, Sabīne Krilova, Mārtiņš Gailis un Operetes orķestra ansamblis džeza pianista Madara Kalniņa vadībā. Izrādes režisors ir Valdis Lūriņš, horeogrāfs – Alberts Kivlenieks, scenogrāfs – Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece – Juta Ķimmenīte.

Šis pasākums būs „divi vienā”, jo darbnīcas var apmeklēt bez papildus maksas, ja iegādāta biļete uz izrādi.
Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā Bilesuparadize.lv Atlaides kolektīviem, daudzbērnu ģimenēm, uzrādot "3+ ģimenes karti", studentiem, skolēniem, pensionāriem. Biļešu cenas 6.00 – 15.00 eiro.