Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 3


Rudenī Latvijā savu lidojumu atsāks mūzikls ģimenei «Karlsons»

Redakcija
Redakcija

No 16.oktobra bērnu iemīļotais Operetes teātra iestudējums - mūzikls visai ģimenei «Karlsons» atsāks savu lidojumu pa Latviju. Leģendārā skatuves darba autori ir Ārne Oits (mūzika) un Astrīda Lindgrēne (librets). Lomās: Kārlis Rūtentāls, Megija Krista Strautmane, Laura Purena-Kancāne, Tatjana Kalniņa vai Sabīne Krilova, Anastasija Dolgoņenko vai Elīna Avotiņa, Patrīcija Kozlovska vai Henrijs Kozlovskis, Elīna Bojarkina vai Sandija Dovgane, Inmārs Sikle, Adams Vaicis, Mārtiņš Gailis vai Dāvids Loks, kā arī instrumentālā grupa džeza pianista Madara Kalniņa vadībā.

Izrādes notiks: Gulbenes Kultūras centrā 16.septembrī plkst.18, Jelgavas Kultūras namā 17.septembrī plkst. 16, Daugavpils Kultūras pilī 3.oktobrī plkst.18, VEF Kultūras pilī 24.oktobrī plkst.14 un 19, Valmieras Kultūras centrā 29.oktobrī plkst.16, Ogres novada Kultūras centrā 5.novembrī plkst.12, Brocēnu Kultūras centrā 26.novembrī plkst 16.

Brālītis un Karlsons, kurš dzīvo uz jumta, ir aizraujošs stāsts par daudzveidīgo un krāsaino fantāzijas pasauli, kurā dzīvojam, par īstu draudzību, un ir domāta visiem tiem, kas nav aizmirsuši ne savu bezrūpīgo bērnību, ne pārdrošos sapņus. Šī muzikālā iestudējuma kodols ir muzikāla piedzīvojumu spēle: kurš kuru pārspēs? vai fantāziju pasaules un reālās dzīves sastapšanās laikā ir patiešām iespējama? vai esmu pietiekami drosmīgs, lai ļautos vilinošiem sapņiem? Mūzikls “Karlsons” jeb stāsts par Brālīti un Karlsonu, kurš dzīvo uz jumta, ir sirsnīga, asprātīga un pārsteigumiem pilna viesošanās bērnības fantāziju un sapņu pasaulē, kurā neiztikt bez azartiskas jandalēšanās, smalkmaizīšu čiepšanas, niekošanās ar tortītēm, mājas buka iznerrošanas, staigāšanas pa jumtiem un dažnedažādiem citiem brīnumiem. Šī izrāde ir muzikāli aizraujošs piedzīvojums visai ģimenei - gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Karlsons atkal lido un piedzīvojumi turpinās! Lai Brālītis nejustos vientuļš, vecāki viņam nopērk sunīti, taču Karlsons tik un tā ir labākais rotaļu biedrs, jo viņš allaž ir draudzīgs, drusku pārgalvīgs un ir gatavs jebkādām draiskulībām. Šai improvizētajai spēlei ir vienojošs dzinējspēks – radīt spēles prieku gan tās spēlētājos, gan skatītājos. «Es gribu priecāties, citādi nepiedalos!» saka Karlsons, tāpēc izrādes veidotāji aicina arī skatītājus līdzdarboties gan bulciņu dzīrēs, gan spokošanās seansos, gan lidojumos un palaidnību darīšanā kopā ar Karlsonu un Brālīti! “Īsta pasaku grāmata – tā to savulaik novērtējis lieliskais bērnu grāmatu autors Ērihs Kestners –, kas domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem. Mēs izrādē esam pieturējušies tieši pie šīs domas,” saka izrādes režisors Valdis Lūriņš, piebilstot, ka interesanti būs gan vismazākajiem, gan arī pieaugušajiem.

Oriģināliestudējuma un atjaunojuma radošā komanda: režisors - Valdis Lūriņš, horeogrāfs - Alberts Kivlenieks un Ieva Kemlere, scenogrāfs - Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece - Juta Ķimenīte, grima māksliniece – Liāna Repule. Izrādes muzikālais vadītājs - Madars Kalniņš.

Biļetes var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs https://www.bilesuparadize.lv/lv/pe... Izrādei nav vecuma ierobežojuma, taču ieteicamāk to apmeklēt bērnam no 4 gadu vecuma; bērniem no 4 gadu vecuma biļete ir jāiegādājas, ja arī atsevišķa sēdvieta netiek aizņemta.

Biļešu cenas: 12 – 20 EUR. Ar Goda ģimenes apliecību (3+ Ģimenes karte) – 40% atlaide; pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti un ISIC kartes īpašniekiem – 20% atlaide.

Vairāk informācijas: facebook.com www.operetesteatris.lv